iwa1987

Kobieta, 32 lata, łódzkie

Ostatnie posty użytkownika
iwa1987

Niskie AMH

Witajcie, mam pytanie odnośnie AMH. Czy 0,84 To bardzo słabo? Czytałam że powyżej 1 jest ok. Rok temu miałam 1,7 A w ciągu roku spadło o połowę co prawda mialam laparpskopie. Podlamalam się. Tak szybko spadło. :( W takim tempie to mam mało czasu. ;(
Czy którejś z Was mimo takiego AMH udało się?
Dodatkowo mam endometrioze, MTHFR oraz nieprawidłowy czynnik R2.

iwa1987

Re: Inofem a płodność

Nass doskonale Cie rozumiem. Też już mam dosyć i już nawet nie wnikam w to że w tym cyklu żadnych sensownych starań nie było i nawet nie ma najmniejszych szans.
Pati przykro mi że przyszła. Fajnie że do nas dołączyłas I fajnie że tak pozytywnie podchodzis. Przyda się nam świeże pozytywne podejscie. Również trzymam za nas kciuki :)

iwa1987

A inofem myślę że nie zaszkodzi. Piszą że dla kobiet z pco przydatne. A masz teraz jakiegoś dobrego gina ?

iwa1987

Pati trzymam kciuki aby teraz szybciutko poszło.
To też na lekarza trafiłaś na początku. Grunt że super się skończyło :)

iwa1987

Koko gratuluje.
Pati fajnie że z Nami piszesz. Aha pco A jak długo się starasz?

iwa1987

Rysia super że robisz różne badania, myślę że warto. Wiadomo kasę wydasz Ale jak mają pomóc to warto.
A co u Reszty Dziewczyny ?

iwa1987

Rysia jakiego badania nie jesteś pewna ? To jakie masz tsh?
A U mnie co do kliniki to 3 dc wypadł w sobotę i w bliskich miasteczkach nie znalazłam nic aby się dało Wspomniałam mojemu w piątek o tych badaniach że nie mogę znaleźć nic aby zrobić w sobotę i będziemy musieli odpuścić miesiąc to też bez reakcji. A w dalszych miastach by się dało.
Dziś 12dc. Starani były tylko na wyjeździe i nie zanosi się aby było coś jeszcze. A i dziś śluz na owu
Mało co prawda Ale raczej to taki był. Więc już nawet nie będę w tym cyklu marzyć. I powiem Wam że już mam tego dosyć i mój też mi działa na nerwy. Zakezy mi na nim ale czaswm mam wrazenie ze jemu to juz nie. Dobieralam się do niego wczoraj jak mysz do sera :D to zero zainteresowania to w końcu się wkurzyłam i sobie poszłam w drugi kont wyra i też zero reakcji. Dziewczyny Czy robią Wam czasem tam Wasi faceci?
Mógł powiedzieć coś w rodzaju na litery spier**** nie mam ochoty.
Później chwila rozmowy też nic nie dała i wyszło że ja się nie starałam :D

iwa1987

Witajcie Dziewczyny. Ja już po urlopie niestety.
Nadrabiam co się u Was działo.
Daru wielkie gratulacje :)
Nass doskonale Cię rozumiem. Też mam już myślę że to się nigdy nie uda. Że muszę się pogodzić z tym że nigdy nie będę mamą. Raczej wszystko idzie pod górkę.
Nass z facetami to ciężko czasem ani na spokojnie Ani na tryb nerwus nic nie daje.
Kasiu przykro mi że się nie udało. Trzymam za ten cykl u Ciebie.
Agt co do myofolic to chyba podobny skład do inofemu. Inozytol to b8 A mio to chyba że lepiej przyswajalne o oczywiście kwas foliowy. Widzę że tu kwasy to 200 więc jedna porcja to mało.
Rysia super że byłaś u lekarza.
Zrobiłaś już badania ?
Dziewczyny co u Was ?

iwa1987

Aa I oczywiście dziękuję będę odpoczywać i jakieś górki też się zaliczy :)

iwa1987

Dokładnie Rysia 007 :) Ratuj:D
A przypomniało mi się. Coś pisałaś chyba kiedyś że witamina C też skraca cykl ?

iwa1987

Oo kurczę nie wiedziałam :D
Ale dobrze wiedzieć że się da. No faktycznie to u mnie za późno. Ale zapamiętam albo jak coś będę wiedziała do Kogo się zgłosić:)

iwa1987

W Bieszczady jedziemy.
A co do owu to nie wiem bo w 14 dc byłam u gin i nie było owu A testy już słabe były wtedy 11 al o 12 dc było coś widać A potem słabo. I 16 17 18 dc bolał jajnik mnie aż się bałam bo to ten co mam zmiany jakieś Ale teraz ok. Nie ten prawy.
Nass to dobrze że nie spadła trz6mam kciuki aby nie spadła.
Kasia też ładne tempki A co do usg to ja nic nigdy nie czaję z usg eh. Kasia powtórz rano albo w czwartek.
Rysia serio da się opóźnić?

iwa1987

Rysia ale pozytyw ja to u siebie takiego to już dawno nie widziałam. Rysia fajnie że masz kontakt i umawiasz.
Rysia taki żel tak też się zachowuje. Poślizg więc spokojnie możesz. A Durex masz rację odpada.
Nass to wrzuć jutro foto. Na razie z tych zdjęć nie widzę za Bardzo nic. Ale może na tel tak to wygląda.
Będę trzymać kciuki. A przed okresem czujesz jakis ból brzucha?
U mnie jutro 26 dc. Nie wiem może też zatestuje trochę mnie brzuch czasem boli tak trochę jak przed okresem więc raczej nic z tego nie bedzie. Nawet nie jestem przekonana czy owu była.
Jutro jedziemy na wakacje więc okres na wakacjach Ale co zrobić. Zawsze mam wakacje nie wczes ehh.

iwa1987

Kasia to trzymamy kciuki :) Koniecznie daj znać co i jak.
Chyba podobnie mamy cykl ja mam dzisiaj 22 dc.
Olka witaj. Wiem że Ci ciężko, pod tym względem to my się tutaj dobrze rozumiemy.
I pamiętaj że z nami możesz zawsze i o wszystkim pisać.
Rysia Nass i co u Was? Który dzień cyklu ? Nass jak się czujesz teraz na lekach ?
Kasia eutyrox też biorę 25 Ale tych innych leków to już nie znam. A jakieś badania kazała Ci zrobić już?
Też stosuje jakoś żel i też jakoś efektów brak.
Neska trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie.

iwa1987

Rysia dobrze powiedziałaś kuzynce. Niech pomyśli jeżeli potrzebuje odpocząć niech odpocznie. Nie wiem jakie ma przekonanie. Niektórzy nie chcą. Ja narazie wybieram opcję działanie mam nadzieję że z moim bedzis dalej ładnie szło. Wiem że jest wykończony już wieczorem po całym dniu i kładzie się i chwila i spi to szkoda mi było go wczoraj męczyć. Ale i tak tarmoszenie było warte he he :D
Rysia możesz spróbować z kimś jeszcze jak jest z polecenia. Zobaczysz po 1 wizycie czy konkretny i opracuje plan dzialania. A jak stwierdzisz że coś nie tak to wtedy zadziałałasz z klinika.
A wracając do monitoringu to gin co chodziłam wcześniej to przy clo tylko na początku kazał na monitoring przy pierwszych 2 cyklach A ten powiedział że powinno się robić monitoring już po pekneciu czy wszystko czy nic zostało aby nie było takich niespodzianek jak teraz u mnie . Jak przy usg lekarz mówił stazystce co pisać i mówił że jedna zmiana 20 mm druga 30 i już sama nie wiem czy nie jeszcze jedna to już myślałam że się rozplacze Ale powiedział że to spokojnie że się wchłonie.
I wiem że po prostu trzeba działać i to jest na to plan Ale nie ma chłopa cały czas to jak eh.
Cieszę się Rysia ze niedługo Twój wraca. Teraz faktycznie możesz zregenerować baterię.

iwa1987

Kasia wybacz że wczoraj nie odniosłam się do tego co pisałaś. Myślę że zmiana lekarza to jest dobry pomysł. Przyznam szczerze że też miałam dosyć i takie myśli że trzeba się pogodzić. Ale od wczorajszej wizyty na prawdę mam inne nastawienie.
Więc pomysl Kasiu.
Rysia wiesz mi też ta wizyta dodała wiary. I faktycznie jakoś tak wszystko na podobnym torze.
Ale już wczoraj zapomniałam bo słabsze info zakopalam. Na lewym jajniku mam dwa czy 3 nawet nie wchloniete pęcherzyki z cykli prawdopodobnie co byłam na clo. Ale mówił że tym się nie przejmujemy bo powinno się wchłonąć Ale wiadomo już mi wiadomo torbieli się pojawilo.
Porobimy badania i szybko umowie nas na kolejną wizytę.

iwa1987

Eh ucielo. Później już słabo z krechami A gin mówi że piękny pęcherzyk dzis i ze do roboty. Dzisiaj 14 dc. Uzywlams tego bo mojego nie mam cały czas. Ale koniec teraz będzie musiał się częściej zmobilizować i być:D
Bardzo sympatyczny lekarz i taki konkretny. Wypytal O wszystko
40 minut wizyta. Żałuję że wcześniej nie zapisałam nas. I zrobił badanie czystości. Co też inni lekarze nie chcieli tego robić..

iwa1987

Hej Dziewczynki. Odpuszczam testy i mierzenie temp. Ogólnie podobalo mi się to Ale przez tu więcej myślę i ciężej przez to.
Ale pochwalę się. Nie chciałam wcześniej nic pisać aby nie myśleć o tym. Dziś byliśmy w klinice leczenia i już mamy przygotowany proces działania. Mam endometriozd Ale stopnia 1. Więc leży takim stopniu proponują inaeminacje 4 próby. Podobno około 30 % pacjentek zachodzi w tym czasie. Powtórzyłam dziś AMH bo miałam robione przed laparoskopia z półtora roku temu i fsh w 3 dniu cykli i mój ma powtórzyć Ale On miał wcześniej dobre wyniki
I przestaje testy bo i tak mnie kantuja 11, 12 cykl wychodziły mocne krechy później

iwa1987

To i ja się pokaże :D
Nass na pewno trochę odppczelas :)
Rysia A co u Ciebie? No bez Ciebie to temat może nie potrwać :P
A foty zrobie jutro. Dziś nie mam mocy i natchnienia. 11 dc co do ovu to albo była dziś albo jeszcze. Więc nie ms reguły
Raz wcześniej raz później ostatnio u mnie.

iwa1987

Rysia Kochana przykro mi, ale mozs jeszcze za wcześnie na test.
Proszę nie poddawaj się, jak Ty się poddasze to już chyba wszystkie padnie. Wiem że ciężko, na pewno inaczej jakbyś miała chłopa zawsze obok bo wtedy nie musisz tak liczyć i mniej myślisz.
Bardzo mocno Cię przytulam.

iwa1987

Rysia pewnie już wszystko wyczytałas O HSG. :D
Ale opowiem co wiem. Na tym badaniu pacjentka leży na plecach (przez przypadek napisałam najpierw na plaży :D nie mam pojęcia dlaczego akurat tak ), wkładają coś w drogi rodne i pompuja kontrast jakiś plyn. Przy tym robią zdjęcia RTG. Jest chyba jakies nowsze badanie czytałam coś. Jak płyn dobrze przechodzi to jest stwierdzenie że drożność jest. Aczkolwiek koleżanka mi mówiła że jej lekarz powiedział ze płyn może przejść bo nie musi być dużo miejsca A komórka jajowa może być większa. Więc nie wiem. To badanie mnie jakoś nie bolało było trochę nie przyjemne Ale do przeżycia.
A Rysia Tobie wydaje mi się że jest to Ci niepotrzebne, ale tej samej koleżance lekarz po poronienie kazał zrobić badanie.
O kurczę to już sama nie mogę się doczekać Twojego testowania.
Trzymam kciuki.
Ciekawe jak tam nasza Nass. Mam nadzieję że wypoczywa :)

iwa1987

Rysia cieszę się że lepiej. I dziękuję że nie pozwolisz mi się poddać
Kasia co do drożności jajowodow to myślę że spokojnie możesz zrobić badanie HSG. Nie musi to być od razu laparoskopia diagnostyczna. Przy laparoskopii robią właśnie HSG dopiero jak na tym badaniu okaże się że płyn nie przechodzi to wykonują drożność. Czy może miałaś robione takie badanie?
Jesteś młodziutka Jeszcze więc to duży plus dla Ciebie i może dlatego też lekarz tak podchodzi do tego. Ale ja myślę że HSG jak najbardziej możesz zrobić.

iwa1987

Rysia jak dziś nastrój? Mam nadzieję że lepiej.
Dorotka wiem że Ci przykro;(
Witaj Kasia fajnie że do nas dołączysz. Fajnie się wspierać bo ja też czasem tracę już wiarę Ale znajduje się Jakaś dobra dusza i podnosi mnie znowu do działania.
A jak się czujesz na cło?
Kasia czasem zmiana lekarza pomaga. Warto spróbować Choć ciężko trafić na konkretnego.
Rysia zacznę testować mozs nawet jutro.
Neska to jeszcze masz chyba czas na działania.

iwa1987

Dorka czekamy cały czas z Tobą.
Rysia Kochana nie skreslaj proszę cyklu.
Ja już zglupialam jeżeli chodzi o wyniki testów i mierzenia temp. Trzymam kciuki mocno.
U mnie już 3 dc. Poprzedni trwał 22 dni.
Ale już więcej swoich myśli nie pisze nie będę Wam tu siać mojego pesymizmu. Jeszcze jajnik mnie kluje pewnej ten cykl też taki o owu pewbwi też więc muszę zacząć testować już niedługo.
Neska ważne że staranka są.
Nass już na pewno się wylegujesz na plaży i odpoczywasz. Odpocznij dobrze:)

iwa1987

Dorotka dobrze że zrobiłaś bete. Myślę jak Miaa
Czytałam że czasem kobiety tak mają ze tak reagują na ciążę wczesna. Daj znać jak będziesz mieć wyniki.

iwa1987

Dorka i jak robiłaś test?
Nass u mnie dwóch kresek nie będzie. Na pewno nie w tym miesiącu A i coraz częściej mam wizję że w ogóle nie zobaczę.
Nawet nie wiedziałam o tych niebieskich. Nigdy też takiego nie miałam.
Neska to dobrze że Ci dużo powiedziała, niektórzy to są tacy, że następna następna. A testy warto zobaczyć jak u Ciebie będą wychodzić. Ja ogólnie jestem zadowolona z używania ich.

iwa1987

Rysia urlop wykorzystany widzę w 200 % :D Super. Na pewno się fajnie bawiliscie.
Nass to dobrze że juz przyszła na urlop będziesz miała przyjemniej spokojniej
Dorka z całego serca życzę abyś jutro zobaczyła 2 kreski. Zaslugujesz na to. I czekam na info od Ciebie.
Neska to super że jest pęcherzyk. A jak duży pęcherzk? Endometrium? Skoro kazała wino i orzechy to chce endometrium zwiększyć chyba. To jeżeli tak to możesz awokado magnez migdały morele suszone i czerwone wino też. Witamina D bardzo dobrze. Ale też dobrze zrobić badanie ilość witaminy d. Teraz latem jest jej więcej więc też trzeba uważać. Ja też się wybieram zbadać Ale coś daleko mi cały czas.
I tarmoscie się ;)
A U mnie. Spokojnie. @ bedzis lada dzień już czuje brzuch, cyce opadły. Więc pozostaje czekać.

iwa1987

Gameta Łódź

Witajcie.
Czy jest tutaj Ktoś Kto chodził w czasie starań do Gamety w Łodzi i może polecić ginekologa ? Jest ich tam trochę I nie wiem do Kogo nas zapisać.
Pozdrawiam gorąco
Z góry dziękuję za każdą pomoc:)

iwa1987

Dziękujemy Rysia. Wakacjuj się ile się da i jak się da. I dzialaj I nie myśl na ten temat za dużo. Po prostu korzystaj ze to ten czas i baw się dobrze. Ale Wam zazdroszczę. Mój mówi że nie pojedzie nigdzie bo nie bedzis miał jak urlop i tak dalej. Ale spokojnje pewniw lipiec sierpień mogę zapomnieć. Zobaczymy. Tak czy inaczej niż odpuszczę o chociaż parę dni
W zeszłym roku byliśmy 10 dni w Bieszczadach i było super :)
Co do wykresu to góry i doliny. Na pewno z tego cyklu nici Ale już się pogodzilam. Szkoda życia.
Wrzucę wykres Ale nic się z niego nie zanosi.

iwa1987

Rysia A co do magicznej kuli. Fajnie by było wiedziec że teraz raz dwa na tarmoszenie :D Ale czy wiedzieć większą dalszą przyszłość to już nie wiem. Rysia to wypoczywaj na wakacjach Należy Ci się:)

iwa1987

Rysia ale towar :D Dziś masz 10 dc. Czyli wyjazd trafiony w czas rozumiem?
Rysia I co robiłaś u kosmetyczki ? Pazurki?
Nass A jak atmosfera Rodzinna?
Ja dziś zrobiłam przegląd szaf
Poszło wiele ciuchow do wora. Pol dnia mi zeszło z tym :D Ale odkladalam to od dawna

iwa1987

Ps magiczna kula by się przydała :D
Choć z drugiej strony nie wiem czy bym chciała wszystko wiedzieć co będzie