elzza7

Kobieta, 35 lat, Lublin

Ostatnie posty użytkownika
elzza7

Re: Wypadanie włosów

Akurat Skrzyp mi nie pomógł wcale, można brać i się w sumie łudzić że pomoże. Ja proponuję wybrać się do dermatologa i renomowanego salonu fryzjerskiego. Ich opinie na pewno bardziej pomogą ;)

elzza7

Re: Czego dzieci "uczą" się w przedszkolu?

No niestety decydując się na przedszkole musimy je bardzo skrupulatnie sprawdzić jeżeli nie chcemy żeby nasze dziecko wynosiło z niego złe nawyki. W sumie nigdy nie możemy być do końca pewni jakie będą inne dzieci... ;))

elzza7

Re: Brak umiejętności zabawy

Jak najczęściej powinnaś jej umożliwiać zabawy z rówieśnikami, i proponuję zakazać telewizora albo wprowadzić jakieś ograniczenia, to nie dobrze że takie młode dziecko już przesiaduje przed tv, sama miałam podobne problemy tylko że z komputerem. A kiedy mała pójdzie do przedszkola? Nie ma rodzeństwa i kuzynek?

elzza7

Re: Bunt trzylatka

Mój mały jak miał trzy latka zachowywał się naprawdę nieodpowiednio, krzyczał na wszystko, rzucał zabawkami, nie dało się mu nic przemówić, w głowie miał słodycze i komputer (tatuś go do niego przyzwyczaił). W końcu jak już miał atak furii to tam gdzie stał tam zaczął płakać w niebogłosy :/ całe szczęście ten okres już za nim, niestety przed nim okres dojrzewania.... ;D