Skocz do zawartości
Forum

Ilona1978

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wawa

Osiągnięcia Ilona1978

0

Reputacja

  1. Ech, no nie ma łatwo niestety... im więcej alergii łączy się z azs tym ciężej
  2. Daję znać: Z okazji dnia Matki i Dziecka w okresie od 25 maja do 3 czerwca 2013r, jeśli podejmiesz decyzję o przechowywaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej swojego dziecka, to opłata wstępna zostanie obniżona o 600 zł. Można na ten temat znaleźć informacji, a ja jako siostra przyszłej mamy ( 4 miesiąc ciąży) i siostrzeniec w drodze jak nic, mam nadzieję, ze takich zniżek i okazji będzie więcej, bo temat ważny, ale nie każdą mamę stac na to, by zapłacić całą opłatę "normalną" nawet jeśli bardzo chciałaby zdecydować się na przechowywanie krwi pępowinowej.
  3. A może macie namiar na jakieś ksiażeczki logopedyczne?
  4. Po wizycie z naszym szkrabem i logopedy (problem z wymawianiem literki R), pani logopeda (bdb z tego co czytałam opinie) poleciła nam poza wizytami na ćwiczeniach poszukać gier i zabaw na takie domowe trenowanie zgłoski R. Czy ktoś może wie, gdzie takich rzeczy szukać? Może ktoś zna dokładne nazwy takich zabawek/ gier logopedycznych?
  5. Jak ja się cieszę, że w miarę zdrowym powietrzu żyję - przesuszenie mnie nie męczy specjalnie
  6. dorotea72 Ja również leczyłam kanałowo ze znieczuleniem - uważam że nieprzeleczone zęby są większym zagrożeniem dla płodu od znieczulenia, takie samo zdanie ma mój ginekolog. Oczywiście od II trymestru! Yhym, ja się muszę zgodzić z koleżanką - i nasz ginekolog, który przez całą ciążę czuwał nad nami, że to tak ujmę też mówił, że po II trymestrze już spokojnie można małe znieczulenie u dentysty brać. A jak boli ząb , to nawet trzeba, bo te po-bólowe stany mogą być grożne, więc nie wolno trzymac leczenia zębów do po ciąży
  7. niestety nie znam tego preparatu więc pozostanę w tej mierze bezużyteczna:)
  8. daszek nad piaskownicą? Wow, pierwsze słyszę, jak to wygląda?
  9. Dokładnie: przecieramy wilotną ściereczką, ale koniecznie taką, która nie zostawia pyłków i włókien na torebce - oczywiście jak mamy torebki skórzane, ale już jak mamy torebki filcowe i się upaprają to wyjścia nie ma - trzeba poszorować, ale bez gwałtownego dociskania, bo kolor zejdzie/.
  10. To muszą być niezłe, skoro wygrywają z lego:) Ja też planuję zakup czegoś takiego, bo ogólnie to nie wiedziałam że one się "wafle" nazywają i szukałam po hasle "klocki drabinki"...
  11. Zaczynamy już powoli mysleć o letniej ochronie skóry malucha przed słóncem, pomijając oczywistą oczywistośc jaką są kremy. Czy ogrodowe parasole na wysięgniku mogą się sprawdzić w ogrodzie, czy raczej dzieciaki i tak nie będą pod nimi siedzieć? Próbujemy uchronić się na zapas przed przegrzaniem dzieci no i poparzeniem skóry przez słońce - w tym godzinach letniego szczytu
  12. A nie mogę nic o tych meblach znaleźć - może jakiegoś linka podacie, to looknę, bo tak po nazwie to nijak nie kojarzę.
  13. W pełni zgadzam się z poprzednikami. Takie dywanowe czy meblowe rzeczy to trzeba koniecznie konsultować z rodzicami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...