Skocz do zawartości
Forum

Gusia201607

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bytom

Osiągnięcia Gusia201607

0

Reputacja

  1. Hej :-) Karolina, ja miałam robione badania na alleo mimo że nie mamy konfliktu. Nie wiem w zasadzie czemu ale lekarz zlecił to zrobiłam i wyszło ok. Dziś się w końcu zmobilizowałam i pojechalam po wyniki z krwi z prenatalnych. Wyniki ok, ryzyko się zmniejszyło. Jutro idę na wizytę i już się stresuję... Mam nadzieję że wszystko dobrze będzie... Cieszę się że u Was wszystko dobrze
  2. Jessie, nie trzeba być na czczo, mi nawet lekarka poradziła, żeby przed badaniem zjeść coś słodkiego żeby dzidziuś więcej się ruszał. Powodzenia
  3. Też już jestem z Wami na fb ;-) Dziś rano miałam jakieś dziwne kłócie na dole brzucha i nie wiem skąd to może być :-( miałyście tak też? Po jakiś 30 min ustąpiło i nie wiem czy powinnam się martwić... Panikuję troszkę chyba...
  4. Hej :-) Mam pytanie co do tej grupy na fb. Tam w ustawieniach jest, że wszyscy mogą zobaczyć grupę i osoby które do niej należą. Nie dałoby się może zmienić na bardziej prywatną? Nie chciałabym, żeby wszyscy moi znajomi widzieli, że należę do grupy... Avanturnica, daj znać proszę :-) U mnie ogólnie ok, martwię się trochę bo od 2 dni minęły mi wszystkie objawy. A wizyta u gina dopiero w czwartek. Mam nadzieję że jednak ok będzie... Co do problemów z układem moczowym też brałam PregnofenUro i dużo piłam. Natomiast na szczęście po jednym wieczorze ustąpiło.
  5. Mijo88, jeśli to sama wada a nie masz problemów z siatkowką itp i chcesz naturalnie to okulista nie napisze przeciwwskazań. Nie boisz się? Zazdroszczę Wam dziewczyny udanego życia seksualnego. Mimo, że przed ciążą ciągle było mi mało seksu to teraz czuję jakby ktoś coś we mnie przełączył i nie chce mi się w ogóle. Nie wiem czemu to tak działa :-( Andzelina, a nie jest jeszcze za wcześnie na wyczuwanie ruchów?
  6. Właśnie okulistka powiedziała, że kondycja moich oczu jest ok ale z drugiej strony jak ją trochę podpytałam to nie była w stanie mnie zapewnić że poród sn nie wpłynie na moją wadę ani, że podczas coś się złego nie stanie. Muszę się zastanowić na co chcę bardziej naciskać. Z jednej strony wiem, że poród naturalny jest lepszy dla mnie i dziecka ale strach o wzrok jest duży.
  7. Ola.lola ja mam większą -6,5D na obu oczach :-( teoretycznie teraz okuliści twierdzą, że sama wada nie jest wskazaniem do cc ale ja mam obawy co do porodu naturalnego wlaśnie jeśli chodzi o wzrok.
  8. Cieszę się, że u Was wszystko ok :-) Co do prenatalnych robiłam zarówno USG jak i test z krwi. Z USG wyszło ok, wyniki z krwi muszę jakoś na dniach odebrać ale jeśli nie dzwonią ze szpitala to znaczy, że jest ok. Opinie na ten temat są różne, robiłam bo blisko mi wiekowo do grupy ryzyka i chciałam wiedzieć jak najszybciej jakie może być zagrożenie. Lekarze też różnie mówią, pani doktor tłumaczyła nam, że test z krwi jest niejako uzupełnieniem USG i że dobry wynik USG wcale nie daje pewności, że wszystko jest dobrze. Tak czy inaczej na drugich prenatalnych które mam 12.02 też planuję badania z krwi zrobić. U mnie zgaga lekka nadal się utrzymuje, ratuję się mlekiem :-) Poza tym byłam dziś u okulisty ponieważ mam sporą krótkowzroczność i co za tym idzie obawy przed porodem naturalnym. Ostatecznie mam przyjść jeszcze raz w trzecim trymestrze i wtedy pani doktor zadecyduje.
  9. Mijo, ale że AŻ tak źle? Sama nie wiem czy tak może to wyglądać. Wśród moich znajomych (a większość z nich najmłodszymi nie była w pierwszej ciąży) nie wygląda to aż tak strasznie. Z drugiej strony nie wszyscy o tym mówią... Bądźmy dobrej myśli, tego się musimy trzymać!!!!
  10. Gemma, super że wszystko ok jest :-) Fifik, współczuję stresu ale ulga, że wszystko dobrze się skończyło. U mnie zaczęła się zgaga w zasadzie po wszystkim co zjem. Dodatkowo widzę, że nie służy mi siedzenie długo w jednej pozycji więc staram się w pracy troszkę więcej spacerować. Trzymam kciuki za Wasze dalsze wizyty ;-)
  11. Gemma, nic sie nie shizuj, napewno jest dobrze. Też nie mam jakiś wyjątkowych objawów i brzuch mi nie rośnie. Każda inaczej przechodzi ciążę. Na spokojnie do poniedziałku zaczekaj :-)
  12. Witam w Nowym Roku :-) Gemma, też mam czasem takie bulgotanie ale przeważnie jak po jedzeniu siądę spokojnie. Też jestem ciekawa co to.
  13. Misiowa, super że wszystko w porządku. Niech dziecko rośnie ;-) Patrycja, chyba tylko wygrzać się w łóżku z herbatą z miodem i cytryną. Jeszcze chyba mleko z czosnkiem jest i syrop z cebuli. Take znam ;-) Z tymi suwaczkami i terminami też jest różnie. Jak byłam pierwszy raz u lekarza to podał termin na 06.07 a np po prenatalnych termin przesunął się aż na 25.06. Niemniej jednak wiek ciąży chyba się liczy od ostatniego okresu (czyli tak jak suwaczek). My swoje a nasze dzieciaczki i tak sobie wybiorą same kiedy przyjdą na ten świat.
  14. Anika, witaj :-) z facetami bywa różnie, Ty znasz swojego partnera najlepiej. Wydaje mi się też że sie poprostu boi. Co do rozczulania, mój mąż też za bardzo emocji nie okazuje, jego jedyny komentarz po prenatalnych to było "no, fajnie było widać". Ale już się do tego przyzwyczaiłam i takiego go kocham. Dziewczyny, cieszę się że u Was wszystko ok :-) Jak byłam ostatnio kontrolnie u gina to tylko mnie zbadał ale USG nie zrobil... Niby mialam 1,5 tygodnia wcześniej prenatalne no ale mimo wszystko szkoda mi.
  15. Olej kokosowy chyba najlepiej w jakis eko-sklepach. Nie wiedziałam, że na cerę też pomaga. Też mam problemy z cerą ale teraz już jest troszkę lepiej. Jeśli chodzi o włosy to w zasadzie od zawsze miałam problem z wypadaniem i nic na nie nie działa niestety. Stosuję co drugi dzień szampon Neril ale jakiejś wyjątkowej poprawy niestety nie widzę. Miałam nadzieję że w ciąży włosy mi się jakos poprawią ale chyba nie ma szans :-( Menia, co do prenatalnych to albo zagadaj z lekarzem żeby Ci doradził gdzie iść albo na własną rękę (wtedy prywatnie) gdzieś idź. U mnie było na tyle fajnie, że mój gin polecił mi lekarkę z którą mam się skontaktować. Bulgotanie czułam w czasie Świąt, teraz jakoś ustało. Brzuszka nadal jakoś nie widać ale pewnie dlatego, że to pierwsza ciąża i że jestem raczej przy sobie więc będzie później dopiero widać. Na zaparcia na szczęście nie cierpię, u mnie jest wręcz przeciwnie... Staram się jeść owoce, warzywa i pełnoziarniste pieczywo. Woda na czczo też pomaga.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...