Skocz do zawartości
Forum

deny22221

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    tychy

Osiągnięcia deny22221

0

Reputacja

  1. Olivia, 2 latka :-) ,, Wprost proporcjonalnie wzrokiem... do Wodnych szaleństw"
  2. Rozmowa z Rafałkiem (4lata) Po zapytaniu synka, kto to jest przyjaciel odpowiedział ; - Mama, tata, babcia i dziadek A dlaczego? Bo kupują mi zabawki te z moich marzeń :-)
  3. Komfort, zdrowie i wygoda dla małych stópek - tylko z Bartkiem to się uda! Pora na przygodę! Wyruszajmy...
  4. Świetna wiadomość! - rzekłam do swojego dziecka, po otrzymaniu e-maila,dotyczącego testowania produktów marki Latopic. Na twarzyczce pojawił się mały uśmieszek - jest szansa, że problemy skórne w końcu znikną (pomyślałam). Wypatrywanie, zaglądanie, ciągle w okno, w oczekiwaniu na listonosza, wprawiało mnie w stres... Jest! Idzie! Niczym Święty Mikołaj, przynoszący podarki dla oczekujących dzieci :) Otworzyłam, zobaczywszy zawartość paczki - oniemiałam... Krem do twarzy i ciała, emulsja do ciała oraz emulsja do kąpieli w pięknych niebiesko - białych opakowaniach. Powąchałam cały zestaw i stwierdziłam, że zapach jest przyjemny, w porównaniu do innych kosmetyków jakie używało moje dziecko. Była pora popołudniowa, nie mogłam już dłużej wytrzymać..., (by sprawdzić działanie kosmetyków), zrobiłam mojej córci wcześniejszą kąpiel - nalałam do wanienki letniej wody i trochę emulsji do kąpieli (od razu się rozpuściła, zabarwiając wodę na kolor ,, mleczny ") - no to zaczynamy testowanie! chlup, plusk do wody... Emulsja do kąpieli, dobrze nawilża, pozostawiając na skórze ,,lekką powłokę". Ku mojemu zdziwieniu nie musiałam myć wanienki... Nie była tłusta, ani brud nie osiadł się na ściankach! Mimo tego, skóra bobasa została doskonale natłuszczona... Następnie suszenie, wycieranie i smarowanie skóry - emulsją do ciała,a twarz kremem. Oba te produkty maja bardzo dobrą konsystencję i szybko się wchłaniają. Bałam się reakcji skóry dziecka, na nowości kosmetyczne... Czekałam niecierpliwie, czy ją będzie coś swędziało, piekło,ale NIE! nic! kompletnie NIC! Nawet zmniejszyły się zaczerwienienia. Mówię sobie - w końcu wybawienie z kłopotów, dolegliwości, mojego Aniołka. Teraz z całą pewnością mogę polecić produkty w 100%, jako zatroskana,a nawet przewrażliwiona na cierpienia mojego szkraba- MAMA :) Kosmetyki doskonałe jakościowo. Efekty jakie gwarantuje producent na opakowaniu, sprawdzają się w zupełności. Minęło 1,5 tyg. od pierwszego zastosowania, a widzę wyraźną poprawę kondycji skóry dziecka, (nawet stała się spokojniejsza odkąd nic ją nie swędzi i piecze), cieszę się, że już tak nie cierpi jak kiedyś. Uporczywe dolegliwości znikają... Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - MAMA stała się czarodziejką - dobrego i szczęśliwego dzieciństwa. Od tej pory firma LATOPIC zostanie z nami na długo. Cieszymy się, że mogłyśmy wziąć udział w testowaniu, jak ważnym dla nas, całej linii nowości kosmetycznych dla dzieci skłonnych do alergii z wrażliwą skórą atopową. Życzę każdej MAMIE ,, aby mogły codziennej szarości zamknąć drzwi - by móc otworzyć okno, na zdrowy i piękny wygląd skóry, naszego skarba ... "
×
×
  • Dodaj nową pozycję...