Skocz do zawartości
Forum

Jaga742

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bytom

Osiągnięcia Jaga742

0

Reputacja

  1. Hej kobitki muszę się pochwalic że dziś mój narzeczony wreszcie poczuł kopniaka solidnego od naszej córeczki 17+7 tc, tak na to czekał i się wreszcie doczekał, bidok codziennie mówił do brzuszka że chce poczuć Ruchy małej heheh tłumacze mu ze jeszcze niedługi będzie nie tylko czuł ale i widział, a wy jak, czujecie coś bo ja dziś dostałam solidne kopniaki
  2. Black_panter, ja też paliłam, jak się dowiedziałam o ciąży zaczęłam ograniczać i we wrześniu dokładnie 16 go wstałam rano z myślą że papierosy są ochydne i już nie pale, od tej pory faktycznie nie zapaliłam ani jednego, przestałam rozpoznawać zapach tytoniu, tak jakby moja córeczka usunęła mi ten zapach z ciała hihia ale powiem że się cieszę bo już dawno poobowalam rzucić a tu taka niespodzianka
  3. Black_panter, witaj, spoko ja mam 20 lat i też ze Śląska jestem
  4. Tak patrzę i widzę że ja i jeszcze 2 dziewczyny jaka termin na 12. 04, jestem ciekawe która w tym terminie faktycznie urodzi, heh i równie dojrzałam na liście że jestem najmłodsza
  5. Magdaaaa07 właśnie sądziłam że to chłopiec, przez cały czas mówiłam on on on i jak się dowiedziałam to aż tchu mi brakło z szoku hihi ale cieszę się ownie mocno
  6. O jejku jakie to super, tyle mnie ominęło, termin porodu jak naradzie to 12.04.2020 córeczka ma mieć imię Lilianna, 14. 11.19 kolejna wizyta buziaczki
  7. Mamuśki mogę prosić o podanie listy płci naszych maluszków, nigdzie jej nie umiem niestety znaleźć a już energia mnie rozpiera, nie mogę się doczekać aż dowiem się o waszych pociechach jee
  8. Hej dziewczyny to znowu ja mało co was odwiedzam ale bardzo mało czasu mam niestety, i chciałam się wam pochwalić że dzisiaj byłam na usg u mojego ginekologa jestem w 15+5 tc i wiecie co,, wiem już płeć jeee będę mieć CÓRECZKĘ, A WY MAMUSIE WIECIE JUŻ? pozdrawiam was gorąco
  9. Julka755 Wydaje mi się że tak bo już 2 tyg mnie trzyma i w piątek idę po następne l4 a jak się skończy to już biorę od gin, mam leki na podtrzymanie ciąży przez chorobę i muszę uważać dzidzia miało przyspieszone tętno przez mój kaszelk i brzusio mnie bolał Dos mocno i mój gin powiedział że jak wróci z urlopu to wysyła mnie na l4, nawet sprzątać mi zabronił ale wiecie jak to kobitka musi sama zrobić i po swojemu, jestem prawie w 12 tc i w poniedziałek idę na prenatalne buziaczki
  10. Uciekło mi wiadomość a tak się rozpisałam
  11. Hej dziewczyny Ja już wreszcie po przeprowadzce koniec tego bajzlu hihi, jestem na l4, pracuje jako fryzjerka i klienta mnie zaraziła i zalapalam oster zapalenie oskrzeli
  12. Hej dziewczyny przepraszam że tak długo mnie nie było ale, praca i przeprowadzka to urwanie głowy, w czwartek byłam u gin i jestem w 8 tyg słyszałam serduszko i widziałam jak mojemu maluszkowi ono bije jestem przeszczesliwa, u mnie wszystko dobrze nie mam porannych mdłości jedynie trochę słaba jestem ale czuję się dobrze postaram się wpadać częściej ale wiecie jak to z nowym mieszkaniem kobieta sama musi wszystko po swojemu poukładać i tak dalej hihi jak tam u was? Buziaki ❤️
  13. Ja ważyłam przed ciąża 49 kg i już ważę 50.9 czyli prawie 2 kilo a to dopiero 7 Tc i brzusio z płaskiego jest okrągły i no ciasno już mam w spodniach tym bardziej że noszę spodnie z wysokim stanem, stresowalam się że za szybko rośniemy z maluszkiem ale pani gin pow że każda kobietka rośnie inaczej i jedna może już widzieć brzuszek a inna w 7 miesiącu więc jestem spokojna
  14. Hej dziewczyny wizytę mam przełożona na 05.09. 12:00jak tam u was mnie trochę nie było bo teraz przeprowadzka i ciężko z czasem no i praca więc trosze urwanie głowy mam a do tego źle się czuję, nie wymiotuję ale mam mdłości
  15. Teska no moja praca jest ciężka więc sądzę że na początku kwietnia idę na odpoczynek, bo kręgosłup już mnie boli ale to akurat nie z ciąży tylko mam problemy z kregami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...