Skocz do zawartości
Forum

ewik784

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Iława

Osiągnięcia ewik784

0

Reputacja

  1. ewik784

    Dla Gosi79 :((( [*]

    Gosiu Tulę Cię w moich myślach . Nie rozumiem pewnych decyzji Boga .
  2. ewik784

    Sierpień 2011

    Witam, dziewczyny mam do sprzedania detektor tętna płodu , który mi osobiście bardzo pomógł psychicznie w ciąży od początku zagrożonej. Kiedy miałam chwile zwątpienia czy aby wszystko jest ok , odpalałam sprzęt ;) i słuchałam serduszka mojego okruszka ;) . Polecam. Cena 50 zł .
  3. ewik784

    wrześnióweczki 2011

    Witam, dziewczyny mam do sprzedania detektor tętna płodu , który mi osobiście bardzo pomógł psychicznie w ciąży od początku zagrożonej. Kiedy miałam chwile zwątpienia czy aby wszystko jest ok , odpalałam sprzęt ;) i słuchałam serduszka mojego okruszka ;) . Polecam. Cena 50 zł .
  4. ewik784

    Listopadowe bobaski!

    Witam, dziewczyny mam do sprzedania detektor tętna płodu , który mi osobiście bardzo pomógł psychicznie w ciąży od początku zagrożonej. Kiedy miałam chwile zwątpienia czy aby wszystko jest ok , odpalałam sprzęt ;) i słuchałam serduszka mojego okruszka ;) . Polecam. Cena 50 zł .
  5. Lenko - nie umiem słowami utulić Cię w rozpaczy :) Myślę o was , proszę trzymaj się .... jeżeli to teraz możliwe ......
  6. córcia 42 tydz. 3950 i 59 długa syn 41 tydz. 4150 i 59 długi syn 40 tydz . 3760 i 56 długi z własnego doświadczenia wiem, i przekonuję wszystkie babeczki żeby nie dopuszczać do 42 tyg. , córcia urodziła się w zielonych wodach i o mały włos było od tragedii tylko dlatego że lekarze uwzięli się , ze pierworódka zawsze rodzi po terminie !
  7. a ja napiszę na przekór powszechnym opiniom. Ja również mam z synkiem podobny problem , nie raczkuje, nie stoi , nie chodzi a roczek za kilka dni . I tak samo jak większość dziewczyn w okresie 7-10 m-cy widziałam problem ale myślałam tak jak wy , każde dziecko jest inne , normy normami a dziecko ma swój rozwój. G...o prawda , na początku stycznia miałam "niespodziewaną " wizytę w szpitalu i tam lekarz podczas badania wskazał że z małym może być problem. I jest otóż mały ma blokadę w odcinku lędżwiowym co uniemożliwa mu czucie w stópkach i dlatego nie odczuwa potrzeby odbicia się od podłoża . Więc ja tak pochopnie nie rzucałabym opinią "jest jeszcze czas" . u nas codziennie trwa rehablitacja i płacz dziecka nie do opisania. Dziś już wiem że każda matka ma instykt do swojego dziecka i jego trzeba słuchać .
  8. witam mój synek nie tolerował i nie toleruje spania na pleckach. Od początku śpi na brzuszku i tak jest do teraz . Dziś jak jest mu niewygodnie to przełoży się na boczek ale za żadne chiny na pleckach. Jak był mały to pod nogo łóżeczka podkładaliśmy poduszkę taką większą i wtedy spał pod kątem :) Z racji mojego kręgosłupa nie był noszony , bujany itp. Po prostu od małego kładłam go do łóżeczka i zasypiał sam i tak jest do dziś .
  9. Nie umiem wyrazić słowami , którymi chciałabym ci pomóc , utulić w twoim bólu. Nikt nie ma prawa mówić ci co masz czuć . Straciłaś swojego okruszka , swoje wymarzone dzieciątko i to na takim etapie ciąży , że trudno uwierzyć , że na tym świecie jest sprawiedliwość. Ja również straciłam swoją "fasolkę" i powiem ci dziś mam synka , który przyszedł na świat dokładnie w ten sam dzień co poroniłam tylko rok później. Jest moim całym światem i nadzieją że musi być dobrze w moim życiu.Jednak do końca życia nie zapomnę o swoim aniołku . Życzę ci kochana duzo siły i wsparcia od najbliższych . Jesteś w moich myślach .
  10. Asiu przykro mi , że tak pomyliłaś się co do mężczyzny , który miał być twoim wsparciem , miłością i przyjacielem na całe życie. Kochałaś go , oddałaś mu siebie w 100 % , urodziłaś mu syna, a jego stać tylko ..... na wyrzucenie Ciebie i maleńkiego dziecka z domu , obrażanie , brak szacunku dla swojego synka " nazywając bękartem " . Przykro mi że nasz kochany Artuś nie ma miłości od bardzo ważnej osobie w jego maleńkim życiu - jego tacie. On kocha go miłością , która dla nas jest niepojęta , a co dostaje w zamian ? Tatuś nazywa go bękartem . Życzę ci Asiu , abyś w najbliższym czasie spotkała na swojej drodze tylko przyjaciół , którzy pomogą Ci się dźwignąć i uwierzyć że nie każdy facet to drań . Już dziś współczuję każdej kobiecie w której twój eks się zakocha. Pewnie finał będzie podobny , obrazi wszystko i wszystkich nawet te najczulsze dla was chwile , chwile miłości .... Asiu pamiętaj jest pewnie gdzieś ktoś , kto obdarzy Cię i Arturka miłością , czułością na którą zasługujecie , poczekaj cierpliwie.
  11. Gabrysiu witaj na świecie :) Rośnij nam maleńka istotko :)
  12. Margaretko wklej link do nowego forum :)
  13. Olka dzięki za wieści od Agi , pozdrów ją od nas , pociesz , powiedz że myślami jesteśmy z nią i jej ukochaną Gabrysią. Ja natomiast od rana cały czas myślę , że znów to się dzieje we wrześniu , Jaś odszedł we wrześniu , tak nagle i niespodziewanie. Ku..wa nie mogę uwierzyć , że życie tak nas doświadcza i pytam za co ? za dużo miłości , za dużo poświęconej uwagi małym iskierkom. Od rana nie mogę sie na niczym skupić, ciąglę myślę o Adze co ta dziewczyna czuje , tak w środku . I nie umiem zrozumieć dlaczego lekarze nie rozwiązują ciąży . Dla mnie sączenie wód źle się kojarzy , ale ja tylko zwykła księgowa jestem nie znam się . Aguś jeśli telepatycznie mnie słyszysz _ trzymaj się dzielnie , ściskamy Cię mocno i wmawiaj sobie będzie dobrze będzie dobrze, ja tak robiłam i dziś mam mojego ukochanego synka :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...