ewela180183

Kobieta, 36 lat

Ostatnie posty użytkownika
ewela180183

Re: Jak długo można krwawić po poronieniu?

Witam
Bardzo mi przykro że straciłaś dziecko wiem jak sie czujesz bo sama to nie dawno przeszłam,poroniłam w dziewiątym tygodniu i po mimo tego że nie byłam czyszczona krwawiłam tylko tyle co przy miesiączce wiec wydaje mi sie że bedzie lepiej jak pujdziesz do lekarza i sie przebadasz bo moim zdaniem mogło sie wszystko nie oczyścić jeżeli w dalszym ciągu masz plamienia.
Pozdrawiam serdecznie

ewela180183

Re: Witam!

Witam!
Ja wole nie liczyć swoich poronień i chociaż ma dwie córeczki to ostatnie poronienie zostało mi najbardziej w pamieci bo najbardziej bolało
Pozdrawiam

ewela180183

No tak wiemże nie powinnam sie za nic obwiniac ale czy tak sie da :( tego właśnie nie wiem śni mi sie po nocy to wszystko co sie stało i strasznie mnie to czasami męczy mam wyrzuty sumienia.Może nie powinno tak być,nie wiem.
Pozdrawiam

ewela180183

Witaj
Napewno dla nas też zaświeci słońce tylko pytanie kiedy tak naprawde sie uda.Ja przed pierwszą ciążą też miałam okropne problemy z zajściem w ciąże i teraz nawet troche sie boje czy nie bedzie tak samo.A może po prostu to było przez to że za nim zaszłam w ciąże to chorowałam i brałam leki sama już nie wiem co mam o tym sądzic.Też miałam troche stresów bo zmarła córeczka mojej siostry miała pięć tygodni i to wszystko może zaważyła na tym że poroniłam chociaż powiem szczerze że bardzo sie cieszyłam że bede znowu mamą i bede mogła objąc maleństwo.Teraz nie dawno była u mnie kuzynka która też poroniła i zaraz zaszła w ciążę i teraz ma ślicznego cztero miesięcznego synka,jak go wziełam na ręce poczułam jeszcze bardziej że musze mieć dzidziusia.Więc myśle że dam jakoś rade sobie z tym wszystkim i że jak teraz zajde w ciąże to wszystko przebiegnie prawidłowo i bez żadnych problemów i powikłań :)
Pozdrawiam serdecznie

ewela180183

Wiem co czujesz po tym wszystkim bo sama poroniłam trzy tygodnie temu i chociaż mam dwie wspaniałe córeczki to też strasznie mnie to boli.Moja szwagierka też jest w ciąży i była różnica porodu między nami nie cały miesiąc bałam sie spotkania z nią ale wiedziałam że musze sie przełamać bo to i tak jest nie uniknione.Opłakuje to co sie stało do dziś.Bardzo bym chciała zajść w ciąże ale sama myśl o tym mnie przeraża,boje sie że znowu poronie.Trzymaj sie cieplutko mam nadzieje że sobie z tym poradzisz chociaż to nie jest takie proste.Ból nie minie zawsze zostanie głęboko w sercu.
Pozdrawiam

ewela180183

Witam

Hej jestem tu nowa i widze że jest tu troche ciekawych tematów które mnie interesują pozdrawiam