Izak1979

Kobieta, 0 lat

Ostatnie posty użytkownika
Izak1979

Re: Sierpień 2009

hey laseczki..
ciężko na wsi czas wygospodarować, ciągle coś jest do roboty...
miłego dnia

Izak1979

Q wiesz co zimno teraz było to się uspokoiły, ale w tym tygodniu sobie odbija...a umęczyłam się dzisiaj mówię Wam. Byłam z dziećmi na zakupach, Maciek popuścił w majty kupochę, zdjęłam mu majty, wyrzuciłam do koszta i wrócił do domu bez majtek a w spodniach, które też były przybrudzone. i zasnął w aucie i spał w domu. maskara jak się do niego te muszyska lepiły, wrrrrrrrrrrrrrrr

Izak1979

nie dziwie Ci sie...też kiedyś spadlam ze schodów...wychodziliśmy do kościoł i rypnęłam nawet nie wiem czemu, nie pamiętam jak spadałam, ocknełam się na dole...miałam do drzwi sąsiadów 15 cm i nie mogłam się tam dostać..a m. z szymkiem w aucie czekali...masakra...sąsiad wezwał pogotowie jak mnie zobaczył ale tez byłam tylko potłuczona i tylko miesiac nie mogłam oddychac normalnie a blizny na piszczelach mam do dzisiaj...

Izak1979

może altacetem się obłóż albo takim w żelu wysmaruj... i oby szybko boleć przestało..

Izak1979

o matko Inka zdrówka...idź na prześwietlenie chociaż, moze to nie brzuch a żebro pękło..

Izak1979

Ania a ile kosztował taki zamawiany. Mój mnie wyniósł 18,80zł

Izak1979

ana27
Izak1979
dzięki, kochane jesteście. A tu pierwszy raz widziano coś takiego to niespodzianka była tym większa i fajniejsza...

szczerze, to i ja pierwszy raz coś takiego widziałam :)

ja na żywo też nie, w necie tylko i np. widziałam jeszcze z panek tych różowych, na słomki się natyka i też fajne bukiety wychodzą jak np. idzie dziecko do dziecko na urodziny...

Izak1979

dzięki, kochane jesteście. A tu pierwszy raz widziano coś takiego to niespodzianka była tym większa i fajniejsza...

Izak1979

i ja jestem..solenizantka bardzo z bukietu zadowolona...

Izak1979

cześć laseczki...przyszłam tylko pokazać bukiet jaki zrobiłam na 60 urodziny pani Sołtys...
http://images46.fotosik.pl/990/b5a9f862966f8ac4.jpg
http://images35.fotosik.pl/845/c51f4c6a3174b4de.jpg
http://images35.fotosik.pl/845/5b724d6a6b0824f8.jpg
http://images43.fotosik.pl/1031/1962419f92c3e475.jpg

Izak1979

ja napiekłam dla dzieci i dla gości, sama jeść nie będę...
mi pozostało to: :sklon::hop:

Izak1979

pączusie wyszły wyśmienite...
kawa by się przydała..idę zaparzyć.

Izak1979

no ja moja ferajną mieszkałam w róznych metrażach od 24 m powierzchni użytkowej do 250 teraz. I tak jak mieszkaliśmy na Targówku, ze mieszkanie miało 68 m. to w zupełnosci wystarcza...te 250 codziennie tylko ogarnac to żyć sie odechciewa. Dom mamy w planach budaować powierzchni użytkowej 109m i ani grama więcej..

przepis na paczki polecam, robiłam już kilka razy i rewelacyjne są:
Pączki hiszpańskie

Izak1979

ogarnęłam juz chałupkę, o przepraszam chałupe....nigdy takiego wielkiego domu, never...
obiadek wstawiłam, grochową gotuję dzisiaj...
a teraz zrobię pączki hiszpańskie, bo bratówka z bratem mają zajrzeć do nas...

Izak1979

no właśnie nocka tragiczna. Co prawda bez skorka w pościeli, ale Zosia nie spała od 3. Bajke jej włączyłam, ale krzyczała coś i taka niespokojna była i piła i jadła i śpiewała....masakra. jak usnęła ok 7 to obudzili się chłopcy....
kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Izak1979

Mama_Monika
Taką Roksana bransoletke dostała, chciałam żeby mi do pracy dzisiaj po życzyła, ale nie pozwoliła mi hehehe ;) :whistle::lol:

piękna pandorka...

Izak1979

pokażę Wam jeszcze Zosię
http://images46.fotosik.pl/983/9d25036898cc9296.jpg
My little girl by Marbella papers tubki -PSP

Izak1979

ana27
Izak1979
matko, ale temaciki...
ja z karaluchami miałam do czynienia jak rodziłam dzieci. W szpitalu był remont dolnych pięter i jak tam wszystko czyscili, nie wiem jak to fachowo nazwać to całe te robactwo właziło coraz wyżej. Normalnie łaziły po salach, zatrzęsienie tego było. Nawet jednego do domu przywiozłam w torbie, ale spodziewałam się tego i wypakowałam się w wannie. jakbym tak wpakowała torbę do szafy to pewnie nigdy bym się nie wyzbyła dziadostwa.

o matko kochana ;/ ja jak bym zobaczyła karalucha to zamiast 11 godzin rodziła bym jedną :Szok:

hm.... może mieli w tym jakąś metodę. ja rodziłam przez cc, więc szybciej się już nie da.

Izak1979

matko, ale temaciki...
ja z karaluchami miałam do czynienia jak rodziłam dzieci. W szpitalu był remont dolnych pięter i jak tam wszystko czyscili, nie wiem jak to fachowo nazwać to całe te robactwo właziło coraz wyżej. Normalnie łaziły po salach, zatrzęsienie tego było. Nawet jednego do domu przywiozłam w torbie, ale spodziewałam się tego i wypakowałam się w wannie. jakbym tak wpakowała torbę do szafy to pewnie nigdy bym się nie wyzbyła dziadostwa.

Izak1979

agaa875
witam kobietki!
widze ze mowa o tych wszystkich latajacych... bleee:/
Musze sie pochwalic:) dostalam dzis tel i wracam do bylej pracy, szyc tapicerke. Dyrektor produkcji, kierownik produkcji i nowy kierownik szwalni nie maja zadnych przeciwskazan. Jutro jade po papiery i od razu zalatwie lekarza bo bedzie zakladowy lekarz i od srody do pracy:)

u nas jest zachmurzone i straszny wiatr sie zrobil:/

no to gratulacje...

Izak1979

qlczak
Izak1979
a gdzie byłaś na wakacjach? w moich okolicach...
podobno w Rybnie, taka turystyczna miejscowość kilkanaście kilometrów od nas pouciekali turyści bo była na oknach ściana much, masakra jakaś...

słyszałam o tym Rybnie, słabo i niedobrze mi normalnie.
Byliśmy w miejscowości Kamień. Plątałam się miedzy Giżyckiem a Mikołajkami i wylądowaliśmy tutaj.

Nigdy tam nie byłam...a Giżycko i Mikołajki uwielbiam. W Giżycku urodził się Szymek...

Izak1979

a gdzie byłaś na wakacjach? w moich okolicach...
podobno w Rybnie, taka turystyczna miejscowość kilkanaście kilometrów od nas pouciekali turyści bo była na oknach ściana much, masakra jakaś...

Izak1979

Q no właśnie, jak mus to mus...a ja mam normalnie uczulenie na takie latajace paskudztwa, słyszę każde machnięcie skrzydełkami i już nie śpię, szukam, katrupie i tak całe noce hihi

Izak1979

ania_83
Izak1979
Q no ja mam w kontaktach i na komary działa rewelacyjnie a na te muszyska nic a nic...

Izak moja znajoma używała tego raida do kontaktów jak była w ciąży, co akurat nie ma nic do rzeczy, ale ciągle bolała ją głowa i z lekarką ustaliły, że być może od tego i jak przestała używać to problem zniknął,
podobno przy dzieciach też lekarze odradzają, ja tam nie wiem, nie znam się na tym

no, ja też nie jestem zwolenniczką tego typu preparatów, ale nie mam tego włączonego 24 na dobę. Włączam, wyzbywam się komara, wietrzę i jest ok...

Izak1979

ja sobie "Język Dwulatka" kupiłam jak żyła jej autorka. Wchodziły wtedy pierwsze programy o nianiach właśnie z jej udziałem...tego czego się od niej nauczyłam nie zabierze mi nikt...

Izak1979

Q no ja mam w kontaktach i na komary działa rewelacyjnie a na te muszyska nic a nic...

Izak1979

ja Wam powiem, ze jak myślę o Blidzie, o Lepperze i o innych, którzy zdecydowali się na cos takiego to przeraza mnie jak ogromny koszt życiowy i emocjonalny ponoszą ludzi, którzy tak daleko zachodzą w polityce...ja np. nigdy bym się nie zdecydowała...

Izak1979

i do tego muchy upierdliwe. mamy wszędzie moskitiery i firanę na drzwiach wejściowych do domu i jeszcze wlazły, a takie głupie, ze szok...

Izak1979

hey, ja wczoraj padłam zanim przyszłyście...duchota była w nocy nieziemska.

Izak1979

Inka to z okazji rocznicy ślubu? Wszystkiego najlepszego kochana dla Ciebie i m. ...

Izak1979

heyo..ja wypiłam kawusię w ogrodzie i tak mi się spać chce, ze szok..