Skocz do zawartości
Forum

edi999a

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kamionka

Osiągnięcia edi999a

0

Reputacja

  1. Kto powiedział,że zima zarezerwowana jest dla sanek i nart :) Zimowe szaleństwo Karoli (7) i Bartka (5).
  2. Projekt stroju Dzwoneczka wykonany przez 5 letnią Karolinkę. Dzwoneczek prezentuje się w przewiewnej sukni idealnej na letnie wyprawy - reszta garderoby spakowana w 2 walizki podróżne :)
  3. Czy to upalne popołudnie, czy chłodny dzień - ja ćwiczę taniec brzucha- jeszcze parę lat treningu - i będę lepszy od Shakiry :)
  4. My poznaliśmy się w pracy, ja zaczęłam pracować - on już tu był. Potem on odszedł, a ja zostałam... ale tylko w pracy, bo ze sobą jesteśmy ciągle i nieustająco :)
  5. Tak! Lubisz zieloną herbatę?
  6. Hitem ostatnich dni są zwykłe, proste klocki - mówiąc wprost odpady ze stolarni :) Może i są zwykle, ale jakie niezwykłe budowle można z nich stworzyć. Tutaj magiczne tory, po których jeździ ukochana krówka przytulanka.
  7. bardzo prosimy o głosy Bebiko ť Galeria - Jak zwracasz się do swojego Dziecka?
  8. poproszę o głosy Bebiko ť Galeria - Jak zwracasz się do swojego Dziecka?
  9. Pracowałam do 8 miesiąca, codziennie pokonywałam ok. 50 km i nie wyobrażam sobie jazdy bez zapiętych pasów. Wg mnie tłumaczenie się, że są one niewygodne to lekka przesada. Pewnie, że niekiedy mogą sprawiać dyskomfort, ale tu chyba chodzi o bezpieczeństwo dziecka i moje. Można je tak zapiąć, żeby było możliwie jak najwygodniej, ale trzeba zapiać! Każdy rozsądny kierowca chyba to potwierdzi. Obecnie po drogach jeździ pełno szaleńców i niestety nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.
  10. prosimy o głos: KONKURS Mama i ja na wakacjach
  11. u mnie na przemian słońce i deszcz... i zimnooo
  12. Nie wiem, gdzie pracujesz i jak daleko miałaby być ta konferencja . Osobiście polecam "Opokę" w Starym Sączu. Niedawno byłam na organizowanej tam konferencji. Jestem zadowolona. Piękne miejsce, niedaleko centrum, jednak z dala od zgiełku. Mają dobrą bazę konferencyjną i noclegową . Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania
  13. rano 10 stopni, ale terza cieplutko, słoneczko, choć pojawiają się chmury
×
×
  • Dodaj nową pozycję...