dumnyojciec

Mężczyzna, 32 lata, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
dumnyojciec

Re: Okno dachowe czy okno w ścianie?

Nie widzę nic złego w oknach dachowych. Jeśli chcemy ochronić się przed niechcianymi insektami, to możemy użyć takiej moskitiery: Nie widzę nic złego w oknach dachowych. Jeśli chcemy ochronić się przed niechcianymi insektami, to możemy użyć takiej moskitiery [reklama usunięta].

dumnyojciec

Re: Co kupuje się teraz małym dzieciom na urodziny?

Też pomysł :P. Moim zdaniem prezent to ma byc prezent i tyle. Jesli szukasz ciekawych inspiracji a przede wszystkim jakości z górnej półki w dobrej cenie to polecam sklep Zielone Zabawki gdzie kupuje prezenty dla swoich pociech. W sprzedaży mają takie rzeczy jakich dziś nigdzie indziej nie znajdziesz – klasyczny, porządny sklep z zabawkami z moich lat dziecięcych :)

dumnyojciec

Re: Nasze dzieciaki kontra słodycze

Moja córka nie potrafi żyć jak nie zje czegoś slodkiego wciągu dnia :D Staramy z żoną się to ograniczyć ale z marnym skutkiem.

dumnyojciec

Re: Depresja męża - jak pomóc?

U mnie depresja to był początek góry lawinowej... Nie chcę tego wspominać, powiem tylko tyle, że skończyło się leczeniem odwykowym w poznańskim ośrodku http://agnusterapia.pl/ Żona mną potrząsneła. Inaczej z dna bym się nie podniósł. Z doświadczenia wiem, że depresję trzeba leczyć, to nie grypa, sama nie przejdzie.

dumnyojciec

Re: Korepetycje online

Jeżeli korepetycje to dla mnie tylko "face to face". Online to można sobie porozmawiać z korepetytorem, albo podesłać zakres materiału, ale nie uczyć i testować.

dumnyojciec

Re: Komputer dla maturzysty

Jeżeli stary jeszcze działa, to moim zdaniem kupowanie nowego przed maturą jest niepotrzebne. Możesz się przecież z nim umówić, że laptopa dostanie po dobrze zdanej maturze. Mój kolega z pracy podobnie dogadał się ze swoim synem - "zdasz maturę to dam kasę na kurs prawa jazdy". Jest motywacja - jest nagroda. Co do ceny to widzę, że celujesz w sprzęt z górnej półki - tylko czasem nie warto tak wysoko sięgać ;)

dumnyojciec

Re: Komputer vs dzidzia

Grunt to odpowiednia organizacja wolnego czasu, no i indywidualne podejście. Znam takie osoby, które każdą wolną chwilę - np. gdy ich pociecha śpi lub się bawi spędzają przed TV, albo komputerem. Tylko jaki oni potem przykład dziecku dają, że każda wolna chwila to TV, konsola i Internet? Oczywiście korzystam z komputera, ale bez przesady - chwila wolnego: gitara, książka, TV, muzyka.