Skocz do zawartości
Forum

iga7777

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bleer

Osiągnięcia iga7777

0

Reputacja

  1. szyszkaiga7777hej :))) pokazuje moja solenizantkę no i mamy w końcu roczek:)O jej, przepraszam zapomniałam! Wszystkiego najlepszego dla Księżniczki!!!!!!! hmmm nie ma za co przepraszac!!!!
  2. hej :))) pokazuje moja solenizantkę no i mamy w końcu roczek:)
  3. MOSIU GRATULACJE!!!!! W KONCU SIE DOCZEKAŁAŚ WITAMY MARCELKA
  4. kacprowi tez wyszedl pierwszy w 11 miesiacu a reszta powoli i do tej pory ma mleczki rosna mu 6 a Amelka chodzi juz od listopada teraz to juz biega jak szalona z jednego pokoju do drugiego
  5. hej u nas leci mała rozrabia. ja zaraz do roboty muszę wracać a tak mi sie nie chce .... Amela jeszcze zę nie ma hihi gada dalej po swojemu najlepiej to mowi NIE
  6. hej odzywam sie tak jak pisalam w nocy;-) u nas byl juz mikołaj:)))) dzieci się bawią teraz i mam chwilę
  7. WITAM jejku ale dawno tu zagladałam do Was! zaraz święta a jeszcze niedawno chodziłyśmy z brzuchami (trochę mi tego brak) Moja Amelia chodzi biega wścieka się z bratem ... Zębów jeszcze nie ma:))))) (ani jednego) jak mi sie uda to jutro zajrze jak ktos będzie:))) Amelia | Facebook
  8. hej;-) krawatek widze ze twoj radzio tez chory u mnie to samo gluty kaszel.... nic nie pomaga.... nie mam czasu wszytkiego czytac... lece na dwor z małą moja male raczkuje wstaje pada zębów jeszcze nie widać krzyczy na cały glos mama tata ada i NIE NIE NIE pare fotek nie chce mi sie pojedynczo wkleijac Amelia | Facebook
  9. hej no to my mamy jeden duzy i 3podreczne i to za malo... Moj m krzycxy zeby nie brac tyle ibranek ale ja nie potrafie tego ptzebrac... Fotelik i wozek mamy w polsce a lzecKo turystyczne juz wyslalam wiec nie bede sie musiała z tym nosic... Chyba pora wstawac.amela juz nie spi tyłko od godziny gada.
  10. hej pamiets mnie ktos jeszcze... Wiem zaginełam w akcji ale jakos nie mam czasu nigdy... A jeszcze tyle sie ostatnio dzieje .. tak szybko o nas Amelia rosnie dzis skonczyla 5miesiecy jeszcze sama nie siedzi mamy juz paszporty i w poniedziałek lecimy do polski nie wiem jak mała zniesie lot mam nadzieje ze bedzie spala bo lecimy kolo 21 juz sie powoli pakujemy oczywisvie najwiecej jest malutkich ciuchow nie wiem czy nie przesadzam?dobranoc bo jutro kolejny meczacy dzien A i widziałam nowe mamusie wiec witam!
  11. cafe82iga7777cafe82no to jeszcze wczorajsze chlopaki hej cafe twoje chlopaki sa swietni jejku identyczne minki heheeh jak dla mnie wogle nie do odróżnienia... dzieki dzieki a co u was? jak amelcia? u nas dobrze narazie sama z dzieciakami siedze bo moj m w polsce... a i walcze z katrem u Ameli
  12. cafe82no to jeszcze wczorajsze chlopaki hej cafe twoje chlopaki sa swietni jejku identyczne minki heheeh jak dla mnie wogle nie do odróżnienia...
  13. mosiawitam, podczytuję was od samego początku, a teraz myślę, że mogę już śmiało się zapisać. mój maleńki cud ma 5 tygodni i 2 dni i jest ogromną niespodzianką. wczoraj byłam na becie = 2703 i oglądaliśmy na usg, jest pęcherzyk i ciałko żółte ale za wcześnie na fasolkę. lekarz wczoraj wstępnie określił wiek ciąży, także termin na 22 styczeń według parentingowego kalkulatora. MOSIU , jeszce raz wielkie Gratulacje dołączyłaś do wątku styczniowego dokladnie tego samego dnia co ja rok temu... Dla reszty styczniowych także Gratulacje;-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...