Skocz do zawartości
Forum

dziunia321

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Olkusz

Osiągnięcia dziunia321

0

Reputacja

  1. natalis88to ja sie zegnam mecz sie powoli konczy i niestety wszystko wskazuje ze niemcy maja braz co za..... Ja nie ogladam ale slysze krzyki z innych okien:P
  2. Na mnie wołali Andzia, potem Andziunia - skończyło sie na skróceniu tego do Dziunia. A 321 to przypadek - gdzie nie jest to zajete to daje. Bo zwykle sama Dziunia zajeta.
  3. Nikoś z racji jeszcze małego wieku:) lubi mój telefon komórkowy najbardziej! telefon mam 2 miesiąe, a upadł juz tyle razy, że nei zlicze - ciekawe ile upadków jeszcze zaliczy :) Nikoś uwielbia go zrzucać:P A Oliwka uwielbia bawic sie czyimiś zabawkami najbardziej:) Wtedy wszytsko swoje da żeby pobawic się czyms odmiennym:P
  4. kingusia1991u mnie byla kolezanka na kawce , i w ogole wstawilam pranko, a teraz na kolanach mam Nele i zabawiam czym sie da, bo mata edukacyjna sie znudzila To tak jak ja wcześniej - teraz obydwoje śpią więc siedze i staram się wszytsko ogranąć:)
  5. natalis88hello ale tu pustki....wpadam zobaczyć co słychać myslałam ze bede miała mase stron do czytania a tu prawie nic heheh Miłego popołudnia życzę!!!! Ja to krótko jestem z Wami, staram sie czytac po kolei od mojej ostatniej wypowiedzi, ale jeszcze wolno mi to wszytsko idzie:(
  6. wiem jak to boli wiem:( ja po stracie mojej fasolki zaraz straliśmy sie o drugie dziecko i jak patrze na Oliwke i teraz na Nikosia to łagodzi ból:(
  7. motylicajadziunia to super:L:) zawsze jakies popisowe ciasto jest:) No juz dzisiaj jest po:) ja sama potrafie je zjesc cale w ciagu niespelna 24 godzin:P
  8. alexantiTak Was podczytuję dziewczyny od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Jak widać jestem w 22 drugim tygodniu ciąży i właśnie skończyłam jazdy,zdałam egzamin wewnętrzny a 8 lipca o 11 czeka mnie pierwsze podejście do państwowego. Zobaczymy co z tego wyniknie.Niestety stres nie działa na mnie najlepiej i mogę przez to gafe popełnić.Oby nie też tak miałam, ale nie ma co się bać! Nie taki diabeł straszny jak go malują:) Wiem, ze łatwo się mówi, bo sama się stresowałam i nikogo nie słuchałam. Kurcze jak to prawko na nas działa:) I to nie zależnie od wieku!
  9. natalis88anusiaelblagJestem wiem bo rozmawiam z Toba na prv hihihihi dobre:)
  10. Ja wlasnie czekam az synek usnie! Corcia wymiotuje i ja czysci - masakra:( nia nadazam prac:( przy tej pogodzie:(
  11. Borys4Na przejazdzce to Ja byłam, i kierowałam autkiem, ,ale z mężem obok heheheheh, a ja i tak miałam stracha, bo ludzi tyle na miescie, bo te wybory dzisiaj Dalabys rade i sama!
  12. ja tez moge prosic o glosiki jezeli podoba sie moje zdjecie Wam:)
  13. OlinkaDziewczeta, bardzo wam dziękuję za wsparcie!:) Po burzy zawsze wychodzi słońce - kilka dni temu przyjechała koleżanka z prośbą o korepetycje:) No i sytuacja juz się poprawiła:) Oby tak dalej:) Olinko nie przejmuj sie! U mnie jest gorzej niz zle. Mamy kredyt hipoteczny - teraz raty ok. 1300zł. A reszta? No a ja nie pracuje. Dlatego maz musi 2 etaty ciągnąć ale nadal mam nadzieje ze bedzie dobrze:) Więc trzymajmy sie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...