Elza1986

Kobieta, 33 lata, Poznań

Ostatnie posty użytkownika
Elza1986

Re: Test ciążowy - blada kreska

Aga tak mi przykro :-( Myślałam, że Tobie się uda. Trzymaj się i bądź dzielna, a następnym razem na pewno się uda:-)

Elza1986

Dziękuję, najgorsze było to ze w szpitalu odsyłali mnie od lekarza do lekarza i każdemu z osobna musiałam opowiadać od nowa i za każdym razem glos mi się łamał. Gdy przestanę krwawić mam iść do lekarza skontrolować czy jest wszystko ok. Wsparcie na szczęście mam :-)

Elza1986

Aga trzymam mocno za Ciebie kciuki, aby jednak nie okazało się to co u mnie. Daj znać gdy będziesz coś wiedzieć

Elza1986

Aga, wiedziałam bo przez pół godziny leżałam i płakałam wręcz z bólu podbrzusza i nagle jak ręką odjąc koniec bólu i wstawając żeby pójść do ubikacji czułam że "coś" chlupnęło, a gdy poszłam to rzeczywiście na podpasce miałam kawałek nie wiem czego, bo pierwszy raz przechodziłam przez coś takiego:-( Po tym wszystkim pojechałam do szpitala i stwierdzili że to była ciąża biochemiczna:-(

Elza1986

Witaj Aga. U mnie bylo tak ze przedwczoraj zauwazylam krew tylko przy podcieraniu sie. Wczoraj juz troche krwi na wkladce, wiec zapisalam sie na wizyte do lekarza. Na wizycie o 17 dowiedzialam sie niestety ze zaczyna sie poronienie ale mam obserwowac krew i jezeli krwawienie sie nasili lub dojda bole to jechac do lekarza. Poronilam w domu ok 20- stej...

Elza1986

Ja test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, wyszła blada kreska. Powtórzyłam po 2 dniach i również blada kreska i już nie wiem co myśleć. Okres spóźnia się 5 dni (zawsze był jak w zegarku)