Gosia67

Kobieta, 52 lata, Białystok

O SOBIE:

Lubię dobre kino i łyżwiarstwo figurowe.

Ostatnie posty użytkownika
Gosia67

Re: Konkurs "Zimowe szaleństwo"

Tylko zimą można pójść na lodowisko, wyszaleć się, miło spędzić czas i poćwiczyć równowagę.

Gosia67

Re: Konkurs „Kreatywność dzieci”

Wszystkie dzieci są bardzo kreatywne i zawsze są w stanie wymyślić coś niesamowitego, jeśli tylko nie będziemy im przeszkadzać. Na przykład "kwieciste okulary" z kwiatków zebranych w ogródku babci.

Gosia67

Re: Konkurs "Podwórko NIVEA"

Ulubioną zabawą Malwiny w domu są zdecydowanie klocki i odkąd pamiętam tak było. Najpierw bawiła się klockami sensorycznymi, później plastikowymi i drewnianymi, następnie Lego Duplo, a od pewnego czasu Lego Friends. Córeczka najpierw składa klocki według wzoru, a następnie buduje według własnej wyobraźni i wymyśla całe historie dotyczące budowli, postaci, przygód jakie się im zdarzają i mogą zdarzyć. Czasem zabawa trwa kilka godzin, a czasem kilka dni...

Gosia67

Re: Konkurs "LEGO DUPLO na Dzień Dziecka"

Malwinka swoje pierwsze klocki Lego Duplo dostała, gdy miała nie całe 2 latka, uwielbiała je układać, teraz ma 8 i nadal w wolnych chwilach tworzy wspaniałe budowle z Lego Friends.

Gosia67

Re: Konkurs "Gwiazdy przeznaczenia"

Malwina lat 8 chciałaby mieć czarodziejskiego ptaka ze mocą odradzania się jak feniks, ze wzrokiem sokoła i kolorami papugi. To byłby świetny towarzysz.

Gosia67

Re: Konkurs z marką LAMBRE

Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. Gratuluję pozostałym laureatkom.

Gosia67

Re: Konkurs z marką LAMBRE

Moją metodę walki z cellulitem stosuje od wielu lat i jestem z niej bardzo zadowolona, pisałam już o niej kiedyś, ale przypomnę, bo jest naprawdę skuteczna. Polecam ją ponieważ daje znakomite efekty i mogą ją stosować właściwie wszyscy (oprócz osób uczulonych na cytrusy). Oczywiście jest jeden warunek: systematyczność!
Terapia jest bardzo prosta: potrzebujemy dwa grejpfruty ( najlepiej białe). Przekrajamy je na pół, jedną połówkę energicznie wcieramy w nogę zaczynając od łydki, idąc do góry,w kierunku uda i pośladka (żeby pobudzić krążenie), tak żeby cała noga pokryta została miąższem owoca. To samo powtarzamy z drugą połówką, na drugiej nodze. Czekamy około 10-15 minut, wypijając w tym czasie sok wyciśnięty z drugiego grejpfruta (doskonale oczyszcza organizm, usuwa toksyny i dostarcza mikro- i makroelementów). Następnie spłukujemy nogi chłodną wodą, jeśli mamy czas robimy masaż wodny, na przemian zimną i ciepła wodą. Efekt jest natychmiastowy, skóra staje się delikatniejsza, bardziej sprężysta, jędrniejsza. Aby zmniejszyć celullit zabieg musimy powtarzać przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, ale warto.

Gosia67

Re: Konkurs "Mini Popik"

Witam, oto Pingwinek wykonany przez Malwinę lat 7 z takich klejących kuleczek.

Gosia67

Re: Konkurs "Czytamy bez mamy"

Malwina lat 7, zrobiła komputer.Użyła do tego kartonu, folii aluminiowej i spożywczej, kredek i mazaków, bo jej zdaniem to niezbędny i najważniejszy atrybut każdego współczesnego detektywa.
P.S. Nie wiem dokładnie skąd to przekonanie o niezbędności komputera, ale wydaje mi się, że to w skutek programu "Malanowski i Partnerzy", gdzie tytułowy detektyw ciągle siedzi przed komputerem, a dziecko to widzi, nawet jak film gości na ekranie naszego telewizora tylko przez chwilę...

Gosia67

Re: Konkurs "Zima z POLSAT JimJam"

Moja córka właśnie rozpoczęła ferie i pojechała na nie do swojej ukochanej Babci Lodzi, która ma pakiet Cyfrowego Polsatu, a w nim kanał JimJam, którego my nie mamy, więc naprawdę spędzi te ferie z bohaterami JimJamu. Najbardziej jest zachwycona bajką "Hello Kitty - Leśny Zakątek", bo zna już tego kotka z różnych gadżetów i aplikacji. Zdaniem Malwiny zima z Hello Kitty byłaby wspaniała, byłby czas na lepienie bałwana i rzucanie się śnieżkami, na jazdę na łyżwach i szusowanie z górki na sankach, na zbudowanie igloo i zrobienie w nim pikniku z drożdżowymi rogalikami i gorącym kakao. Oczywiście w wolnej chwili Malwina z Hello Kitty mogłyby łowić gwiazdki i budować ciasteczkowe domki pod czujnym okiem Babci Lodzi. Wspaniały plan na ferie, czyż nie?

Gosia67

Re: Konkurs "Kreatywna zabawa z dzieckiem"

Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej propozycji kreatywnej zabawy, gratuluje pozostałym laureatom i życzę wszystkim Wesołych, Pogodnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Gosia67

Re: Konkurs "Kreatywna zabawa z dzieckiem"

Witam i przesyłam propozycje na kreatywne zabawy twórcze. Córka uwielbia wszelkie zabawy plastyczne, aby je urozmaicić sięgamy często do produktów dostępnych w kuchni lub przyniesionych z podwórka. Zarówno kasza, ryż, cynamon jak i zasuszone kwiatki, listki, szyszki mogą być wspaniałym wstępem do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki, do poznawania nowych technik i właściwości różnych produktów.

Gosia67

Re: Konkurs "Strachy na lachy"

Malwina lat 7 boi się duchów i szczypawic, których w tym roku latem było jakoś wyjątkowo dużo...przynajmniej w ogródku Malwiny babci.

Gosia67

Re: Konkurs "My Little Pony"

Malwinka bardzo dziękuje za wyróżnienie jej Celestii, podziwia i gratuluje pozostałym laureatkom. Teczka bardzo przyda się w I klasie.

Gosia67

Re: Konkurs "Imię dla twojego dziecka"

Moje obie córki otrzymały imiona po swoich prababciach. Starsza po mojej, a młodsza po męża. Zarówno ja, jak i mąż, nie znaliśmy swoich babć, bo odeszły przed naszym urodzeniem i w ten sposób chcieliśmy upamiętnić je i sprawić, by w tradycji naszych rodzin, te imiona nadal funkcjonowały, a oprócz tego zwyczajnie podobały się nam. Pozdrawiam.
P.S. Ja swoje imię zawdzięczam pewnej popularnej piosence śpiewanej przez panią Rodowicz i zarówno w szkole, jak i w pracy zawsze miałam kilka koleżanek o tym imieniu, trochę mnie to drażniło i zwłaszcza jako nastolatka chciałam mieć bardziej oryginalne imię.

Gosia67

Re: Konkurs "My Little Pony"

Malwina lat 7 najbardziej lubi Księżniczkę Celestię i chciałaby być tak mądra jak ona. Bardzo lubi ją rysować.

Gosia67

Re: Konkurs "Pląsy bez paszportu"

Malwina lat 7 uwielbia taniec, od 2 lat tańczy w zespole i występuje na wielu przeglądach. Do tego ćwiczy w domu piruety, salta i gwiazdy.

Gosia67

Re: Konkurs "Noc muzykę gra"

Noc, ognisko, namiot - gdzieś miedzy Wieżą Eiffla a Krzywą Wieżą w Pizie - Malwina lat 7

Gosia67

Re: Konkurs "Lilla Lou"

Malwinka bardzo dziękuje za wyróżnienie jej Księżniczki. Pozdrawia wszystkie uczestniczki konkursu i gratuluje pozostałym laureatkom.