Julka.roma

Kobieta, 27 lat, Gdańsk

Ostatnie posty użytkownika
Julka.roma

Re: Dawstwo komórek jajowych

Kaasiaste no ja generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam bo wszystko przebieglo sprawnie i w miłej atmosferze :) Najpierw wypełniłam formularz na stronie, ankietę,po tym dostałam telefon i pojechałam na pierwszą rozmowę. Później miliony specjalistycznych badań oczywiście wszystko pod opieką lekarza oraz masz też opiekę psychologa :) Lekarz przepisuje Ci leki stymulujace rozwój komorek jajowych,w tym czasie kilka wizyt w klinice no i zabieg - potrwał jakieś niecałe pół h,jeszcze tego samego dnia idziesz do domu tylko generalnie nie możesz się przemęczać bo możesz czuc sie lekko słabo, mi było ok ale wolałam zachować ostrożność. W sumie zastanawiam się, czy za jakiś czas nie oddac znowu :) A skąd jesteś? Bo moja przyjaciółka oddawała w INVICTA w Warszawie i też jest zadowolona!

Julka.roma

Re: Dawstwo komórek jajowych

Dziewczyny, jeśli któraś z was się waha, czy oddać jajeczka... Po przeczytaniu Waszych postów jest mi ciepło na serduszku, że mogłam zrobić dla kogoś coś dobrego, tak niewielkim kosztem z mojej strony. Jestem dawczynią i oddawałam w INVICTA w Gdańsku. Super, że jest nas coraz więcej :) Trzeba sobie pomagać

Julka.roma

Re: Konto w banku

millenium jest ok tylko panie pracujace w banku mega niemiłe :)

Julka.roma

Re: Kolor ścian w pokoju

ja też jestem za jakimś ciepłym,świetlistym beżem bądź bielą, jeśli szary to jakiś jasny i w miarę ciepły :)

Julka.roma

Re: Wytatuowani rodzice?

Tatuaże są cool, Polska to nadal lekki zaścianek więc się patrzą, ale to, czy ktoś ma tatuaże czy nie nie ma przecież wpływu na to, jakim jest rodzicem... co ma piernik do wiatraka? Sama będę wytatuowaną mamą!