iwa1987

Kobieta, 32 lata, łódzkie

Ostatnie posty użytkownika
iwa1987

Re: Inofem a płodność

Nass zgralysmy się :) . Właśnie to jest lekarz z kliniki
Porobil badania potrzebne do inseminacji i in vitro. To taki sam zestaw. Wybraliśmy na razie inaeminacje. Jak się nie uda to zobaczymy.
Dziś 1 dc mam się zgłosić na usg między 17 a 21 dc aby sprawdzić czy coś się zmniejsz. Jak bedzis dobrze to cykl od razu inseminacja. Ale pewnie tak szybko nie znikną. Na 1 wizycie lekarz bardzo mi się spodobał. Na razie przy nim zostanę Ale jak nic się nie zmieni to umowie się na wizytę do tego mojego z poza klinik.
I potem zmienię w klinice na innego

iwa1987

Nass dzięki. Na szczęście mój to zawsze potrafi w takich sytuacjach odwrócić kota ogonem.
Nass zmień. Niestety ciężko trafić na lekarza dobrego.
Ja też straciłam teraz 2 miesiące bo przedostatnio nie robił mi usg A już 2 miesiącu temu miałam 2 zmiany na jajniku. Ostatnio zrobił Ale to też dlatego że sama powiedziałam aby zrobić to zrobił . Oczywiście zmiany są A on dalej ze z poprzedniego cykl pęcherzyki i tyle już swoje. Dopiero jak mu zwróciłam uwagę że to jest to samo co 2 miesiące temu to spojrzal w komputer. I dopiero przepisał hormony aby się wchłonelo.

Dorka bedzis dobrze. Odpoczywaj
Jesteśmy Z Tobą. Wiem że się martwisz bo inaczej się nie da Ale musisz być dobrej myśli.
Takie rzeczy się zdarzają. Rodzą się zdrowe dzieciaczki. Bedzis dobrze.

iwa1987

Re: Clostilbegyt? Opinie

Paula nie spotkałam się z takim stosowaniem clo więc się nie wypowiem. Ale co do endometrium to mi pomogło avocado od początku cyklu do połowy 2 , 3 sztuki orzsz frn czas w sumie. Duże ilości migdałów moreli suszonych. Że 2 razy wypiłem wypiłem lampkę czerwonego wina i zwiększona dawka magnezu w tabletkach. Miałam 6 mm w 14 dc
Po wprowadzeniu tego co pisałam w 12 dc było 10 mm. Więc duża różnica. Pozdrawiam

iwa1987

A Dziewczyny wczoraj byłam na chrzcinach, aż mi było ciężko się nie rozbeczeć najpierw w kościele. Takie maleństwa.
Oczywiście na imprezie też nie mogło się obyć bez teksów typu: Zrób sobie takie. Albo a Wy kiedy? Bo potem to już późno. W szkole będzie, że babia/dziadek przyszli.
Jakby to było takie proste.

iwa1987

Dorka jak się czujesz ? Jak maleństwo ? Jak sytuacja?
Nass i jak sytuacja u Ciebie ? Który masz dc? Masz plany iść do innego gina ?

iwa1987

Super Dziewczyny ze Wam się udaje.
Jest to pocieszające :)

Rysia to trzymam kciuki i dzialaj tak żebyś Ty czuła się jak najpewniej i spokojniej.

Ja będę musiała odpuścić, nie wiem na jak długo. Znowu muszę brać hormony antykoncepcję . Obecnie jak zacznę nowy cykl to do 17- 21 dc i kontrol. Ale nie nastawiam się, że to wystarczy.

Pozdrawiam Was cieplutko t
Tym co się udało i Tym, którym na pewno już niedługo się uda

iwa1987

Dziewczyny super że z Maluchami wszystko dobrze :)
Dorotka A jak u Ciebie po wizycie?

iwa1987

Rysia, Przytulas. Dobrze że to wiesz
. Niestety u nas w Polsce lekarze nie zalecają tych badań dopiero chyba po 3 poronienie co jest chore wg mnie. Ja również mam mthfr i czynnik r2
Na moich wynikach nie ma nic o pai więc chyba nie miałam zrobione. Rysia Kochana na Facebooku jest grupa mthfr Polska. Można się tam dowiedzieć różnych rzeczy. A zapisał Ci jakoś szczególny kwas foliowy?Różnie zalecają lekarze Ale jak poczytać tą grupę to tam bedzis info że przy mthfr metylowany. A jakie badania masz jeszcze zrobić ?
Rysia wiem że chciałabyś już działać Ale już niedługo będziecie działac że drzazgi z łóżka będą lecieć :D
Szkoda że trafiłaś na takich lekarzy wcześniej Ale to nie jest twoja wina. Ja jak pokazywałam że mam takie wyniki to mówili że i tak nie wiadomo co z tym zrobić
Polskie towarzystwo ginekologiczne nie zaleca od razu ich robić więc lekarze nic nie widzę i olewaja temat.
Rysia inseminacja to tylko podanie nasienia do macicy. I tu jest kosz chyba 900 plus pewniw coś to około 1000.
Rysia na prawdę dobrze że to wiesz. Szkoda że wcześniej nikt tego nie zlecił wrrr

Kasia to dobre wieści. A ta torbieli się czasem nie martw bo się wchłonie
Fajny lekarz widać
I nawet po podejściu do Ciebie Kasia chodzi mi o ten progesteron. Ja jak zabrałam prog sama i miałam 2 w 22 dc w 21dc było 8 to mówili że jest ok. I sama wtedy wyblagalam luteine.

iwa1987

Hej Dziewczyny :) I jak dzisiejsza wizyta u Was ?
Dajcie znać co u Was.

Mam nadzieję, że u Was ok i lepiej niż u mnie. Mnie to sobotnia wizyta szczerze mówiąc zdołowała. Lekarz w zasadzie dał do zrozumienia, że inseminację możemy, ale 'delikatnie' nakierował, że jednak in vitro.
Pozdrowienia dla Was

iwa1987

Rysia jakoś pod koniec września inaczej się nie dało. Zobaczymy.
Ciekawe co Wam jutro powie ten lekarz. Trzymam kciuki.
Aga większość dziewczyny tutaj piło chyba raz dziennie po 2 saszetki.

iwa1987

Bella ja Clo brałam od 3 dnia cyklu po 1 tabletce przez 5 dni. Ale to różnie lekarz przepisuje. Wydaje mi się że przeważnie jest po 1 tabletce i sprawdzenie w cyklu jak wyglądają i czy pękają pęcherzyki. Monitoring jest ważny.
Wow Dziewczyny fajnie że się mozw spotkacie.
My dzisiaj myślimy na wizycie. Zrobislimy od razu mnóstwo badań krwi i wszystko te moje przed inseminacja lub in vitro. Bo skoro rezerwa spadła to mowi że marne szanse. Wydaliśmy dziś w klinice prawie 1500 zł. Muszę jeszcze usg piersi zrobić Ale to już zrobie gdzieś u siebie.

iwa1987

Hej Dziewczyny staraczka , Bella12.

Staraczka ja jak brałam to raz dziennie po 2 saszetki i tak chyba większość Dziewczyn tu taki pisało. Choć mi poprzednia gin kazała brać 2 razy dziennie po 2. Ja brała rano po śniadaniu. i cały czas. Cały cykl. Również mam endometriozę. Miałaś jakieś zabiegi przed to paskudne endo ?

Bella12 mi niestety się udało z Clo. Tu masz link do tematu o clo. Dziewczyny piszą, że im pomógł.

https://forum.parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/4445751,clostilbegyt-opinie

Długo się staracie?

iwa1987

Dorotka super. Żaden sen. Udało się
Bardzo się cieszę. Dobrze że zmieniłaś lekarza. Taka zmiana widać pomaga. To czekamy na więcej informacji :)

iwa1987

Rysia I co odpisał coś lekarz ?
Działamy Ale wszystko musiało się przesunąć bo nie miałam zrobić w 3dc badań, a teraz mój lekarz jest na urlopie. Więc we wrześniu wizyta i zobaczymy czy już zaczniemy nowy cykl ze stymulacja i inseminacja. Mam nadzieję że te badania co robił na czystość wyszły ok i nie bedzis przeciwwskazań aby od razu. Muszę powtórzyć tsh bo mimo że biorę leki to było 2.3 zwiększyła sobie sama dawkę więc też nie wiem czy ok.
Kasia też jestem ciekawa co Ci powie ten lekarz. Wierzę że pomoże i Tobie i Rysi.
Raczej staram się wyłączyć trochę bo niedługo sama się bym wykonczula.

iwa1987

U mnie po staremu nic nowego. Jakaś wizyta we wrześniu ale to na razie bez jakiś szczegółów. Nic się nie zmienia. Raczej przez ten czas choć trochę wyłączyłam myślenie. Powoli jest oswajanie.
Misiaa super, że się udało :)

iwa1987

Ania pamiętam że w pierwszym cyklu z CLO też miałam dłuższy cykl i się zastanawiałam dlaczego. Wszystko było w porządku oczywiście poza tym że nie na @ liczyłam. Ale było ok. A bierzesz luteine progesteron? Dobrze że idziesz do lekarza Ale wg mnie nie masz się czym przejmować. Wiadomo lepiej dopytać lekarza jak zawsze masz regularne cykle. Daj znać po wizycie co i jak
Pozdrawiam

iwa1987

Justyna mam dokładnie tak samo. Cieszę się jak widzę maluchy i kobiety w ciążę Ale zawsze widzę też wizję że ja nigdy nie będę mamą i wmawiam sobie ze się z tym pogodzilam. Czasem to zazdrość. I czasem ze ja to złym człowiekiem jestem jak zazdroszcze. A dziś który dzień cyklu ?

iwa1987

Niskie AMH

Witajcie, mam pytanie odnośnie AMH. Czy 0,84 To bardzo słabo? Czytałam że powyżej 1 jest ok. Rok temu miałam 1,7 A w ciągu roku spadło o połowę co prawda mialam laparpskopie. Podlamalam się. Tak szybko spadło. :( W takim tempie to mam mało czasu. ;(
Czy którejś z Was mimo takiego AMH udało się?
Dodatkowo mam endometrioze, MTHFR oraz nieprawidłowy czynnik R2.

iwa1987

Nass doskonale Cie rozumiem. Też już mam dosyć i już nawet nie wnikam w to że w tym cyklu żadnych sensownych starań nie było i nawet nie ma najmniejszych szans.
Pati przykro mi że przyszła. Fajnie że do nas dołączyłas I fajnie że tak pozytywnie podchodzis. Przyda się nam świeże pozytywne podejscie. Również trzymam za nas kciuki :)

iwa1987

A inofem myślę że nie zaszkodzi. Piszą że dla kobiet z pco przydatne. A masz teraz jakiegoś dobrego gina ?

iwa1987

Pati trzymam kciuki aby teraz szybciutko poszło.
To też na lekarza trafiłaś na początku. Grunt że super się skończyło :)

iwa1987

Koko gratuluje.
Pati fajnie że z Nami piszesz. Aha pco A jak długo się starasz?

iwa1987

Rysia super że robisz różne badania, myślę że warto. Wiadomo kasę wydasz Ale jak mają pomóc to warto.
A co u Reszty Dziewczyny ?

iwa1987

Rysia jakiego badania nie jesteś pewna ? To jakie masz tsh?
A U mnie co do kliniki to 3 dc wypadł w sobotę i w bliskich miasteczkach nie znalazłam nic aby się dało Wspomniałam mojemu w piątek o tych badaniach że nie mogę znaleźć nic aby zrobić w sobotę i będziemy musieli odpuścić miesiąc to też bez reakcji. A w dalszych miastach by się dało.
Dziś 12dc. Starani były tylko na wyjeździe i nie zanosi się aby było coś jeszcze. A i dziś śluz na owu
Mało co prawda Ale raczej to taki był. Więc już nawet nie będę w tym cyklu marzyć. I powiem Wam że już mam tego dosyć i mój też mi działa na nerwy. Zakezy mi na nim ale czaswm mam wrazenie ze jemu to juz nie. Dobieralam się do niego wczoraj jak mysz do sera :D to zero zainteresowania to w końcu się wkurzyłam i sobie poszłam w drugi kont wyra i też zero reakcji. Dziewczyny Czy robią Wam czasem tam Wasi faceci?
Mógł powiedzieć coś w rodzaju na litery spier**** nie mam ochoty.
Później chwila rozmowy też nic nie dała i wyszło że ja się nie starałam :D

iwa1987

Witajcie Dziewczyny. Ja już po urlopie niestety.
Nadrabiam co się u Was działo.
Daru wielkie gratulacje :)
Nass doskonale Cię rozumiem. Też mam już myślę że to się nigdy nie uda. Że muszę się pogodzić z tym że nigdy nie będę mamą. Raczej wszystko idzie pod górkę.
Nass z facetami to ciężko czasem ani na spokojnie Ani na tryb nerwus nic nie daje.
Kasiu przykro mi że się nie udało. Trzymam za ten cykl u Ciebie.
Agt co do myofolic to chyba podobny skład do inofemu. Inozytol to b8 A mio to chyba że lepiej przyswajalne o oczywiście kwas foliowy. Widzę że tu kwasy to 200 więc jedna porcja to mało.
Rysia super że byłaś u lekarza.
Zrobiłaś już badania ?
Dziewczyny co u Was ?

iwa1987

Aa I oczywiście dziękuję będę odpoczywać i jakieś górki też się zaliczy :)

iwa1987

Dokładnie Rysia 007 :) Ratuj:D
A przypomniało mi się. Coś pisałaś chyba kiedyś że witamina C też skraca cykl ?

iwa1987

Oo kurczę nie wiedziałam :D
Ale dobrze wiedzieć że się da. No faktycznie to u mnie za późno. Ale zapamiętam albo jak coś będę wiedziała do Kogo się zgłosić:)

iwa1987

W Bieszczady jedziemy.
A co do owu to nie wiem bo w 14 dc byłam u gin i nie było owu A testy już słabe były wtedy 11 al o 12 dc było coś widać A potem słabo. I 16 17 18 dc bolał jajnik mnie aż się bałam bo to ten co mam zmiany jakieś Ale teraz ok. Nie ten prawy.
Nass to dobrze że nie spadła trz6mam kciuki aby nie spadła.
Kasia też ładne tempki A co do usg to ja nic nigdy nie czaję z usg eh. Kasia powtórz rano albo w czwartek.
Rysia serio da się opóźnić?

iwa1987

Rysia ale pozytyw ja to u siebie takiego to już dawno nie widziałam. Rysia fajnie że masz kontakt i umawiasz.
Rysia taki żel tak też się zachowuje. Poślizg więc spokojnie możesz. A Durex masz rację odpada.
Nass to wrzuć jutro foto. Na razie z tych zdjęć nie widzę za Bardzo nic. Ale może na tel tak to wygląda.
Będę trzymać kciuki. A przed okresem czujesz jakis ból brzucha?
U mnie jutro 26 dc. Nie wiem może też zatestuje trochę mnie brzuch czasem boli tak trochę jak przed okresem więc raczej nic z tego nie bedzie. Nawet nie jestem przekonana czy owu była.
Jutro jedziemy na wakacje więc okres na wakacjach Ale co zrobić. Zawsze mam wakacje nie wczes ehh.

iwa1987

Kasia to trzymamy kciuki :) Koniecznie daj znać co i jak.
Chyba podobnie mamy cykl ja mam dzisiaj 22 dc.
Olka witaj. Wiem że Ci ciężko, pod tym względem to my się tutaj dobrze rozumiemy.
I pamiętaj że z nami możesz zawsze i o wszystkim pisać.
Rysia Nass i co u Was? Który dzień cyklu ? Nass jak się czujesz teraz na lekach ?
Kasia eutyrox też biorę 25 Ale tych innych leków to już nie znam. A jakieś badania kazała Ci zrobić już?
Też stosuje jakoś żel i też jakoś efektów brak.
Neska trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie.

iwa1987

Rysia dobrze powiedziałaś kuzynce. Niech pomyśli jeżeli potrzebuje odpocząć niech odpocznie. Nie wiem jakie ma przekonanie. Niektórzy nie chcą. Ja narazie wybieram opcję działanie mam nadzieję że z moim bedzis dalej ładnie szło. Wiem że jest wykończony już wieczorem po całym dniu i kładzie się i chwila i spi to szkoda mi było go wczoraj męczyć. Ale i tak tarmoszenie było warte he he :D
Rysia możesz spróbować z kimś jeszcze jak jest z polecenia. Zobaczysz po 1 wizycie czy konkretny i opracuje plan dzialania. A jak stwierdzisz że coś nie tak to wtedy zadziałałasz z klinika.
A wracając do monitoringu to gin co chodziłam wcześniej to przy clo tylko na początku kazał na monitoring przy pierwszych 2 cyklach A ten powiedział że powinno się robić monitoring już po pekneciu czy wszystko czy nic zostało aby nie było takich niespodzianek jak teraz u mnie . Jak przy usg lekarz mówił stazystce co pisać i mówił że jedna zmiana 20 mm druga 30 i już sama nie wiem czy nie jeszcze jedna to już myślałam że się rozplacze Ale powiedział że to spokojnie że się wchłonie.
I wiem że po prostu trzeba działać i to jest na to plan Ale nie ma chłopa cały czas to jak eh.
Cieszę się Rysia ze niedługo Twój wraca. Teraz faktycznie możesz zregenerować baterię.

iwa1987

Kasia wybacz że wczoraj nie odniosłam się do tego co pisałaś. Myślę że zmiana lekarza to jest dobry pomysł. Przyznam szczerze że też miałam dosyć i takie myśli że trzeba się pogodzić. Ale od wczorajszej wizyty na prawdę mam inne nastawienie.
Więc pomysl Kasiu.
Rysia wiesz mi też ta wizyta dodała wiary. I faktycznie jakoś tak wszystko na podobnym torze.
Ale już wczoraj zapomniałam bo słabsze info zakopalam. Na lewym jajniku mam dwa czy 3 nawet nie wchloniete pęcherzyki z cykli prawdopodobnie co byłam na clo. Ale mówił że tym się nie przejmujemy bo powinno się wchłonąć Ale wiadomo już mi wiadomo torbieli się pojawilo.
Porobimy badania i szybko umowie nas na kolejną wizytę.