domi78

Kobieta, 41 lat, Poznań

O SOBIE:

35-letnia mama z głową pełną pomysłów. Bezgranicznie zakochana w swojej- dwuletniej Zosi

Ostatnie posty użytkownika
domi78

Re: Miejsca przyjazne mamusiom i całym rodzinom

A gdzie na wczasy jeździcie? My z rodzinką zawsze do Darłówka i do Ośrodka Wczasowego "Bartek" ich stronka www.owbartek.pl Robią codziennie animacje i konkursy dla dzieci, raz w tygodniu dyskotekę. Organizują tam grilla pod dachem z muzyką - tańce i jedzenie jak na weselu;) Co roku mamy nowych znajomych z urlopu:) Duży teren, blisko plaży. Nasze ulubione miejsce! Poniżej moje szkraby w zeszłym roku:)

domi78

Re: Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Ja miałam ostatnio problem z prezentem dla 3-letniego siostrzeńca i też zdecydowałam się na książeczkę.Znalazłam taką o magicznym garniturku co prawda siostra jeszcze czyta Kacperkowi, ale myślę, że za rok sam do niej usiądzie. Teraz na każde wyjście chce zakładać swój garniturek;)

domi78

Re: Gry edukacyjne dla 2,5-latka, jakie polecacie?

Też bawimy się puzzlami - głównie ze zwierzątkami, bo takie Zosia najbardziej lubi;) Podoba nam się tez układanka - ubierz misie. Mamy 12 słodkich misiów, którym dobieramy ubranka. Oczywiście rano inny strój, a wieczorem inny (moja mała elegantka;) Od chrzestnej dostała w zeszłym tygodniu "mądrą zabawkę" - domek Leo Fajna sprawa, bo z każdej strony domek ma jakieś gry. Zosia uwielbia taki klocek-w kształcie kaczuszki, który musi dopasować do odpowiedniego otworu na ściankach domku. Wchodzimy zatem na kolejny level ;) Ile radości ma jak jej się uda! Zdecydowanie jej ulubiona zabawka teraz-pewnie do czasu, aż czymś nowym się nie zainteresuje:)

domi78

Re: Instruktor fitness

Miło sie czyta o tak aktywnych mamach:) Biegala zarowno w pierwszej jak i drugiej ciazy i w zaden sposob nie wpłynelo to na moje brzdace;) A o ile latwiej sie wraca do sylwetki przed ciaza....Pozdrawiam aktywne mamusie:)