Skocz do zawartości
Forum

Emilia1988

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Tam gdzie nigdy nie zachodzi Sło

Osiągnięcia Emilia1988

0

Reputacja

  1. Esska a może sprobuj wkładki tzw. krążka dopochwowego Nuvaring. Tutaj masz link do info o nim http://antykoncepcjabeztajemnic.pl/Antykoncepcja_hormonalna/Pierscienie_dopochwowe#stosowanie Mam dużo znajomych, które korzystają właśnie z takiego środka antykoncepcyjnego i chwalą sobie go. A jeśli nie to to plastry polecam :)
  2. My dzisiaj kończymy 2 miesiące :) Matko kiedy to zleciało?! SZOK! :)
  3. wowo gratulacje, w końcu się doczekałaś :) Juleczka śliczna kuleczka :) U nas dzisiaj piękna pogoda :) 20 stopni na plusie :) Właśnie siedzimy sobie na ławeczce w parku :) Korzystamy póki jest okazja :) Zosia śpi a mamusia na forum Dzisiaj mnie tak piersi bolą, że chyba eksplodują za chwilę. Ściągam pokarm bo jest jego cała masa a Zosia wszystkiego nie wyciąga. Obym tylko żadnego zapalenia nie dostała.
  4. U nas generalnie nie ma problemów brzuszkowych, ale jak już pojawiają to cała noc nieprzespana. :( Zosia wczoraj w nocy coś spać nie mogła, ale to nie przez brzuszek. Nie płakała, ni nic. Po prostu leżała sobie coś tam "gadała", ale o spaniu nie było mowy :/ W dzień dzisiaj też nie za bardzo spała. Ja chodziłam wykończona. W końcu teściowa wzięła ją na spacer to pospała 2 godziny, więc i ja miałam okazję do drzemki. Teraz malutka zjadła i smacznie zasnęła. Ja też uciekam już spać. Mam nadzieję, że nocka będzie spokojna. Dobranoc kochane Ps. ciekawe jak tam wowo?
  5. Dziewczyny z czystym sumieniem mogę Wam polecić kropelki na kolki Sab Simplex. Są to kropelki sprowadzone z Niemiec. Kiedyś były dostępne tylko w aptekach niemieckich a teraz można zamówić także przez internet. Koszt to 34 zł + przesyłka. W przypadku moich dzieci sprawdziły się te kropelki przy całej trójce. Szczerze Wam polecam bo naprawdę działają. Tutaj jest stronka gdzie można zamówić http://www.sabsimplex.net.pl/102/0/o-leku/ Nasze polskie preparaty antykolkowe niech się schowają przy tych niemieckich.
  6. Twinsowa super waleczna z Ciebie mamusia :) Cudownych masz chłopców :) Gratuluję kolejnej rozpakowanej mamusi :) Zosia ur. 13.09 miesiąc przed terminem :) 3150 g i 52 cm :) Urodziłam Zosie w samochodzie w drodze do szpitala :)
  7. Wowo trzymaj się dzielnie :) Już niedługo będziesz miała Julke przy sobie :) Jeśli chodzi o zabezpieczenie to ... my póki co stosujemy tzw. "ryzyk fizyk" :) czyli stosunek przerywany, albo prezerwatywę :) Nie truję się żadnymi tabletkami. Kiedyś brałam przez 2 lata, ale strasznie po nich przytyłam a poza tym libido spadło mi bardzo. Więcej płakałam niż czerpałam przyjemności z sex'u. U nas wszystko jakoś pomału się układa :) Michałek i Hania od poniedziałku do piątku chodzą do przedszkola, więc mam czas tylko dla siebie i Zosi :) W weekendy jest niezły bałagan w domu, ale jakoś dajemy radę :) Starszaki zazdrosne już raczej nie są :) Pomagają przy Zosi, bawią się z nią itd. :) Z karmieniem odpukać problemów nie mam :) Mleczko ładnie leci. Mam tego tyle, że mogłabym wykarmić całe przedszkole he he
  8. Śliczny Wojtuś, ale popieram to co napisała Ewelina. Ja też bym na Twoim miejscu takich fotek nie wstawiała tym bardziej, że to nie jest zamknięte forum. Licho nie śpi. Mi to nie przeszkadza, bo wiadomo dla każdej matki dziecko jest radością itd., ale są idioci ktorzy nagie zdjęcie Wojtusia mogą wykorzystać.
  9. Pysiak skonsultowałabym na Twoim miejscu te przyspieszone oddechy z lekarzem. Może tak się dziać od serduszka. A sprawdzasz czy nie robi się wtedy blada lub siniejąca? Ja bym skonsultowała dla bezpieczeństwa. Nie chcę Cię straszyć oczywiście, ale miej malutką na uwadze jak śpi, żeby w bezdech nie wpadła.
  10. Tyszanka nie przepraszaj bo sama aż w środku "chodzę" jak usłyszałam w tv tę straszną historię :( Biedne dzieciątko :( A ta kobieta to szmata bo inaczej nazwać jej nie można. Niektóre kobiety starają się o maluszka i mieć go nie mogą z różnych przyczyn a ta, ktora go nie chce zrobi je i później jeszcze zabije :( Przykre to :( Ech... brak słów :(
  11. karolina24 Emilia a ty naturalnie rodzilas? Ja tez sie boje ze bedxie bolalo a od 9 miesiecy nie kochalismy sie. Tak, naturalnie :) Słynny poród samochodowy w moim wydaniu :) U nas seksu nie było praktycznie od 6 miesiąca. Jakieś tam zwykłe mizianie wiadomo było, ale tak żeby mąż we mnie wchodził to nie... Teraz po porodzie była jakaś masakra! :( Wcześniejsze moje pierwsze razy (jak to brzmi) ;) po porodzie tak nie bolały jak teraz :( Wszystko idzie przeżyć, ale nieprzyjemne teraz było. W ogóle miałam wrażenie, że jakaś ciasna jestem teraz w środku a mówią, że kobieta po naturalnym porodzie robi się na dole szersza. Czy to prawda? Sama już nie wiem ;) Pysiak nic się nie martw. Będzie dobrze. Trzymam kciuki za Marysieńkę :) Tak w ogóle to bardzo ładne imię :)
  12. Oj biedactwa :( musicie jeszcze się męczyć z brzuszkami, przepowiadającymi bólami i niepewnością. Współczuję, ale już niedługo będziecie tuliły swoje skarbeczki a one wszystko wynagrodzą :) wowo Ty piszesz o seksie przed porodem a ja ... wczoraj po porodzie pierwszy raz z mężem się kochaliśmy. Chyba pierwszy raz mnie tak nie bolał jak wczoraj :( Ale ... jakoś przeżyłam he he
  13. Karolina jeśli chodzi o chrzciny w restauracji to ... baaaardzo dużo u Was biorą od osoby. U nas za obiad składający się z dwóch dań, kawa/herbata i ciasto, owoce itp. biorą od osoby 30-50 zł. 100 zł od osoby to biorą za przyjęcie ślubne, które trwa do późnych godzin nocnych. Mowa tutaj o przyjęciu weselnym bez poprawin. My mamutką będziemy chrzcili w pierwsze święto BN :) Już wszystko mamy zaklepane :)
  14. Nierozpakowane mamusie mężów zaproście na ostry seksik Może podziała :) U nas kolek odpukać nie ma :) Zosia właśnie poszła na spacerek z babcią a ja korzystam z czasu wolnego i nadrabiam zaległości internetowe :)
  15. Pysiak gratulacje :) Moja Zosia dzisiaj już miesiąc skończyła Ależ ten czas zleciał a wg terminu powinna była wczoraj się urodzić :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...