Gwiazda

Kobieta, 19 lat, Siedlce

Ostatnie posty użytkownika
Gwiazda

Infekcje intymne i antybiotyk

Witam. Jestem w 33tyg 4dni ciąży. Od kąd jestem w ciąży cały czas mam infekcje intywnej, są do nie zniesienia już nie daje rady z nimi wytrzymać ciągłe swędzenie, upławy itp. ... Czuję jak by moja macica miała zaraz wybuchnąć jest cała opuchnieta i miękka jak gąbka. Jestem już 3 miesiąc na antybiotykach,ale one nic nie pomagają. Moje wyniki krwi i moczu są złe. Nie wiem co mam robić. Zastanawia mnie czy będę mogła rodzic naturalnie skoro cały czas się tak dzieje. Do ginekologa mam dopiero na 11.09.2019r. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Gwiazda

Infekcje intywne

Witam. Jestem w 33tyg 4dni ciąży. Od kąd jestem w ciąży cały czas mam infekcje intywnej, są do nie zniesienia już nie daje rady z nimi wytrzymać ciągłe swędzenie, upławy itp. ... Czuję jak by moja macica miała zaraz wybuchnąć jest cała opuchnieta i miękka jak gąbka. Jestem już 3 miesiąc na antybiotykach, ale one nic nie pomagają. Zastanawia mnie czy będę mogła rodzic naturalnie skoro cały czas się tak dzieje. Do ginekologa mam dopiero na 11.09.2019r. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Gwiazda

Re: Ból łydek wieczorami

Czasami to aż drygaja mi te nogi to taki ból jak by skurcz mnie lapal i wcale nie chce puscic ☹️

Gwiazda

Ból łydek wieczorami

Cześć dziewczyny. Jestem w 24 tyg ciąży i strasznie męczy mnie ból łydek gdy kładę się spać ☹️ w dzień nogi mnie nie bolą. Macie jakieś sposoby na radzenie sobie z tym bólem? Pozdrawiam.

Gwiazda

Re: Ciąża po poronieniu i strach...

Witam. Ja również pierwszą ciąże na początku grudnia 2018r. poroniłam, a teraz jestem w 19tyg i 4dni. każde wyczekiwanie kolejnej wizyty to stres i strach.

Gwiazda

Re: Październikowe 2019

Kaśka.o To moja druga ciąża, niestety pierwsza na początku grudnia poronilam

Gwiazda

Re: Październikowe 2019

Kaśka.o To moja druga ciąża, niestety pierwsza na początku grudnia poronilam

Gwiazda

Re: Październikowe 2019

Kaśka.o aTo moja druga ciąża, niestety pierwsza na początku grudnia poronilam

Gwiazda

Re: Ciąża po poronieniu

Moją pierwsza ciąże poronilam 4. 12.2018 roku byłam już po tabletkach poronnych i po zabiegu. A dzisiaj już jestem w 19tyg ciąży.

Gwiazda

Re: Stosowanie kosmetyków

Od początku ciąży używam żelu Holika Holika Soothing Gel Aloe 99% Żel Aloesowy i do tej pory żadnych rozstępów ani nic. Co prawda znika celuid (który mam od 14 roku życia) ale strasznie powoli. Przed ciąża byłam bardzo aktywna sportowo. Ale nie mam pomysłu jak pozbyć się tego celuidu z pośladków i ud.

Gwiazda

Stosowanie kosmetyków

Witam. Jestem w 5 miesiącu ciąży i zastanawia mnie czy mogę stosować Lirene Dermoprogram, Kuracja modelująco-wygładzająca, Antycellulitowe ampułki. Jestem chudą osoba, ale niestety od 14 roku życia walczę z celuidem