ewela1981

Kobieta, 38 lat, byt

Ostatnie posty użytkownika
ewela1981

Re: Wrześnióweczki 2016

Każdy ma swoje sposoby na mdlosci mi banan pomagal slyszalam o lyzeczce cukru z sokiem z cytryny ale niestosowalam

ewela1981

Kajamich Glowa do góry. Ja tez zostalam bez auta mam ponad 5km do pracy plus dziecko w druga stronę do przedszkola myślałam ze nie dam rady a wyszlo na korzyść. Spać mi się ciągle chciało wiec to maszerowanie wyszlo na zdrowie. Mdlosci w końcu tez przejdą widzę ze u mnie w 9 tyg juz jest troszeczkę lepiej

ewela1981

Tak ja tez na początku palilam przerzucilam tez sie na R 1 ale przyszedł taki dzień ze zapalilam o jednego za dużo i mnie odrzucilo teraz sie zastanawiam jak ja mogłam kiedys palic?

ewela1981

Mi na te mdlosci właściwie nic nie pomaga w dodatku caly czas mnie meczy wstręt do różnych zapachów i zgaga mam serdecznie tego dosyć dzis w ogóle mam jakiś kryzys

ewela1981

Tez tak miałam mdlosci i caly czas senność zmusilam sie do wstawania chodzę do pracy i jest o niebo lepiej bo w domu to wiem ze nie zrobiłabym nic tylko bym sie zalezala i użalala jak mi zle

ewela1981

Napisałam prawdę poznałam fajne dziewczyny na grupie a ty mi chcesz wyrządzić kare i odcinasz drogę do kontynuowania znajomosci

ewela1981

Dziewczyny które udzielają sie na fb w gruppie chciałam poinformowac ze zostałam wywalona z grupy zapewne dlategoo ze wypowiedzialam swoje zdanie które nie podobało sie naszej admince Taoli

ewela1981

Milutka u mnie tez caly czas mdlosci i zmęczenie i tez sajgon ale w całym mieszkaniu i nie mam sil posprzatac

ewela1981

Dziewczyny jak się czujecie? U mnie coraz gorzej mdli mnie na kazda wędlinę i mięso od wczoraj mam jakiś dziwny posmak w buzi w glowie mi się kreci caly czas i ta senność no poprostu musiałam ponarzekac cos czuje ze to będą bardzo długie 9 miesiecy

ewela1981

Mama kuli na mdlosci w pierwszej ciąży miałam patent i widze ze teraz tezm on sie sprawdza zjedz kawalek banana mi pomaga

ewela1981

No tak z tym spaniem to jakas masakra.ja przed ciaza cierpialam na bezsenność a teraz od poduszki sie nie mogę oderwać.Ciągle bralam urlop bo w pracy bym nie dala rady dziś dopiero sie zmusilam i wróciłam do roboty ale juz padam

ewela1981

Olga mnie tez tak muli non stop i ten bol taki w podbrzuszu mam czasami ale nie jakiś mocny i ustepuje

ewela1981

Milutka lekarz nie zlecil badan za dwa tyg mam zgłosić sie do poloznej i mysle ze ona pewnie powie o badaniach

ewela1981

No u mnie apetyt wielki, ale jem 5posilkow dziennie co 3 godziny i zdrowe jedzenie pije duzo wody. W pierrwszej ciąży przytylam 25kg i niechcialabym teraz dopuścić do tej samej sytuacji

ewela1981

I u mnie podobnie glodna ciągle i niczym nienajedzona piersi nabrzmiałe i cale ciało jak napompowane szczególnie brzuch

ewela1981

GreenRose u mnie dokladnie tak jak u ciebie 23.12.2015 dwie kreseczki a jutro wizyta u lekarza