Skocz do zawartości
Forum

Izak1979

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Izak1979

0

Reputacja

  1. Izak1979

    Sierpień 2009

    hey laseczki.. ciężko na wsi czas wygospodarować, ciągle coś jest do roboty... miłego dnia
  2. Izak1979

    Sierpień 2009

    Q wiesz co zimno teraz było to się uspokoiły, ale w tym tygodniu sobie odbija...a umęczyłam się dzisiaj mówię Wam. Byłam z dziećmi na zakupach, Maciek popuścił w majty kupochę, zdjęłam mu majty, wyrzuciłam do koszta i wrócił do domu bez majtek a w spodniach, które też były przybrudzone. i zasnął w aucie i spał w domu. maskara jak się do niego te muszyska lepiły, wrrrrrrrrrrrrrrr
  3. Izak1979

    Sierpień 2009

    nie dziwie Ci sie...też kiedyś spadlam ze schodów...wychodziliśmy do kościoł i rypnęłam nawet nie wiem czemu, nie pamiętam jak spadałam, ocknełam się na dole...miałam do drzwi sąsiadów 15 cm i nie mogłam się tam dostać..a m. z szymkiem w aucie czekali...masakra...sąsiad wezwał pogotowie jak mnie zobaczył ale tez byłam tylko potłuczona i tylko miesiac nie mogłam oddychac normalnie a blizny na piszczelach mam do dzisiaj...
  4. Izak1979

    Sierpień 2009

    może altacetem się obłóż albo takim w żelu wysmaruj... i oby szybko boleć przestało..
  5. Izak1979

    Sierpień 2009

    o matko Inka zdrówka...idź na prześwietlenie chociaż, moze to nie brzuch a żebro pękło..
  6. Izak1979

    Sierpień 2009

    Ania a ile kosztował taki zamawiany. Mój mnie wyniósł 18,80zł
  7. Izak1979

    Sierpień 2009

    np taki: zdjecie ze strony: nk.pl - Serwis społecznościowy nk.pl - platforma komunikacji dla wszystkich internautów
  8. Izak1979

    Sierpień 2009

    ana27Izak1979dzięki, kochane jesteście. A tu pierwszy raz widziano coś takiego to niespodzianka była tym większa i fajniejsza...szczerze, to i ja pierwszy raz coś takiego widziałam :) ja na żywo też nie, w necie tylko i np. widziałam jeszcze z panek tych różowych, na słomki się natyka i też fajne bukiety wychodzą jak np. idzie dziecko do dziecko na urodziny...
  9. Izak1979

    Sierpień 2009

    dzięki, kochane jesteście. A tu pierwszy raz widziano coś takiego to niespodzianka była tym większa i fajniejsza...
  10. Izak1979

    Sierpień 2009

    i ja jestem..solenizantka bardzo z bukietu zadowolona...
  11. Izak1979

    Sierpień 2009

    cześć laseczki...przyszłam tylko pokazać bukiet jaki zrobiłam na 60 urodziny pani Sołtys...
  12. Izak1979

    Sierpień 2009

    ja napiekłam dla dzieci i dla gości, sama jeść nie będę... mi pozostało to:
  13. Izak1979

    Sierpień 2009

    pączusie wyszły wyśmienite... kawa by się przydała..idę zaparzyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...