Skocz do zawartości
Forum

julka130

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia julka130

0

Reputacja

  1. A tak wyglądała moja córeczka z długimi włosami
  2. Jestem pełna podziwu dla wszystkich młodziutkich mam. I jak sobie poradziłaś?
  3. Wolę kolczyki może być nawet na języku, skroni i wardze :))). A na wakacje pojedzie dopiero w wieku 30lat. A tak poważnie, to Ty tylko żartowałaś, i chciałaś mnie nastraszyć ?
  4. Pazurki nie są moje, tylko ulubionej klientki która lubi szaleć i z dłuogością i zdobieniem :). Sztuczne pazurki nie powinny boleć ani przy robieniu ani przy noszeniu. Wieczorem wam wkleję jakie miała ładne włosy. A rodzice koleżanki oglądali telewizje w pokoju obok. Tak sobię myślę, ze to początek szaleństw, że za kilka lat przyidzie do domu z przekutym pępkiem lub nosem itd. Dzieci zdecydowanie za szybko dorastają:(
  5. bajustyna wklej paznokcie :) Mam nadzieję, że nic Cię już nie boli. Ja ma ostatnio coraz więcej klientek Może jedak uda mi się nauczyć robić porządnie pazurki. Samochód mi się popsuł :( Moja Juleczka dziśaj zaszalała i doprowadziła nas do zawału. Poszła do koleżanki się bawić i wszystko byłoby dobrze gdyby nie bawiły się we fryzjera. Rano miała włosy do pasa a teraz ma do ucha. Koleżanka jej obcieła :(( Za kare ma szlaban.
  6. bajustyna oczywiście, że wklej zdjęcie pazurków. Chętnie obejrze :) Kate ja bardzo chętnie bym przyjechała do Krakowa, ale to nie takie łatwe. Emilia rozstępy mogą się pojawić od gwałtownego tycia jak i odchudzania, więc uważaj przy odchudzaniu. Acha latem zapraszam nad zalew:). Co do sikania to mój synek sam poprosił o nocnik już jakiś czas temu. Teraz w dzień obywamy się bez pampersa, a nie ma jeszcze dwóch lat. Tylko z kupką jest problem:(, Przychodzi prosi o pampera robi swoje i przychodzi spowrotem z prośbą żeby już zdjąć.
  7. Acha mam nadzieję że tylko coś zjadła. Ale w Białymstoku jest teraz duże nailienie jelitówki. Wpadłam się pochwalić paznokciami które robiłam dla koleżanki Acha u niej w domu i Acha cykała zdjęcia. Uwaga ! Zajełam 3miejsce I miejsce: Monika Cicha II miejsce: Anna Otkińska III miejsce: M-porzeczka I tak wygloda moja praca
  8. Wiyam Nowe koleżanki. Ale wy dużo piszecie, nie ma szans żebym była na bierząco :(. Wszystkim zdającym w tym miesiascu życzę powodzenia. Acha jak znudzi Ci sie wysiadywanie na placu zabaw (chodz to pewnie nie możliwe, bo macie tam bardzo ładnie) to zapraszam do siebie. Wybierzemy się na spacer nad zalew, możemy zrobić grila. Jest gdzie spać :). My a dokładnie dzieci były teraz chore, grypa jelitowa. Krzysio przechodził to najciężej. Mieliśmy już skierowanie do szpitala i jakby się pogorszyło mieliśmy jechać od razu do szpitala. Naszczęście udało nam się opanować sytuację. Teraz dochodzimy do siebie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
  9. Zubelku powodzenia! Acha gratuluję, i dostałam zdjęcia. A ja dostałam dziśaj przesyłkę z nagrodami bo wygrałam konkurs na zdobienie czekoladowe paznokci:). Dostałam ozdoby do paznokci i proszek pomarańczowo- cynamonowy, który przecudnie pachnie. I zamiast coś robić to siedzę i wącham. A potem idę do córci na koncert. Pozdrawiam
  10. Ale jestem nachalna :) A tak naprawdę to chcę Ci pokazać jak bardzo w Ciebie wierzę
  11. emileczko trzymam kcikasy na obu rączkach. Będzie super, tylko mocno nie nalegaj. Proponuję powoli jechać do mety. I nie chcę być nachalna, ale pamiętaj o zaproszeniach na wasele :)))))))))))))))
  12. Acha prześlij mi zdjęcia na julka130@gazeta.pl . Byłaś w nowym fikolandzie? Kate to jakie ty wkleiłaś zdjęcia, że się wstydzisz?
  13. O kogo ja widzę? Kate ty stary łobuzie, zagladaj do nas częściej :)
  14. kura zalogowałam się na waszym forum(margolci). A takie kwiatki to wyższa szkoła jazdy, mi tak nie wychodzi:(.
  15. Emilka powodzenia w zdawaniu do szkoły, bo prawko to na bank teraz zdasz. Acha jak znajdziesz trochę czasu, to prześlij mi zdjęcia. Goga rozumiem co czujesz, ja tez boję się jezdzić po mieście. Bo w Czarnej to już bezproblemu. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy Goga twoja koleżanka już skończyła jazdę. Coś mi świta, że któras laska miał problem z instruktorem, żeby zaliczył jej kurs?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...