Skocz do zawartości
Forum

Gosiak1986

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Legnica

Osiągnięcia Gosiak1986

0

Reputacja

  1. Gosiak1986

    Ospa?

    Witam, mam pytanie prośbę czy moglibyście rzucić okiem czy to jest ospa?
  2. dziewczyny jak Was odnaleźć na FB?
  3. Dziewczyny a jak wygląda u was dawanie posiłków ile razy dziennie i co dajecie?
  4. Witajcie mamuśki:) Czy wasze maluchy przesypiaja cała noc bez mleczka? Chodzi o mm oczywiście:) Moja Zuzka budzi się ok 1 i 5. Już nie wiem czy to z przyzwyczajenia czy głodna niby zjada wszystko lub większość ale czy nie powinna przesypiac całej nocy już? Macie jakieś sposoby aby lepiej najadla się przed snem? Daje jej kaszka ale to niczego nie zmienia:
  5. Hej dziewczyny, dzisiaj kolo 15 zaczęły saczyc mi sie wody a teraz jestem juz w szpitalu, skurczy brak rozwarcia tez. Ktg zrobione i czekam jak rozwinie sie akcja jeśli sie sama nie rozwinie o 7 kroplówkę podadzą. Termin z om mialam na 25ego a z usg na początek grudnia
  6. Dzięki dziewcxyny, to nie bede szalala I cierpliwie czekam do rozwiazania :)
  7. Bylam dziś u gin i troche mnie przestraszył. Dziś to 37 tydzien i 6 dzień mała waży niecale 2400. Powiedział tez ze główkę ma nisko osadzona. Czy to nie za malo jednak, czy skonsultować to z kimś jeszcze?
  8. anjak a smarujesz się czymś żeby nie bolało? można coś z tym zrobić ?:)
  9. Dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi, zaopatrzę się w maść rozgrzewającą, a we wtorek mam wizytę u lek. może coś doradzi :)
  10. Gratulację wszystkim świeżo upieczonym mamuśkom :) Dziewczyny czy któraś z Was odczuwała ból w pośladku podczas chodzenia? Ja od 3 dni w zasadzie mam problem z chodzeniem, boli jak diabli. Myślałam że przejdzie ale mam wrażenie że się nasila :/
  11. Dziewczyny ostatnia to chyba ja bede z om 25.11 a z usg 6.12. Licze jednak ze nie będzie czekala na Mikołaja :)
  12. A czy orientujrcie sie czy baza do fotelika maxi Cosi jest tylko do tego danego modelu czy kolejne większe foteliki tez do niej pasują?
  13. Dziewczyny ja też mam pytanie nieco intymnej natury :) Wieczorem a w zasadzie w nocy czuje jakby pieczenie na wzgórku łonowym tak pod skórą czy macie coś takiego albo słyszałyście coś o tym?
  14. Ja już wlasnie sama nie wiem czy to skurcze czy to Mała mi się tak wypina :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...