Edmund

Mężczyzna, 32 lata, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
Edmund

Re: Nasze plany na wakacyjny wypoczynek

Mnie akurat czekają trudne wakacje, gdyż w ramach szkoleń z UE będę jeździł po kraju z wykładem, którego tematem jest gospodarka odpadami. Pod koniec sierpnia planuję się byczyć nad morzem - Ustka (tam mnie spotkacie).

Edmund

Re: Praca w ogrodzie

U mnie też już były pierwsze zbiory. Wszystko pełna ekologia. Muszę powiedzieć jednak, że to nie to samo co w zeszłym roku - wiadomo, pogoda nas nie rozpieszczała, ale jest coraz lepiej. Sałata w tym roku chyba najpyszniejsza.

Edmund

Re: Pogoda ... jaka dzisiaj u Was ?

Cały dzionek cieplutko i słonecznie, nawet bardzo cieplutko. Właśnie słuchałem wiadomości i zapowiadają u mnie kolejne upalne dni. Rewelacja, w końcu pojadę nad wodę.

Edmund

Re: Bieganie

Bieganie to dla mnie, jak to się mówi, temat rzeka. Niesamowite jest to, jak wiele korzyści z tego wynika. Uwielbiam to uczucie, gdy wracam po biegu, biorę prysznic, wycieram się w ręcznik i czuję się taki odświeżony, taki rześki jak skowronek.

Edmund

Re: Co dziś robicie na obiad?

Dzisiaj u mnie kuchenne rewolucje, planuje zrobić po raz pierwszy kurczaka po generalsku na butelce z piwem wg przepisu Magdy Gessler, wyciągnę haftowane serwety, które trzymam na specjalne okazje.