Skocz do zawartości
Forum

Ewelina2290

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Suwałki

Osiągnięcia Ewelina2290

0

Reputacja

  1. Poroniłam w 10 tyg a 2 dni przed poronieniem dostałam zwolnienie na 3 tyg,ktore wykorzystałam potem dostałam kolejne 2 zwolnienia razem było 5 tygodni na 100% miałam krwawienie i okropne bóle brzucha.Później już dostałam na 80% jeszcze na 3 tygodnie,bo miałam torbiela i szykowałam się na zabieg tylko w tym czasie znowu zaszłam w ciążę i lekarz odrazu dał mi zwolnienie,bo ciąża od razu po poronieniu była zagrożona i zwolnienie już miałam normalnie ciążowe...
  2. Ja poroniłam samoistnie 7 wrzesnia w 10 tygodniu a teraz jestem w kolejnej ciąży 8 tydz+3 jak narazie jest dobrze i mam nadzieję,że tak zostanie do końca
  3. Jak dołączyć do tej grupy na fb??Może ktoś pomoże??
  4. Musi być dobrze a co będzie dalej trzeba tylko czasu..
  5. Dołączam się i ja termin mam na 15 lipca to jest 8+3.W 6 tyg już biło serduszko pęcherzyk był splaszczony a za tydzień już wszystko było W porządku. Sobotę kolejne usg jak narazie mam usg co tydzień,bo niedawno poroniłam 7 września w 10 tygodniu.Co 2-3 dni pojawiają się niteczki krwi i muszę brać luteine.Narazie już się wszystko uspokoiło.Jeszcze mam 2 tyg takie czekanie czy będzie dobrze do 10 tygodnia.Mam córkę z pierwszego małżeństwa w marcu 8 lat.A teraz z obecnym mężem sa problemy do utrzymania ciąży może teraz się uda...
  6. Jestem po poronieniu.Poronienie było 7 września samoistnie w 10 tyg.Okazało się,że znowu jestem w ciąży.Ostatnia @ 12 października.Robiłam bhcg. 6.11-11 8.11-10 13.11-12 15.11-35 20.11-325 27.11-4562 01.12-6515 Śluz biały kleisty,temperatura codziennie mierzona 36,8-36.9. Dzisiaj byłam na usg zarodek jest tętno jest,serduszko bije.Z ostatniej @ wychodzi 7 tydz a z usg 6 tydz.Lekarz powiedział,że nie obiecuje czy będzie dobrze,bo bhcg ostatnia za dobrze jie urosła i jak on to powiedział pęcherzyk jest spłaszczony a powinien być owalny take kólko.I takie moje pytanie może ktoś miał podobnie na usg a zakończyło się dobrze..??
  7. Pierwsze słyszę..A byłaś u lekarza,bo za bardzo nie rozumiem Twojego pytania.?Przy poronieniu ból brzucha,krwawienie.
  8. Odebrałam wyniki i wzrosło jest 325mlU/ml tylko czy nie za dużo4 dni temu było 35mlU/ml.
  9. Tak w wczoraj i od razu pojawiła się druga kreska.Bylam u lekarza torbiela już nie ma wchłonął się.Narazie ciąży nie widzi,bo może być wczesna,endometrium powiększone.Dostałam luteine jak nie dostanę do 5 dni to mam przyjść.
  10. W poniedziałek robiłam test z krwi i wzrosło do 12mlU/ml i dzisiaj odebrałam kolejny wynik i wzrosło do 35mlU/ml.Nie wiem co myśleć już.
  11. Już wiem,że to nie ciąża.Zrobiłam po 2 dniach i było 10 Myślę,że to jeszcze spada po poronieniu
  12. Wczoraj zrobilam bete i wyszło 11mlU/ml tylko,że mam torbiela nie całe 4 cm i nie wiem czy ten wynik nie jest spowodowany tym torbielem jutro będę powtarzała bete.
  13. 7 września poroniłam to był 10 tydzień.Po dwóch tygodniach poszłam na wizytę i okazało się że mam torbiela 5 cm dostałam no-spe,luteine razem na wywołanie @.Dostałam po 12 dniach.12 października i torbiel był już prawie 7 cm.Miałam się zgłosić za jakiś czas umówić się na zabieg,ale na usg wyszło,że torbiel maleje i ma nie całe 4 cm.A teraz od tygodnia mam objawy ciąży wymioty,powiększone piersi,zle samopoczucie a czytałam,że przy torbielach są takie same objawy jak przy ciąży.Zrobiła test wyszedł pozytywny,krew Bhcg wyszło 11mlU/ml.Może ktoś miał podobną sytuację.W innych okolicznościach bym się cieszyła,że jestem w ciąży a teraz nie wiem czy to ciąża czy to jest spowodowane torbielem.Może ktoś miał podobną sytuację.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...