Skocz do zawartości
Forum

Iza1975

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Iza1975

0

Reputacja

  1. Iza1975

    Sierpień 2008

    Allayiala fajniutki jest ten śpiworek faktycznie. Wpadł mi jeszcze w oko taki który ma na dole taką klapkę odpinaną na wypadek brudnych butków dziecka. Zapobiega to brudzeniu śpiworka błotkiem w środku.
  2. Trzymam kciuki za wszyskich stosujących dietkę. Ja karmię piersią wieć jeszcze na takie odchudzanie musze poczekać :)
  3. Iza1975

    Sierpień 2008

    Hej dziewczyny!!! Podpowiedzcie mi jaki śpiworek najlepiej wybrać do spacerówki??? Myślałam, że do końca zimy w gondoli przejeździmy a tu kicha, córcia już nie chce na leżąco jeżdzić. Z drugiej strony wcale się jej nie dziwie ;)
  4. Iza1975

    Sierpień 2008

    to fakt wybór jest duży...my dopiero zaczynamy wprowadzać nowe jedzonko...i dzisiaj nawet pojechałm żeby jej coś kupić ...suma sumarum chyba wziełam wsystko co jes po 4 m-cu :) oczywiści z HiPP i bobovita bo tam nie ma mleka ;) jabłuszko to wcina aż jej się uszy trzęsą, za marchewką aż tak nie przepada ale też zjada wszystko co jej daje :)
  5. dzisiaj pierwszy raz podałam córci obiadek tzn. marcheweczkę z odrobiną ryżu i musze powiedzieć że jej bardzo smakowało
  6. ja zakupiłam wózek 6 -TEC ABC Design kolor cognac. Muszę powiedzieć że naprawdę fajny jest w prowadzeniu i łatwo się go składa.
  7. a propo obiadków gotowanych samodzielnie...powiedzcie czy np. gotowaną marchewk czymś do smaku doprawiacie ? Ja właśnie zaczynam rozszerzać dietę Hani, narazie zaczełam od skrobanego jabłuszka no ale czas na coś innego:)
  8. Iza1975

    Witam

    Dzięki za ciepłe przyjęcie:)
  9. Batman Pióro czy długopis?
  10. też chce karmić Hanie do roczku ...ale czas pokaże ...pod koniec lutego wracam do pracy i zobaczym jak to bedzie, obwiam się że bez butli to się nie obejdzie
  11. Iza1975

    Sierpień 2008

    mi nocka zleciała na wstawaniu co dwie godzinki do Hani od paru dniu śpi w łózeczku i nie jest już tak prosto z karmieniem. Już jakiś czas ładnie w nim sama zasypiała , ale przyszły święta no i wiadomo spała z nami bo byliśmy u dziadków i się zaczeło od początku...płacz jak tylko się ją kładzie do łóżeczka..
  12. Inka 80 a to zmienia postać rzeczy...myślałam że tylko cycusia nie chce...
  13. kolki już za nami :) ale wiemy dokładnie co to znaczy. Najpierw zaczeły się dość łagodnie i możecie nie wierzyć ale pomagała suszarka do włosów...ale kiedy już bóle były naprawdę mocne to nie obeszło się bez podawania kropelek :Bio Gai i Sab Simplex i muszę powiedzieć że naprawdę pomogły.
  14. mrs szaya a co to jest ten "Orbitrek" ???bo jakoś nie obiło mi się to chyba o uszy :)
  15. z jednej strony to fajnie że sama zrezygnowała...z drugiej jakby jeszcze trochę przy cycusiu zostala to na zdrowie by jej wyszło :) ale za to teraz mama ma zapewne więcej swobody :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...