Skocz do zawartości
Forum

Ewelinka0302

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gizycko

Osiągnięcia Ewelinka0302

0

Reputacja

  1. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Mi polozna kazała wąchać wkładkę :-) Jak pachniała moczem, kobiecym zapachem to znaczyło ze to nie wody, Natomiast jak to pachniało jak sperma to juz wtedy czas na szpital :-)
  2. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Ja tez planuje jeść wszystko , tylko nabiał ograniczę do mniejszego tłuszczu .
  3. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Nie mam pojęci. Ciąże prowadził mi ten sam lekarz co robił cc wiec prawdy nie powie.
  4. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Te zrosty sa okropne. Podczas cc okazało sie ze mam mega zrost na przedniej ścianie macicy wiec pewnie dlatego cała ciąże brzuch mnie bolał . Ja juz dzisiaj śmigam moze nie jakoś super ale jest lepiej. Mała cudo je spi, walczę z laktacja zeby rozbujać laktator herbatki i co dwie h cyc . Mam nadzieje ze pomoże
  5. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Dziewczyny po cc co zrobic zeby dobrze sie ruszac , przekręcać o
  6. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Kocham was, juz jestesmy po. 14:30 przyszła Lenka 3590 i 53 cm Młoda zdrowiutka musiała w inkubatorze poleżeć by sie pogrzać . Ja czuje sie średnio, boli brzuch ale trzeba dac rade:-) Cyca załapała:-)
  7. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Biorę pod uwagę to ze to moja druga cc i moze nie byc wesoło . Ale myślałam nad tym długo i myślałam ze jestem gotowa psychicznie do sn ale nie jestem. Chociaz nie wiem czy ktokolwiek był. Czekam na decyzje lekarza
  8. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Dzięki Riri za dobre słowo , uwierz ze sie przyda
  9. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Wiec teraz czekam jak sie akcja zacznie to robią cc a jak nie to beda planować
  10. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Zostawili mnie w szpitalu chociaz szyjka zamknięta i skurcze były ale nie mocne. Stchórzyłam przyznaje, zdecydowałam sie ns cc chociaz bliznę mam gruba:-( i co najlepsze ze sie wcale nie ciesze. Mój lekarz jest ordynatorem to sie jutro zdziwi jak mnie zobaczy ze chce cc. Ale mi głupio. Niektóre położne Ok to jest twoja decyzja a niektóre dlaczego nie chce
  11. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    U mnie juz chyba cos zaczyna sie dziać , mega boli mnie kręgosłup zwłaszcza jak chodze i w dole brzucha. Próbuje sie do położnej dodzwonić i zapytać bo nie chce lecieć na IP
  12. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Dzieki dziewczyny powodzenie nam sie przyda :-) Moim zdaniem tez warto brać faceta na porodówkę , bo inaczej gadają Ci co byli przy porodzie a Ci co nie byli . Niech pomagają , nikt im nie karze patrzeć w krok :-))
  13. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    My nadal w komplecie ale nocke miałam koszmarna. Tak czułam , byłam świecie przekonana ze yo właśnie dzisiaj w nocy urodzę :-))) młoda skakała niesamowicie No ale cisza , żadnych skurczy żadnej krwi , żadnych wód nicccc cisza
  14. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Rosebelle nie denerwuj sie na pewno wszystko sie ułoży . Teraz te hormony przed porodem dzialaja . Dziewczyny jakieś porady przed porodem dla nas co jeszcze nie miały ? Bo tak sie mega boje
  15. Ewelinka0302

    Marcóweczki 2018

    Hej Floral. My tez w całości :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...