Skocz do zawartości
Forum

Edith333

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia Edith333

0

Reputacja

  1. Kobieta w czasie ciąży przede wszystkim może starać się ograniczyć swoje humorki do minimum, aby jej partner nie zwariował w ciągu tych kilku miesięcy. Poza tym powinna go doceniać i wspierać go w tym również dla niego ciężkim okresie, kiedy to głównie on pracuje i w dużej mierze na nim spoczywa zadbanie o domowy budżet. Kobieta w czasie ciąży, kiedy to ma sporo wolnego czasu może czekać na swojego ukochanego z ciepłym, domowym obiadkiem (zwłaszcza kiedy prawie nigdy nie gotuje i zawsze należało to do jego obowiązków – tak, wiem, zła kobieta ze mnie). Mężczyzna zaś może czasem przymknąć oko na jej humory i iść wyładować się w siłowni (zwłaszcza, że to dla niego żadna nowość). Może także przygotować swojej kobiecie gorącą kąpiel przy świecach, by ją trochę odprężyć. Posprzątać - by nie miała o co robić awantur. Wyręczyć ją w zakupach i codziennych obowiązkach oraz poprawić, to co dotychczas było do poprawienia. Może zapewniać jej rozrywki, aby jakoś przetrwała ten dość ciężki (zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wagę) okres: kino, spacer, teatr, restauracja, krótki wypad za miasto. Partner może również rozmawiać z dzidziusiem przez brzuszek i prosić je, aby nie kopało mamusi. Może brzuszkiem zajmować się także poprzez masaże, dotyk, nawiązanie relacji ze swoim potomkiem – co mamusie z pewnością rozczuli i będzie go kochała jeszcze mocniej. Wspólnie mogą kupować ciuszki i inne rzeczy dla maluszka, a także uczestniczyć w zajęciach dla młodych rodziców. On może urządzić w ramach niespodzianki dziecięcy pokój, a ona z racji zamiłowania do literatury czytać poradniki dla przyszłych rodziców i uczyć go opieki nad ich wspólną pociechą. Mogą robić mnóstwo rzeczy, najważniejsze jednak aby kochali siebie i ich dzieciątko, a wtedy wspieranie w trakcie ciąży może okazać się niepotrzebne, bo będzie to dla nich obojga cudowny, niezapomniany okres. :) Opracowane wspólnie z moim narzeczonym. Przynajmniej teraz mam na piśmie do czego się zobowiązuje w przyszłości. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...