Skocz do zawartości
Forum

goska5258

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Starachowice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia goska5258

0

Reputacja

  1. Niestety z wiadomości tez mi link ni działa :-\
  2. Ja też nie mogę wejść na to forum. wyskakuje mi błąd.
  3. Hejo hejo. Czytam was codziennie ale jakoś tak po cichu. Dziewczynki jak wy odczuwacie wasze serduszko ? Ja czasami jak się położę to czuje takie jak by kołatanie mało mi nie wyskoczy. I tak się zastanawiam czy to związane z dzidziusiem w środku czy to zaczynają się jakieś problemy z sercem. ❤️
  4. Mnie właśnie brzuch też tak kół i bolał kręgosłup. Gin mi powiedział że to właśnie od tej bakterii wszystkie i że jak raz ja zlapaal i wyleczę to już się nie powinna pojawić . Takie dolegliwości możesz mieć od bakterii. Wiem to z własnego doświadczenia
  5. Ja miałam też podwyższone krwinki białe w moczu i robiłam posiew i wyszła mi bakteria e coli i dostałam antybiotyki doustnie i globulki dowcipnie ;)
  6. .... Smeralo laskotalo miało być
  7. Dziewczynki dziś rano po zjedzeniu jogurta po lewej stronie brzuszka poczułam cos takiego jak by mnie coś od wewnątrz skeralo laskotalo. Czy to jest możliwe Że to dzidziusia mogłam delikatne poczuć ? W sobotę zaczynam 13 tydzień nie wiem czy to nie jest za wcześnie. A wiem że was się mogę bez problemu o wszystko zapytać.
  8. Hejo. Ja miałam też USG prenatalne w sobotę. Wszystko dobrze dzidziuś rośnie. Wszystkie pomiary prawidłowe :-) a człowieczek się tak wiercił że lekarz aż mówił że oszalał :-) fotka mało wyrazna no ale jest!
  9. Hejo. Dziewuszki robiłam posiew moczu bo w zwykłym miałam jaka bakterie no i wyszło mi takie coś escherichia coli . Miała któraś z was coś takiego ? Wiem że to sie leczy antybiotykiem napisałam meila do lekarza i czekam na odpowiedź. Lekarz dopiero w sobotę będę robiła prenatalne 17 sierpnia :-).
  10. Część dziewczynki :-) ja też czasami mam takie sny po których się budzę taka zmęczona i wystraszona :-P dziś wgl nie mogłam spać w nocy od 00:40 do 6:30 nie spałam wgl później się trochę drzymnelam ale już się obudziłam. Nie wiem czemu tak się coś ostatnio dzieje :-\ Dziś lekarza mam o 16 tak więc trzymajcie kciuki żeby było u mnie wszystko w porządku z babelkiem :-) Miłego dzionka Wam wszystkim życzę! :-)
  11. Jest piękny! Jesteś mega zdolna! Tylko pozazdrościć takich umiejętności. Brawo ty :-)
  12. Olcik Gratuluje! Baaaardzo się ciesze:-) dużo dużo zdrówka życzę! :-)
  13. Kolejna babeczka od nas obchodzi... :-\ Takie to przykre i zycie jest niesprawiedliwe :'(
  14. DżejnRołs Jestem już po, tak długo zeszło bo jest dużo kobiet do porodu, i CC. Więc niestety muszę się z Wami pożegnać. Obraz USG wskazuje na poronienie samoistne. Trzymam za Was i za wszystkie dzieciaczki kciuki;** Tak mi przykro! :'( Trzymaj się jakoś :-*
  15. Ja to tak mam niestety..martwię się nawciskam sobie głupot do głowy że coś się dzieje i wgl a później jest wszystko dobrze. Gdyby było coś nie tak to lekarz na ostatniej wizycie by mi przecież powiedział że coś jest nie tak. A on zapewniał mnie kilka razy że ciąża przebiega prawidłowo jest duży pęcherzyk i nie ma żadnego zagrozenia jest wszystko w porządku. Przecież żartów by sobie chyba nie zrobił tak mówiąc a myśląc coś innego... Mi też brzuszek zaczyna robić się większy i też dziś rano weszłam na wagę bo byłam ciekawa ale też jest na minusie 1,5kg. Podobno tak się robi w ciąży. Męczyły mnie bardzo mdłości a jak zaczęłam 9 tydzień to mi jakoś zaczęło wszystko ustawać czasem mnie muli ale już nie tak jak wcześniej i już nie wymotuje tak jak wymiotowałam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...