Skocz do zawartości
Forum

ewelina1988

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Łódź

Osiągnięcia ewelina1988

0

Reputacja

  1. nie ma alergii była chwilowo leczona na astme oskrzelowa ale od 3mies ma odstawione leki i jest dobrze. na badaniu gdzie miała wprowadzoną kamerkę do nosa wynika żemigda zasłania całe nosonozdrza
  2. mam jeszcze jedno pytanie mam też 6 letnia córcie u której stwierdzono przerośniecie 3 migdała. Miała bardzo częste infekcje i wszystkie praktycznie kończyły się zapaleniem płuc bardzo chrapała w nocy. Teraz od 4 miesięcy jest na kinder immun i wszystko jak by reką odjął nie choruje nie chrapie. mieliśmy wyznaczony termin na zabieg ale ona jak tylko słyszy o szpitalu odrazu dotaje temperaturę i nie poszliśmy. teraz nie wiem czy robić zabieg czy nie boję się bo ona strasznie przechodzi narkozę jakmiała robioną tomografię głowy miała pod narkozą to niby się szybko wybudziła ale jak zasneła spowrotem po 2 godzinach stwierdzono ze ma bardzo duży spadek cukru i podali jej 4 butelki glukozy dopiero się wybudziła , przeżyłam koszmar jak mi powiedzieli ze może zapaść w śpiączkę. Przeszła mononukleozę i ksztusiec miała problemy z plytkami krwi leżeliśmy w szpitalu z podejrzeniem białaczki ogólnie Otylia przez 6 lat swojego życia w szpitalu była 24 razy. Co by Pan polecił wycinac ten migdał czy nie
  3. a mam jeszcze jedno pytanie mam też 6 letnia córcie u której stwierdzono przerośniecie 3 migdała. Miała bardzo częste infekcje i wszystkie praktycznie kończyły się zapaleniem płuc bardzo chrapała w nocy. Teraz od 4 miesięcy jest na kinder immun i wszystko jak by reką odjął nie choruje nie chrapie. mieliśmy wyznaczony termin na zabieg ale ona jak tylko słyszy o szpitalu odrazu dotaje temperaturę i nie poszliśmy. teraz nie wiem czy robić zabieg czy nie boję się bo ona strasznie przechodzi narkozę jakmiała robioną tomografię głowy miała pod narkozą to niby się szybko wybudziła ale jak zasneła spowrotem po 2 godzinach stwierdzono ze ma bardzo duży spadek cukru i podali jej 4 butelki glukozy dopiero się wybudziła , przeżyłam koszmar jak mi powiedzieli ze może zapaść w śpiączkę. Przeszła mononukleozę i ksztusiecmiała problemy z plytkami krwi leżeliśmy w szpitalu z podejrzeniem białaczki ogólnie Otylia przez 6 lat swojego życia w szpitalu była 24 razy. Co by Pan polecił wycinac ten migdał czy nie
  4. nie miałakontaktu zchorym na swiezb adostaje jeszcze zyrtek
  5. jesteśmy też na kosmetykach mediderm bo ma bardzo suchą skórę teraz jest poprawa na brzuszku czy nóżkach tylko nie na rączkach
  6. czasami drapie albo chodzi i pokazuje raczki i mowi auuu a czasami jak by tego nie było
  7. Mógł by mi Pan pomóc w ocenieniu co zaatakowało rękę mojej córci dermatolog rozkłada ręce córka smarowana była dermaveel primafukort elitasone i i teraz hydrocortsonum ale zamiast poprawy jest gorzej rozprzestrzenia się to po całej rece i pokazało się na drugiej dziecko nie miało zmienianego jadłospisu, mamy w domu psa ale od jej urodzenia i ostatnio było malowanie proszę o pomoc przesyłam zdjęcie jak obecnie wygląda rączka takie coś jest na obydwóch rączkach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...