iwonkas

Kobieta, 34 lata, Kraków

Ostatnie posty użytkownika
iwonkas

Re: Pianino cyfrowe czy keyboard dla dziecka?

A ile masz miejsca w domu? :D Córka teraz zaczyna szkołę muzyczną, to powiem Ci, że nauczyciele odradzają keybordy. Jeśli już, to tylko pianina cyfrowe lub zwykłe, klasyczne pianina.

iwonkas

Re: Kredyt na mieszkanie

Ojj ja też znam wielu, którzy "wtopili" w dom i plują sobie w brodę do dzisiaj. Ale i znam sporo osób, które są z tego powodu bardzo zadowolone. Kwestia indywidualnego podejścia myślę. Jedno co, to każdy powinien mieć świadomość, że dom to sporo obowiązków, nie to co w mieszkaniu. Sama nie wyobrażam sobie mieszkania w domu, bo lubię podróżować i jakoś mam większy komfort psychiczny mając mieszkanie i fajnych sąsiadów, którzy czuwają, niż dom, który stoi samopas i nikt nie ma na niego oka. Ale to moje subiektywne zdanie i dlatego szukałam wyłącznie mieszkania. I oczywiście - jak dla mnie - tylko rynek pierwotny. Tu trzeba oczywiście sprawdzić też dewelopera, żeby nie żałować, a najlepiej popytać po znajomych, może ktoś poleci kogoś sprawdzonego. Nam polecono [reklama usunięta] i faktycznie, ofertę mieli bardzo ciekawą, pasowała nam lokalizacja, metraż, więc kupiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

iwonkas

Re: Jak się relaksujecie, gdy nie zajmujecie się dziećmi?

Ja ostatnio odkryłam, że relaksuje się w...ogródku. Normalnie sama się sobie dziwie, że fizyczna praca na słońcu, kiedy mąż biega z dziećmi na spacerze powoduje, że jest mi jakoś tak...lekko :)
Tylko muszę mieć dobre narzędzia do ogrodu, rośliny i kwiatki, żeby mieć co działać, bo bez tego, to ciężko cokolwiek poczynić. Teraz zastanawiam się właśnie nad zakupami w sklepie [reklama usunięta]. Tak właśnie medytuje, czy poszaleć u nich, bo znajomi mówią, że mają dobry sprzęt, fajne rośliny i naprawdę dobrą obsługę. Skoro chce się realizować jako ogrodnik, to muszę mieć wszystko w odpowiedniej jakości no nie ? ;)