Skocz do zawartości
Forum

elka2306

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Varby gard

Osiągnięcia elka2306

0

Reputacja

  1. elka2306

    Szwecja

    Ja to mam pecha co dopcham sie do neta to wy gdzies lecicie ,niemniej pozdrawiam wszystkie mamcie
  2. elka2306

    Szwecja

    Dzięki dziewczyny ,ciesze sie że siepodoba ,w scrapbokingu stawiam pierwsze kroki ,chce poprostu aby zdjęcia moich dzieciaków były w szczególnej oprawie a nie zawsze w albumie takm zwykłym
  3. elka2306

    Szwecja

    Ja wpadłam sie przywitac ,ostatnio jakos czasu brak .Na spacerek tez oczywiście się wybieram ,bo grzechem bybyło zostanie w domu ,ale narazie czekam az sie moja córcia obudzi .Milcia wspóczuje ,ciekawe kiedy sie do ciebie wybiora Zapraszam do mnie jak będziecie iały chwilke ,a co wy robicie w wolnnych chwilach W świecie pasji elki
  4. elka2306

    Szwecja

    Witam kolwżanki ,nietomnym wzrokiem patrząc w klawiaturę .Właśnie pije kawke,coby mnie pobudziła do dalszego działania
  5. elka2306

    Szwecja

    motylek1204Kingolandia odezwij sie po lekarzu,no i oczywiscie pytanie....kiedy planujemy sie spotkac?Fasolka juz zdrowa mam nadzieje ze Twoje Ksiezniczki tez wiec....? Może bys my się tak spotkały większą grupka gdzies w centrum na kawce lub lunczu .Co wy na to ja jestem za
  6. elka2306

    Szwecja

    lucia77Zmykam .... jeszcze za kciuki nie dziekuje ... ale o 18 beda mi potrzebne :) milego dnia dla Was i dzieciaczkow !!!! Już trzymam kciuki za ciebie.Ja własnie jade do sherholmen tak bez sensu się powłuczyc ,może któras też tam dzisiaj będzie .Do usłyszenia póżniej
  7. elka2306

    Szwecja

    Migotka27I ja sie witam!!!!!Corka własnie poszła z mezem do przedszkola dzis pierwszy dzien jak zostaje sama jestem ciekawa jak sobie poradzi co prawda miałam isc ja z nia ale stwierdziłam ze ne dam rady jak mi zacznie płakac pod tym wzgledem jestem strasznie wrazliwa i pewnie rozpłakałambym sie razem z nia. Lucia nie kupuj mi tego gryzaczka bo maz własnie pojechał do centrum w interesach i kazałam mu kupic a jesli juz kupiłas to daj znac i przepraszam za zamieszanie i ze Ci woogole głowe zawracałam Julia wspołczuje ci bo nie ma nic gorszego jak choroba wiecm cos o tym bo jniedawno tez wszyscy bylismy chorzy trzymajcie sie ciepło Elka cierpliwosci zycze Będzie dobrze napewno ,świetnie że wysłałas swojego M oni więcej wytrzymują ,najgorszy jest ten płacz na początku
  8. elka2306

    Szwecja

    sylwusiaJa rowniez sie witam! My niedawno wstalysmy,noc byla cala przespana,az trudno uwierzyc... Ewka tak patrzen a twoje zdjecia i kurcze jaki twoj synus podobny do ciebie!!! Lucia trzymam kciuki,pewnie tescik pojdzie suuuper i nie ma co sie stresowac,bo co to taki test dla ciebie :) A co do Polski to moja cala rodzinka chora jest ,wszyscy leza w lozkach rzeczywiscie w tym roku to choroba szaleje tam.. Ide na sniadanko!!!!!!! Corka własnie poszła z mezem do przedszkola dzis pierwszy dzien jak zostaje sama jestem ciekawa jak sobie poradzi co prawda miałam isc ja z nia ale stwierdziłam ze ne dam rady jak mi zacznie płakac pod tym wzgledem jestem strasznie wrazliwa i pewnie rozpłakałambym sie razem z nia. Migotka27 -będzie dobrze napewno
  9. elka2306

    Szwecja

    równiez witam z ranka .nie wiem jak dzisiajprzetrwam bo mała jest nie znośna
  10. elka2306

    Szwecja

    Cześc ,dzięki dziewczyny. Czytam że jesteście na kupnie kombinezonku ,a ta strone znacie ,pewno tak ale podaje linka ,to taka jak u nas alegro .Ja często kupuje tam ubranka i jestem zadowolona
  11. Nio to jazeczne.Uwielbiam fotografie ,a za tym oszedł scrapbooking to teraz moje wielkie ała ,choć jestem anty talenciem w takich sprawch to się nie poddaje
  12. elka2306

    Szwecja

    A ja mam dzis do dupy nastrój ,mam nadzieje że nikogo nie zdenerwuje a musze sie wyżalić.Wczoraj koleżanka pojechała do szpitala (7miesiac)bo dostała buli i od razu na stół ja wzieli ,niestety łożysko sie odklejili musieli ratowac jej życie a Sebastianek zmarł ,nie musze wam mówic jak się czuje .Czemu tak na świecie jest że Wielk pozwala na coś takiego.Próbowali go ratowac ,reanimować ale nic z tego .To jest poprostu nie wyobrażalny ból
  13. elka2306

    Szwecja

    Wziełam udział pierwszy raz w konkursie fotograficznym zobzczymy co z tego wyjdzie
  14. elka2306

    Szwecja

    Ja właśnie goyuje obiadek a wy co zajadacie
  15. Ja bym zrobiła coś własnręcznie ,myśle tu o albumie ,zebrałabym mamy zdjątka najlepiej żeby znalazły się jakieś z czasów młodości i je ładnie oprawiła .Możesz zatytułować np Moja mama przed 50 lub,jakoś inaczej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...