Skocz do zawartości
Forum

dorota1111

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Net

Osiągnięcia dorota1111

0

Reputacja

  1. ja też miałam wrażenie że boli go brzuch, ale po 3 dniach przerwy próbuje wprowadzić delikol ponownie. a Pani dziecko w jakim wieku? czy teraz coś Pani stosuje? czy stosuje Pani u siebie diete bezmleczną?
  2. czy utrzymujący się rzadki i obfity stolec, śluzowaty, w żółtym kolorze, intensywnym zapachu oraz często strzelający to powód do niepokoju? dodam że dziecko ma 11 tygodni, nadal ulewa pokarm i zdarza się ze się pręży, podciąga do góry nogi. ma też tendencje do zbierania się powietrza w układzie- mimo długiego noszenia nie zawsze uda się go całkowicie odpowietrzyć. słychać również jak przelewa mu się w brzuszku co jakiś czas, nie tylko podczas jedzenia. je tylko pokarm z piersi średnio co 3h- podobnie w nocy. próbowałam dotychczas diety bezmlecznej- 2 tyg., później również przy utrzymaniu diety podawałam delicol- 5 kropli do posiłku oraz enterol 250- pół saszetki/dzień, jednak tylko 3 dni ponieważ miałam wrażenie że nastąpiło pogorszenie w zachowaniu dziecka. mimo tych prób wygląd stolca nie zmienił się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...