Skocz do zawartości
Forum

edyta215

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lubin

Osiągnięcia edyta215

0

Reputacja

  1. Karmienie piersią jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ wiem, że w ten sposób mogę podarować swojej córeczce coś bardzo cennego, co na pewno będzie procentować w jej dalszym dorastaniu. W zamian otrzymuję dużo miłości od mojego maleństwa oraz widzę tę wspaniałą i wyjątkową wieź, która się między nami dzięki temu zrodziła. Uważam, że karmienie piersią to jeden z najwspalniajszych momentów w moim życiu, który na pewno pozostanie w mej pamięci już na zawsze :).
  2. Sowa wykonana przez moje dwie córeczki Madzie 2 latka oraz Jule 5 lat.
  3. 1. Czy szklanka soku (200 ml) może stanowić jedną z pięciu zalecanych przez specjalistów ds. żywienia, dziennych porcji warzyw lub owoców? Oczywiście, że Tak. 2. Czy sok to produkt naturalny? Jak najbardziej Tak. 3. Szklanka soku dziennie to prosta metoda na dostarczenie do organizmu cennych substancji? Jakich? Tak, ponieważ sok zawiera mnóstwo witamin, soli mineralnych, antyoksydanty oraz inne biologicznie aktywne składniki ważnych dla zdrowia każdego człowieka. 4. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe mogą zawierać dodatkowy cukier? Nie, ponieważ jest to zabronione i karane, gdyby tak się stało. 5. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe zawierają taką samą ilość cukru co warzywa i owoce, z których zostały wykonane? Tak. 6. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe zawierają taką samą ilość wody co warzywa i owoce, z których zostały wykonane? Tak, dokładnie taką samą ilość. 7. Do którego posiłku najbardziej pasuje porcja warzyw i owoców w formie szklanki soku i dlaczego? Jestem zdania, że sok pasuje do każdego posiłku i tylko od nas zależy, w którym momencie dnia po niego sięgniemy. Ponadto jest fajną alternatywą, gdy akurat brak pod ręką świeżych warzyw czy owoców. Jest świetną bombą witaminowązarówno na początek dnia, czyli idealny do śniadania, w pracy lub w szkole podczas drugiego śniadania również doda nam mnóstwa energii, a i wieczorem nas ożywi. Jest też świetną alternatywą zastąpienia jednej porcji warzyw i owoców, którą powinniśmy każdego dnia dostarczać naszemu organizmowi. Sok jest wspaniały i lubiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych, dlatego powinniśmy korzystać z dobrodziejstw natury i pić go do posiłku każdego dnia, zastępując w ten sposób niezdrowe słodzone napoje, po które zbyt chętnie niestety sięgamy, właśnie w czasie posiłków.
  4. Ślicznie Państwu dziękuję wspaniała nagroda dotarła i do mnie :-)
  5. Hej ponawiam pytanie proszę napiszcie mi czy nagrody dotatły do Was paczką czy listem poleconym, ponieważ ja nic wczoraj nie otrzymałam i się zaczynam martwić, bo widzę, że chyba wszyscy otrzymali już swoje.
  6. Witam mam pytanie do Pań, które dziś otrzymały kosmetyki, czy dotarły one listem poleconym czy paczuszką? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
  7. Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym wyróżnionym osobom :)
  8. Bardzo dziękujemy za możliwość przetestowania pasty Nenedent baby :) Ankieta końcowa już wypełniona :)
  9. Zdecydowanie mogę już stwierdzić, iż odkąd córeczka myje ząbki pastą Nenedent baby robi to o wiele bardziej chętnie, niż działo się to do tej pory, gdy myłyśmy ząbki inną pastą. Teraz bardzo ładnie otwiera buzię i daje sobie dokładnie wymyć wszystkie ząbki, co jest i dla mnie wielkim zaskoczeniem, że wystarczyło tylko zmienić pastę na inną i od razu taki efekt. :) Na pewno pasta ta zostanie z nami przez kolejne miesiące, ponieważ obie z córeczką jesteśmy z niej bardzo zadowolone.
  10. Od prawie trzech dni mamy z córeczką przyjemność myć ząbki pastą Nenedent baby i muszę przyznać, iż jesteśmy z niej obydwie bardzo zadowolone. Pasta znajduje się w fajnym pudełeczku ze zdjęciem dzidziusia, którym szybciutko zainteresowało się moje maleństwo, natomiast starsza córeczka od razu dobrała się do super wydanej ulotki, gdy tylko zobaczyła, że na jednej ze stron jest kolorowanka. Po odkręceniu nakrętki z pasty okazało się, iż jest ona bardzo dobrze zabezpieczona, co zdecydowanie jest na plus, a dołączona silikonowa szczoteczka jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ można nią bardzo dokładnie umyć pierwsze ząbki i wymasować dziąsełka dzieciątka. Pasta ma bardzo ciekawy smak i zapach, który od pierwszego mycia przypadł do gustu mojej córci, a także fajną konsystencję. Ładnie się pieni przy myciu ząbków, a jej wielkim plusem jest zdecydowanie brak fluoru, gdyż moje dziecko jak na razie całą pastę połyka, ponieważ nie umie jeszcze jej wypluć. Zdecydowanie polecę ją swoim koleżanką, które również mają dzieci w podobnym wieku co moja córeczka, ponieważ jest świetna. Zbliża się wieczór, więc niedługo kolejne mycie ząbków przed nami :).
  11. Do nas również dziś dotarła pasta i wieczorem rozpoczynamy z córeczką testy :).
  12. Nasza rodzinka narysowana przez córeczkę Julię 5 lat.
  13. Moja pięcioletnia córeczka Julia zaprojektowała taką o to suknię dla Dzwoneczka, którą wykleiła plasteliną, aby mogła nawet podczas podróży wyglądać pięknie . Dzwoneczek już nawet wyruszył w podróż i odwiedził naszą czarodziejską ścianę w pokoju córeczki, co widać na zdjęciu :).
  14. Moja prawie pięcioletnia córeczka Julia na pytanie co to znaczy, że ktoś jest czyimś przyjacielem odpowiedziała mi, że oznacza to, iż ktoś kogoś bardzo lubi, jest przy nim, gdy tego potrzebuje, opiekuje się nim, wspiera go oraz dzieli się z tą osobą swoimi zabawkami. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...