Skocz do zawartości
Forum

ewelina1989

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia ewelina1989

0

Reputacja

  1. Ja badałam glukozę 2 tyg temu.Normy w labolatorium były takie: 3,89-5,49 mmol/l U mnie wyszło: na czczo : 4,28 mmol/l po 1h : 5,12 mmol/l po 2h : 2,64 mmol/l Też nie wiedziałam co lekarz powie na ten ostatni wynik po 2 h bo jest za niski,ale on stwierdził,że jest ok i dobrze,że nie jest powyżej normy.Wiec już dalej nie drążyłam tematu i nie czytała w necie żeby się niepotrzebnie nie nakręcać skoro lekarz twierdzi,że jest dobrze to tego się trzymam
  2. Ewa również gratuluje :) trzymam kciuki żeby tym razem wszystko się udało i w grudniu mogła trzymać maleństwo w ramionach :)
  3. Witam ja też miałam w 1 ciąży gbs dodatni i 4 dni przed terminem porodu odeszły mi wody,ale nie miałam wogóle skurczy pojechałam odrazu do szpitala o 14 podano mi antybiotyk i o 18 dopiero kroplówke z okstytocyna,bo samoistne skurcze dalej mi sie nie pojawiły,ale położna mi mówiła,że jak mam gbs dodatni to dobrze,że nie mam skurczy,bo tak to by nie zdążyli podać mi antybiotyku.Córka urodziła sie zdrowa wiec antybiotyk zdążył zadziałać ☺ Teraz jestem w 2 ciaży termin mam na 1 sierpnia i jestem ciekawa czy znów będe miała gbs dodatni
  4. Anet23 ewelina czy cos sie za to placi? Jakie dane podawalas? Nie płaci sie ☺ Podaje sie imie,nazwisko,adres i termin porodu
  5. Niedawno zarejestrowałam sie na stronie bebiprogram i dzisiaj dostałam taki prezent ☺
  6. Ewa również wysyłam zaproszenie ☺
  7. Chociaż w 1 ciąży mnie mdliło do 15 tc
  8. A co do tajnej grupy na fb to jestem za ☺
  9. Tak mdlości i wymioty,ale już niedługo 2 trymestr i to mnie pociesza ☺
  10. Ucięło mi post..A wiec dlatego rok nie zaczął sie dobrze dla mnie,bo od rana mnie mdli i wymiotuje masakra jakaś
  11. Witam Was dziewczyny w tym Nowym Roku ☺ Dla mnie ten rok nie zaczał sie dobrze
  12. Kikulec Alhena ale moze ze mna sie spotkasz termin mamy taki sam ja jestem z Poznania :) A masz już jakiś szpital wybrany ? Ja rodziłam córke w Raszei i byłam bardzo zadowolona :) Teraz też planuje tam rodzić
  13. kamka91 Dziewcyzny poprosiłam koleżankę,żeby mu powiedziała,żeby się ze mną skontaktował. Zaczął na nią krzyczeć że go nie obchodze ani moje problemy ze sobą. Zadzownił do mnie myśląc,że to jej numer. Powiedziałam mu a on na to że to MÓJ PROBLEM. słyszałąm hałas miasta i jego kumpli w tle bawi się w najlepsze. Ja niestety od rana mam wielkie mdłości i wymiotuje na prawdę coś okropnego ;/ 3 mam kciuci żeby wszystko sie ułożyło ☺
  14. Maga1 Cześć Dziewczyny! ja mam termin 5.sierpnia. To moja 1sza ciąża. Miałam straszne mdłości 20h/dobę, trochę juz odpuscilo, ale potem doszło kołatanie serca, spadki tętna i zawroty głowy. zwiększyła mi endo letrox z 25mg do 50mg i trochę się poprawiło. 3 tygodnie lacznie na zwolnieniu i powiem Wam ze juz bym chciala wrocic do pracy (poza szefową jeszcze nikt nie wie). Miło mi Was poznać :) Witam i gratuluje ☺
×
×
  • Dodaj nową pozycję...