Jaga742

Kobieta, 20 lat, Bytom

Ostatnie posty użytkownika
Jaga742

Re: Kwietnióweczki 2020®

Hej dziewczyny przepraszam że tak długo mnie nie było ale, praca i przeprowadzka to urwanie głowy, w czwartek byłam u gin i jestem w 8 tyg słyszałam serduszko i widziałam jak mojemu maluszkowi ono bije jestem przeszczesliwa, u mnie wszystko dobrze nie mam porannych mdłości jedynie trochę słaba jestem ale czuję się dobrze postaram się wpadać częściej ale wiecie jak to z nowym mieszkaniem kobieta sama musi wszystko po swojemu poukładać i tak dalej hihi jak tam u was? Buziaki ❤️

Jaga742

Ja ważyłam przed ciąża 49 kg i już ważę 50.9 czyli prawie 2 kilo a to dopiero 7 Tc i brzusio z płaskiego jest okrągły i no ciasno już mam w spodniach tym bardziej że noszę spodnie z wysokim stanem, stresowalam się że za szybko rośniemy z maluszkiem ale pani gin pow że każda kobietka rośnie inaczej i jedna może już widzieć brzuszek a inna w 7 miesiącu więc jestem spokojna

Jaga742

Hej dziewczyny wizytę mam przełożona na 05.09. 12:00jak tam u was mnie trochę nie było bo teraz przeprowadzka i ciężko z czasem no i praca więc trosze urwanie głowy mam a do tego źle się czuję, nie wymiotuję ale mam mdłości

Jaga742

Teska no moja praca jest ciężka więc sądzę że na początku kwietnia idę na odpoczynek, bo kręgosłup już mnie boli ale to akurat nie z ciąży tylko mam problemy z kregami

Jaga742

Hej dziewczyny trochę mnie nie było, niestety taka praca, hihi u mnie dobrze tylko brzuch boli śpiąca w dzień mocno jestem a w nocy buszuje i oczywiście zbyt wcześnie wstaje powinnam o 8 rano a o 6 już w kibelku siedzibę i nici z drzemki, nie mam mdłości bardzo się ciesze za to jem dla dwóch heh a jak u was

Jaga742

Agula89 również ci gratuluję, i przesyłam buziaczki, ja niestety tylko widziałam fasolę malutka ale jestem pewna że za te 3 tyg już usłyszę swoje maleństwo

Jaga742

Hej już po wizycie, jestem przeszczesliwa ❤️❤️❤️ MÓJ maluszek ma 6 tygodni i jeszcze go nie widać z powodu nieregularnych miesiączkę ale pani ginekolog powiedziała że jest wszystko dobrze jupii

Jaga742

U mnie też już Ci co powinni wiedzieć to wiedzą, ❤️ to już jutro, oh jak dziś mnie energia rozpiera

Jaga742

Ja dziś praca, sporo ludzi więc dzień pracowity, powiem wam że dużo jem, mam apetyt taki ze stół z nogami bym zjadła haha, już się poniedziałku nie umiem doczekać, odliczam dni by się dowiedzieć czy wszystko dobrze, bo jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to byłam na rentgenie, więc trzymajcie kciuki hihi oby to na nic nie wpłynęło

Jaga742

Hej dziewczyny powiem wam że mam pracowity tydzień i zapominam wchodzić tu zaglądać co wy na to by założyć grupkę na mesenger by każda dostała powiadomienie o konwersacji, bardzo bym chciała poznać wasza opinie buziaczki

Jaga742

Hej, w poniedziałek wreszcie do ginekologa, już się nie mogę doczekać, ajak tam u was ❤️

Jaga742

Re: Wynik beta hcg

Miesiączka była 7. 07 lipiec ale nie powiem moich cyklow bo mam nie regularne tak bardzo że sama się gubię, raz co 32,34,37,42,53 i tak dalej a miesiączkę mam od 6 lat ale wiem że to 5 tydzień ale byłam ciekawa czy to nie za nisko dziękuję bardzo za odpowiedź

Jaga742

Hej dziewczyny miesiączkę miałam 7. 07... Cykle mam nie regularne, w sobotę 10.08 2 testy i każda po dwie kreski bardzo blade w niedziele 11.08 2 testy i mocne dwie kreski. Dziś beta i wynik 358.8 z tego co wyczytałam to 5 tydzień, ale czy wynik nie jest za niski z góry dziękuję za odp

Jaga742

Wynik beta hcg

Hej dziś odebrałam wynikivz bety i mam 358.8 jak go odczytać. Z góry dziękuję za odpowiedź

Jaga742

Re: Dziwna miesiączka

Niestety nie mam jak teraz zrobić będę, ale dzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział bym zrobiła test, więc jak tylko znajdę czas by lecieć do apteki to będę spokojniejsza

Jaga742

Re: Dziwna miesiączka

Ja jeszcze współżylam przy braniu luteiny więc nie wiem co to mogło być tym bardziej że brzuch mnie boli,

Jaga742

Dziwna miesiączka

Witajcie. Mam pytanie odnośnie dziwnej miesiączki 20.04. 19 miałam miesiączkę trwała 7 dni, bardzo obfita bolał brzuch jak zawsze, ( bez kija nie podchodzi) takie mam miesiączki w maju nie miałam a współżylam bez zabezpieczenia poszłam do gin 07.06. 19 takie terminy odległe niestety. Gin nie wykrył ciąży, dostałam luteine i anty plastry evra brałam luteina na wywołanie @ 3 dni po 2 tabletki od 07.06,. A 13.06 dostałam okres, który jak się okazało wcale nie wyglądał jak mój zazwyczaj okropny potwór, był delikatny nie potrzebowałam ta pona tylko malutka wklatke i był tylko widziany przy oddawaniu moczu i to delikatne plamienia trwał 3 dni i zmienił się w brąz w ostatni 3 dzień, co o tym sądzicie, przypominam że pierwszy raz mam taką miesiączkę, oczywiście w 1 dzień tej miesiączki przykleilam plaster

Jaga742

Re: Okres spóźnia się 18 dni

@ przyszła wczoraj ❤️ dla tych co myślą że odrazu są w ciąży, nie miałam 20 dni @ nie powiem bałam się ale po 5 testach negatywnych stwierdziłam że poczekam, że możliwe że mój cykl musi się zmienić i dostosować i tak się stało, nie martwię cię że coś jest nie tak porostu odrazu idźcie do ginekologa jeśli nie wykaże ciąży to nie ma co zębów strzepic, pozdrawiam serdecznie dziewczyny i dziękuję za wysłuchanie buziaczki

Jaga742

Re: Rozpad związku w ciazy

Spakuj się idź do koleżanki na parę dni , i nie myśl o nim, może sam zrozumie za zachowuje się jak krerym ty jesteś teraz najważniejsza pozdrawiam i życzę powodzenia