Skocz do zawartości
Forum

dorotka0000025

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Motycz/ Lublin

Osiągnięcia dorotka0000025

0

Reputacja

  1. Alicja, 3 lata praca wykonana samodzielnie chce zostac tenisistka bo podobaja sie jej opaski na glowach
  2. A to nasz jezyk z ciasta drozdzowego - robiony na urodziny corki Alicji
  3. a my zrobilysmy pacynke w ramach zabawy o ekologii - wykorzystalysmy plastikowa lyzke, resztki materialu i oczka z zepsutego pluszaka
  4. dziekuje za nagrode i gratuluje pozostalym uczestniczkom
  5. zapomnialam dopisac odpowiedzi - na pytanie dlaczego opaska gryzie corke w pupe musialam poszukac odpowiedzi na pupie, okazalo sie, ze akurat w tym samym momencie ugryzl ja komar..... a dlaczego maliny nie maja pazurow, bo sa roslinkami nie drazpieznymi a drapia bo nie lubia jak sie niszczy ich galazki np. na nie stajac lub zrywajac liscie
  6. Kupilam Ali opaske do wlosow zeby jej wloski w oczka nie wlazily - po 10 minutach noszenia tej ozdoby na glowce corka mnie pyta; "Mamo dlaczego ta opaska gryzie mnie w pupe?!" Innego dnia stwierdzam, ze maliny podrapaly jej nozki ( mamy kolo domu plantacje tych owocow ) a ona z zdziwiona mina pyta mnie " w jaki sposob maliny drapia skoro nie maja pazurow ?"
  7. Moje dziecko idzie do przedszkola - zrobilam duze zakupy w Pepco - w koszyku nie moglo zabraknac bluzeczek z fajnymi kolorowymi motywami, spodni z najnowszej kolekcji, ciapow i worka na obuwie no i blokow, kredek i flamastrow,
  8. Uwielbiam Maje i Gucia za ponadczasowosc - to bajka, ktora chce sie ogladac w kazdym wieku i zawsze uczy, bawi i nigdy sie nie nudzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...