Skocz do zawartości
Forum

izaaa898989

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    rzeszów

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia izaaa898989

0

Reputacja

  1. Klaudia to super gratulacje dzidzia kolejnego :)
  2. Hej hej. Moj Krzyś chudzinka bo 11,100 na 98cm :) Zuzia odgrzebany bo niestety nie ma Lenki żeby zaakceptowala mnie na fora :( a tak bym chciala popisac z dawna ekipą.... Ogolnie to mi jednak dalej marzy sie dziewczynka choc nie wiem jak to w życiu wyjdzue czy cos bedzie czy nie ale jak bedzie to najwaznejsze zdrowie;)
  3. Hejka sloneczka moje kochane :) jak tam Wasze dzieciaczkk?? Macie kolejne potomstwo lub plany?? Co ram u Was?? Krzyś rosnie jak na drożdżach:) ostatnio choruje ale nic powaznego
  4. Dziękujemy za możliwość testowania mleka następnego Enfamil2. Jestesmyumega zadowoleni bo nasze dziecko przestało pić mleko mm.ponieważ go naciagalo przy pierwszym lyku. Z Enfamilem jestem spoiojna nasz maluch w. Końcu zasmakowal w mleku i znów je pije z chęcią. Co do mleka super konsystencja, idealnie się rozpuszcza a co najważniejsze smakuje mojemu dziecku
  5. Witam czy mleczko wysyłane jest kurierem dhl?
  6. Nasze pierwsze samodzielne jedzonko .. To tylko i aż chrupeczki
  7. kamaa u mnie to samo brzuszka prawie juz nic tylko rozstepy i ciemniejsza skora
  8. WielkiZnakZapytania Super brzuchatki z Was a wagą się nie przejmujcie :) ja już 37 tydz praktycznie a mam + 11kg ;P . Jeszcze troszkę muszę wytrzymać ale już bliżej niż dalej , nam kazano wytrzymać do końca 37 tyg i mogę wtedy juz rodzic ale to teraz zalezy od mojej córci :) bo mamy bóle ale skurczy brak więc nospa i leżenie w wyrku co z tym ciężko ;) Ja również gratuluję dzieciątek Kamie i Izie ;) niech wasze dzieciaczki pięknie i zdrowo rosną :) Dziękuję kochana bardzo
  9. Dziękuję kochane:-Dale będzie miał urodziny i imieniny dzień po dniu heh Nie byłam nacinana ani czyszczona ale jakoś Tak wydaje mi się Że bardziej mnie brzuch boli przy obkurczaniu niż po poprZednich porodach I my dziś już nie śpimy
  10. Viletka gratuluję kochana no to i ja Się chwalę dziś o 12.55 urOdził się Krzysiu 3550 g i 57 cm. Poród siłami natury bez nacięcia ale za to wywoływany więc trochę okazał się męczący. Więcej szcZegółów opisZe jak będę na kompie A i dodam że był to po Raz pierwszy poród z Tatą
  11. Fiadusia gratuluję kochana. No to teraz w końcu jak urodziłaś i się nie wepchnęłam to może i u mnie coś ruszy:-D jedna dziewczyna z sali poszła o 12 w. Nocy bo jej odeszły wody ale jeszcZe przed chwilą słyszałam że ktoś krzyczy. Mam nadzieję że to nie ona się Tam tyle meczy..
  12. AAnia mogę się wypiSać ale na własne żądanie jak się coś stanie to na moją odpowiedzialność. Ja już miałam skuRcze porodowe tylko szyjka się nie skracała już nie wiem. Dziś miałam śluz z krwią to POŁOŹNA stwierdziła że pewnie się szyjka rozwiera ale badania żadnego. Nie robili tylko Tętno małego słuchają co 3 godziny już nie wiem co mam robić. JeszcZe teŚciowa dzwoni bo Kacper chory płacze i żebym se wzięła przepustkę bo ona sobie tak bRała z MaTeuszem więc wie że tak można szkoda że mateusz,(to mój mąż, ) ma 25 lat i ona się upiera że dalej na pewno są takie przepustki
  13. Fiadusia a Ty jak tam kochana???
  14. Kochane nie mam Krzysia przy sobie. Dalej z brzucha wyjść nie chce:-( wszystko ustąpiło miałam usg z przepływami wszystko jest w normie i nie będą wywoływać dalej samo ma się rozkręcić.. Mam dość. Ile można w szpiTalu leŻeć :'(
  15. Daisy rozwarcie było na 1.5 palca ale szyjka w miejscu stoi i teRaz do tego skuRcze przeszły
×
×
  • Dodaj nową pozycję...