Skocz do zawartości
Forum

Gwiazdka951

Użytkownik
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Katowice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Gwiazdka951

0

Reputacja

  1. Hej, znacie jakiegoś godnego polecenia wodzireja/dj z okolic Krakowa? Z góry dzięki za wszystkie polecenia
  2. Gwiazdka951

    Hybrydy w ciąży

    Ja przeczytałam tutaj, że nie ma żadnych przeciwwskazań do noszenia paznokci hybrydowych w ciąży.
  3. Mnie znajoma na zmarszczki poleciła zabieg Dermapen [reklama usunięta]. Podobno jest to nowoczesna technologia automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł, która przynosi lepsze efekty w porównaniu do techniki manualnej.
  4. Kremy niestety nie zawsze są skuteczne. Na utrwalone zmarszczki wokół oczu polecam zabiegi z kwasem hialuronowym. Jest to praktycznie bezinwazyjny zabieg, a efekty naprawdę świetne. Z tego co się orientuję to takie zabiegi wykonują [reklama usunięta].
  5. Gwiazdka951

    Nauka języków

    Moim postanowienie na 2020 rok była nauka języka hiszpańskiego. Niestety pandemia pokrzyżowała mi trochę plany, bo nie mogłam uczęszczać osobiście na lekcje. Na szczęście szkoła, do której się zapisałam zorganizowała streaming online ze szkolenia w Krakowie. Spodobała mi się taka forma, bo oszczędziłam sporo czasu na dojazdach.
  6. JA Ci mogę polecić usuwanie pieprzyków w tej klinice w Krakowie
  7. Ja korzystam z usług fajnej firmy cateringowej, w której dbają o środowisko naturalne i w tym celu posiłki pakują do takich ekologicznych toreb papierowych. Może as to szczegóły, ale ja na nie zwracam uwagę
  8. Moje dziecko ma problemy z kręgosłupem. Straszna sprawa generalnie, ale na szczęście jest duża szansa, że rehabilitacja uchroni je przed operacją... Termin mamy na luty 2020 u podobno jednego z najlepszych ortopedów w stolicy. Leczenie pochłonie trochę pieniędzy, ale czego się nie robi dla dzieci 😉 Nocleg wynajęłam pod Warszawą, w dogodnej lokalizacji w tym hotelu, bo w stolicy ceny zaporowe.
  9. Mój to marzy o czymś szalonym. Czymś dostarczającym adrenaliny. Nie wiem, jakiś skok na bungee? Może podpowiecie co by to mogło być, aby sobie jednocześnie krzywdy nie zrobił?
  10. Zdecydowanie warto robić tego rodzaju szkolenia. Przecież jak nas widzą tak nas piszą, a współpraca z klientem praktycznie w każdej branży jest w tej chwili kluczowa i niejednokrotnie decyduje o sytuacji rynkowej danej firmy.
  11. A może pójść w tematy klasyczne? Co sądzicie o pościeli? Lub na przykład eleganckim obrusie czy też serwisie kawowym?
  12. Może zobacz sobie na ten cennik usług remontowych w Częstochowie. Myślę, że precyzyjniejszych informacji nie dostaniesz. A swoją drogą - powodzenia z remontem :)
  13. Dron to obecnie bardzo popularny sprzęt. Natomiast trzeba go jeszcze umieć używać. Dlatego myślę, że o ile tego typu firmy od filmowania wesel czy innych uroczystości używają go zarobkowo, o tyle kupowanie go pod choinkę, dla zabawy mija się z celem.
  14. Gwiazdka951

    Co ciekawego w TV?

    Trochę Wam zazdroszczę, że macie czas na TV. Ja ostatnio zmieniam branżę i bez ustanku się doszkalam- nie mam czasu na nic. I już myślałam, że od nowego roku będzie luźniej, ale właśnie postanowiłam iść jeszcze na takie bezpłatne szkolenie z prowadzenia biznesu. Wszystko dla mojego synka, którego jestem zmuszona wychowywać sama :(
  15. Trzeba się odżywiać zdrowo. Jak najwięcej naturalnych produktów. Osobiście bardzo chcę się nauczyć piec chleb naturalny, ponieważ zauważyłam, że po spożyciu pieczywa z marketu jest u mnie z samopoczuciem najgorzej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...