Skocz do zawartości
Forum

jolka2018-88

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Tłuczewo

Osiągnięcia jolka2018-88

0

Reputacja

  1. a wiecie może jak można sprawdzić czy mężczyzna jest płodny? Na początek bez żadnych badań i drogich testów na płodność?? Przepraszam was za te dręczące pytania
  2. joanna28Witaj! Z tego co mi wiadomo to z olejem z wiesiołka trzeba uważać.Bezpieczniej zamiast olejku z wiesiołka spozywać siemię lniane(dostepne w zielarskim za ok.4 zł)-sama to biorę :)) bo te specyfiki są na poprawę śluziku płodnego,siemię ponadto dobrze wpływa na jelita,układ trawienny,górne i dolne drogi oddechowe-no i po siemiu też jest sporo śluzu(tego książkowego).Trzymam kciuki za Twoje staranka,aby zbyt długo nie trwały :)) A możecie mi jeszcze powiedzieć czy nadżerka utrudnia zajście w ciążę? Bo ginekolog stwierdził, że mam nie wielką nadżerkę.
  3. Hej dziewczyny!! Piszę do was bo również staram się o maleństwo już 8 miesiąc i ciągle nie ma tej małej upragnionej fasolki :( Mogłybyście mi doradzić czy są jakieś sposoby na "przyśpieszenie" ciąży?? Słyszałam, że pomaga kwas foliowy i olej z wiesiołka, ale czy to prawda?? Doradźcie mi - proszę.
  4. Witam was dziewczyny!! Chciałabym, abyście mi doradziły bo nie wiem co mam robić. Z mężem staramy się o dziecko od 8 miesięcy i ciągle nic. Jakieś 2 miesiące temu byłam u ginekologa, ponieważ przedłużyła mi się @. Stwierdził, że mam małą nadżerkę. Czy to może być powodem, że nie mogę zajść w ciążę? Ps. Czy kwas foliowy naprawdę pomaga w zajściu w ciążę? I czy jest dostępny bez recepty?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...