Skocz do zawartości
Forum

dosia112

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia dosia112

0

Reputacja

  1. Dieta Cambridge Skończyłam 2 tyg Jak dotąd schudłam 4,5 kg Jojo za wcześnie żeby powiedzieć (będę updatować;) Zalety: Wreszcie chudnę:), szybkie i łatwe przygotowanie posiłków Wady: zapach z ust (choc podobno to normalne w stanie ketozy...) Teraz Twoja kolej;)
  2. Moje panie wymieńmy się doświadczeniami dietowymi:) Czytam różne czasopisma ale to nie zastąpi opinii drugiego człowieka:) Proponuje taki schemat: dieta jak długo byłam na diecie ile kg schudłam efekt jojo tak/nie/ewentualnie ile kg wróciło zalety wady
  3. Witam. Jestem właśnie po pierwszej wizycie z moją Kasieńką u ortodonty. I nie chodzi mi o jakość obsługi bo była całkiem dobra tylko czas oczekiwania na wizytę do gabinetu strasznie długi:/. A na następną wizytę znowu trzeba czekać nie wiadomo ile. Znacie może jakieś gabinety gdzie można się szybciej dostać? Chcę córce po prostu szybko wyleczyć zęby żeby nie musiała się zbyt długo męczyć no i założyć aparat:(
  4. Skoro sprawa jest nadal aktualna to chyba warto się nią zainteresować bo czasu nie jest za dużo. Osobiście uważam też że to chory pomysł żeby 6latki puszczać do szkoły
×
×
  • Dodaj nową pozycję...