Skocz do zawartości
Forum

ewelina19156

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Paskrzyn

Osiągnięcia ewelina19156

0

Reputacja

  1. Gabrysia i zimowe harce na sankach :) Mała modelinka :)
  2. Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą bądź tatą i boisz się kąpieli i płaczu maluszka to weź głęboki oddech przygotuj wanienkę z ciepłą wodą dodaj płyn do kąpieli uszykuj ręcznik i rozbierz maleństwo następnie delikatnie włóż do wanienki przykryj pieluszką tetrową maluszka i polewaj brzuszek wodą i delikatnie myj daję gwarancję że maluszek pokocha kąpiel i nie będzie płakać a kąpiel dla całej rodziny będzie przyjemnością ważne jest także kąpcie maluszki o tej samej godzinie rytuał kąpieli jest bardzo ważny bo maluszek będzie czuł tą porę kąpieli a i rodzicom jest lżej bo wiemy co dziecko o danej porze potrzebuje :)
  3. Najpiękniejszy poranek każdy jest cudowny lecz jeden utkwił mi w pamięci i dlatego krótko go wam opiszę . Zaczęło to się w nocy gdy mąż przyniósł ją do łóżka bo nie chciało się jej spać no taki kaprys w nocy ale po krótkim gaworzeniu zasnęła . Aż rano wybudzam się ze snu i czuję coś ktoś leży na mnie lekko podnoszę głowę do góry patrzę nie dowierzam ale uśmiech mam od ucha do ucha . Moja mała kruszynka główką brzuszkiem leży na mnie rączkami w tulona cudowne uczucie i ta radość moja i męża pełno motyli w brzuchu miałam z tego uczucia że ktoś tak bardzo mnie kocha i podczas snu potrzebuje mojego ciepła . Leżałam tak bez ruchu do póki sama nie wstała mój mały pieszczoch ... Cudowne pięknie wspomnienie
  4. Prababciu ratuj mnie przed tym fotografem , zmęczona jestem ...
  5. Strażnicy Miasta uczą i świetnie bawią , przygody mają które wciągają bez nich i Rufusa świat był by nudny . To dzięki nim wiem jak w lesie zachować się mam i jak bezpiecznie ognisko rozpalić z tatusiem a także jak spakować się na biwak . Rufus zawsze w kłopoty jakieś ma mimo że nie stara o nie się lecz czasami nie myśli i przygoda nowa zaczyna się ! Strażnicy Miasta bez was Zima nudna by była !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...