Emilia936

Kobieta, 29 lat, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
Emilia936

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

U mnie wszystko dobrze, po malutku sobie rosnę :) dzisiaj zaczynam 26 tydzień, a w brzuszku chowam zdrowiutkiego chłopca który waży już prawie 800gram.
Kiedy tu trafiłam, nie miałam żadnej nadziei na to że będzie dobrze. Forum bardzo mi pomogło, dalej Was czytam i trzymam mocno kciuki żeby każdej z Was się udało. Zasługujecie na to! Nie poddawajcie!

Emilia936

Justyna tak bardzo mi przykro :( to wszystko jest takie niesprawiedliwe, współczuję... Będę z Wami w modlitwie.

Emilia936

Bożka u mnie raz lepiej raz gorzej :) połówkowe mam 5 marca, nie mogę się doczekać :) dzisiaj zaczynam 18 tydzień, zleciało nawet nie wiem kiedy. Jak ostatnio rozmawiałam z gin to mówiła że acard do 34 tc, chyba bym się bała odstawić :( nie wyobrażam sobie odstawienia w 34 tygodniu, a co dopiero teraz. Siniaki już mi się nie robią, tylko takie czerwone kropli po igle. A jak Ty się czujesz kochana? Kiedy następna wizyta? A jak argumentuje odstawienie acardu, dlaczego? Chętnie przejdę na WhatsApp!

Emilia936

Mika działajcie sobie, ja zawsze miałam owulacje około 11 dnia cyklu, a teraz zaszłam w ciążę 21 dnia :) kobiecy organizm różnie się zachowuje, hormonki te sprawy. Podejrzewam że u mnie choroba przesunela owulacje, a czasami wystarczy trochę stresu.

Emilia936

Bożka nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę ! :) gratuluję z całego serca, teraz już z górki kochana!

Emilia936

Bożka nie powiem Ci żebyś się nie stresowala, bo doskonale rozumiem jak się teraz czujesz. Nie dawno sama miałam prenatalne.
Wszystko będzie na pewno dobrze, musi być :)) dzidzia rośnie jak na drożdżach, czuje że to dziewczynka! :) daj znać koniecznie jak wyjdziesz z gabinetu

Emilia936

U mnie po wizycie wszystko okej :) żuczek ma już 8cm, ale chyba przez te moje stresy postanowił się na mnie wypiąć xD może na następnej wizycie się ujawni i poznamy płeć :) że wskazań które dostałam to mam więcej jeść bo trochę za mało przybieram na wadze. Co prawda gin mówiła że to żuczkowi nie szkodzi, bo on i tak zabierze wszystko to co potrzebuje tylko ja mogę się gorzej czuć. I dostałam pozwolenie na ćwiczenia, także muszę poszukać w swojej okolicy czegoś fajnego, na pewno dobrze mi to zrobi :) następna wizyta 6 marca, wtedy połówkowe, odliczam już dni :)

Emilia936

Sonia, ja też mam tyłozgiecie i do tego macice dwurożną. Pierwszy i drugi raz zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu starań także to chyba nie ma wpływu :)

Emilia936

Bożka, dzięki że pytasz :) u mnie już 13 tydzień i 5 dzień dzisiaj, poranne mdłości minęły, dużo lepiej się czuję. Narazie jeszcze zbytnio nie urosłam, brzuszek widzą tylko najbliżsi. Wyglądam jak bym się po prostu dobrze najadla, ciążowego brzuszka jeszcze to nie przypomina :D niecierpliwie czekam do wizyty, jak dzieciaczek się nie zakryje to będziemy wiedziec co tam się skrywa, czy chłopczyk czy dziewczynka :) nie mogę się doczekać

Emilia936

Ja też osobno wszystko, strasznie to wygląda jak sie tyle leków łyka.
Natka wszystko zależy od tego jak bardzo się niecierpliwisz :) jeżeli bardzo, to zrób :)

Emilia936

Bożka, ja badalam poziom magnezu, wapnia i żelaza i mam wszystko pięknie więc narazie nie ma potrzeby żebym coś brała. Mam to kontrolować i jak coś to będę dołączać jakieś leki.
Lesnasarenka na spokojnie, poczekaj jeszcze. Ja robiłam betę 25 dc i byłam pewna, że już będzie wynik (myślałam że owulacja była 11dc). Jakie było moje zaskoczenie kiedy beta nie wykazała ciąży. Później czekałam do @, czyli do 32dc i nie przyszła. Wtedy zrobiłam test i wyszły II kreski. Różnie może być, może to jeszcze za wcześnie. Musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Emilia936

Dzięki dziewczyny, ne ukrywam że do tej pory byłam mocno zestresowana ale po tym badaniu jakoś chyba zaczynam cieszyć się ciąża :) Bożka na pewno odetchniesz, wszystko będzie dobrze zobaczysz :) chyba znowu mamy podobnie wizyty heh
Gos do poniedziałku szybko zleci, odpoczywaj w weekend dużo

Emilia936

Powiem Wam, że wczoraj poczułam ogromną ulgę. Na takie wiesci czekałam ostatnie 12 tygodni :) wszystko jest dobrze! :) bobas ma już 6cm, pięknie bije mu serduszko, wszystko ma na miejscu :) na początku badania sobie spał, ale nie ukrywam że ciśnienie mi się podniosło i się obudził :) robił fikolki i lapal się za stopalki. I jest zdrowe :) płec jeszcze nie do końca rozwinięta, ale po takich dobrych wieściach to już mi wszystko jedno czy chłopiec czy dziewczynka. Co do moich zaleceń to mam po malu odstawić luteine i bardzo się z tego cieszę, bo może w końcu ustąpia mi mdłości. A acard i clexane dalej mam brać w tych samych dawkach. Następna wizyta 1 lutego. A teraz nie mogę się doczekać kiedy powiem mojemu dziadkowi. Opiekował się mną i jesteśmy bardzo zzyci, na pewno będzie dużo wzruszenia :)
Oczywiście ja nieustannie trzymam za Was kciuki, najmocniej jak potrafię :)

Emilia936

Ja pojawiłam się u lekarza 10 dni po dniu spodziewanej miesiączki, mając tylko test z dwoma kreskami. Zrobiła mi usg i było widać już pęcherzyk w macicy ale nic poza tym. Podczas dalszego badania zauwazyła, że jest bardzo duża ilość płynu. I to naprawde sporo bo pęcherzyk na usg malutki a tego płynu jest z 15-20 razy więcej.
Później po dwóch tygodniach od tej wizyty trafiłam do szpitala z plameniami i podczas badania lekarz stwierdził, że płynu jest nadal bardzo dużo ale widać, że odrobina się wchłonęła także kazał leżeć i czekać.
Później po 4 tygodniach, czyli 10 tydzień ciąży trafiłam znowu do szpitala z krwawieniem przez krwiak który się pojawił. Płynu już nie ma.

Emilia936

Gos kochana wszystko póki co jest dobrze u mnie, leci 12 tydzień. Widziałam się z dzidzią w 10 tygodniu i jest ok. Także nie ma co sie zamartwiać :) dużo odpoczywaj, staraj się leżeć i wyręczać facetem a na pewno będzie dobrze :)

Emilia936

Gos głowa do góry! Też miałam i też sporo, przy różnych ruchach nawet czułam ciagniecie, dyskomfort i lekarz mi powiedział że to przez ten płyn. Możesz dużo leżeć czy musisz pracować?

Emilia936

Bożka daj znać po co i jak :) biedna z tymi mdłościami :( ale z drugiej strony dobrze to świadczy! :) mi dzisiaj rano przesuneli wizytę na jutro, na 19. Jakaś nieplanowana operacja u mojej doktor i o. Dobrze, że na jutro a nie na za tydzień bo bym oszalała.

Emilia936

Justyna też Cię rozumiem. Nie czytaj, ale napisz czasem do nas co tam u Ciebie :) trzymam mocno kciuki za Was kochana

Emilia936

Bożka, rozumiem Cię dla mnie każda wizyta dotychczas to był stres. Jak pojechałam z krwawieniem to pierwsze moje pytanie brzmiało "czy serduszko bije?" ale to już chyba w nas pozostanie. Tak sobie poczytuje trochę dziewczyny z Lipcówek i im zazdroszcze tego spokoju i radości, już kupują ubranka, wybierają wózki a ja to poczekam na pewno do 7 msc bo strach myślę, że nie opuści. Ale trzeba być dobrej myśli. Ja miałam delikatny problem ze wzdęciami i spory z zaparciami przez te luteine i zaczęłam codziennie pić dwie szklanki soku jabłkowego i jak ręką odjął. Tylko nie wiem czy po prostu na mnie to podziałało, czy ma ten sok jakieś właściwości większe.

Emilia936

Na recepcji nie udało mi się uzyskać numeru do lekarza. Porozmawialam z koleżankami, które też chodziły to tej gin i poradziły mi żebym napisala do niej na Facebooku bo ona tak się komunikuje z pacjentami. Tak też zrobiłam,czekałam trochę na odpowiedź ale w końcu ją dostałam. Gin powiedziała, żebym nie jechała na izbę, że tak się czasem dzieje przy krwiakach, muszą się oczyścić i stąd dłuższe krwawienie. Kazała cierpliwie i spokojnie czekać na wizytę także czekam..tylko na pewno niecierpliwie i niespokojnie... Przed tym badaniem prenatalnym jakieś straszne sny mi się zaczęły, już bym chciała środowy wieczór. A ogólne samopoczucie już trochę lepiej, zemdli mnie czasem i spać się chce ale po mału wracam do żywych :) a jak u Ciebie samopoczucie Bożka?

Emilia936

Kochane podpowiedzcie co zrobić, bo ja już sama nie wiem...byłam w niedzielę na tej izbie z tym krwotokiem co wyszło że pękł krwiak. Lekarz stwierdził, że są pozostałości 6x5 mm i że mogę jeszcze troche krwawić. Tylko że dzisiaj jest już środa, a ja nadal mam plamienia. Nie są już żywo krwiste tylko brązowe, ale jest tego tyle, że według mnie półcentymetrowy krwiak by w życiu nie naprodukował. Mama mówi, że może to przez to że biorę tyle leków na rozrzedzenie krwi, to to się po prostu nie może zagoić i ta krew cały czas napływa i gdzieś wypłynąć musi i żebym się nie przejmowała... ale same wiecie...nie mam prywatnego numeru do swojej lekarz, mogę jedynie zadzwonić na recepcję, ale boję się że odeślą mnie z kwitkiem..wizyta za tydzień, może zbytnio panikuje?

Emilia936

Natka, może być różnie. Ja miałam takie objawy i na badaniu okazało się, że po poronieniu powstała torbiel krwotoczna i stąd te wszystkie dolegliwości. Ale równie dobrze, może być to owulacja.

Emilia936

Dzięki dziewczyny, że mam się komu wyżalić. Dzisiaj od tego wczorajszego stresu boli mnie głowa :(