Skocz do zawartości
Forum

Daria620

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Tychy

Osiągnięcia Daria620

0

Reputacja

  1. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Nie odzywalam sie bo dopiero w srode wrocilam ze szpitala i mialam duzo na glowie ... Nie spodziewalam sie ze urodze w 36 tygodniu, tymabrdziej ze w ten dzien bylam u lekarza i mialam robione USG... ;/ Moj synek urodzil sie duzy bo mial 3100g a polozna powiedziala ze gdybym donosila ciaze mialby ponad 4 kilo :) Dostal 9 punktow i wszystko jest w porzadku, oporcz tego ze malo je :( Spedzil 3 dni w inkubatorze bo nie utrzymywal temperatury ciala , pozniej mial zoltaczke ktora utrzymuje mu sie do teraz ale jest juz w malym stopniu i znika. Porod poszedl szybko bo kolo 20 poszlam na izbe przyjec z krwawieniem i lekkimi skurczami a o 23.00 juz mialam swoje malenstwo polozone na brzuchu. Akcja porodowa szla bardzo szybko oprocz tego ze pecherz plodowy mi nie peknal i pol godziny polozna probowala go przebijac :/ Bylam nacieta, ale tylko z jednej strony . Po porodzie czulam sie fatalnie potem dopadla mnie jakas depresja ale to z powodu malenstwa i ze zmartwienia ze cos sie mu stanie. Dzisiaj juz bylam na pierwszzym krotkim spacerku bo ladna pogoda i cieplutko :)) Mysle ze tera wszystko bedzie szlo jak najlepiej :)
  2. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Wlasnie wrocilam od lekarza. Mam od jakiegos czasu wysokie cisnienie 140/90 . Mam kontrolowac w domu . Przez 3 tygodnie od ostatniej wizyty przytylam tylko 200 g. Czy to znaczy ze moje dziecko za malo przybiera na wadze ? W 32 wazyl 1970 a teraz juz jestem w 36 i tylko tyle przybralam na wadze ? Co o tym myslicie ? Bo znowu sie martwie. :(
  3. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    marys to napisz koniecznie co Ci gin powiedzial ok ? :)
  4. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Aga No to mnie uspokoilas :)
  5. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Cześc dziewczyny . Nie bylo mnie troche i musze poczytac co sie tu w ogole dzieje :) Od paru dni mam jakies kłucia w dole brzucha i w pochwie ..:( sa one bolesne w dodatku boli mnie czesto brzuch jak przy okresie... Co to moze oznaczac . Na usg bylo wszystko w porzadku.
  6. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Betty- Dokladnie ... Ja to mam co chwile jakies historie. Musialam zmienic bardzo fajnego lekarza, bo zliwidowali ginekologa w przychodni do ktorej chodzilam do 27 tygodnia. I bylam zadowolona. Niestety ginekolog przyjmuje w innym miescie, bo nie maja kontraktow. Co sie dzieje to juz szkoda gadac . Kamilka21- Tez dostalam Smecte i orsalit do tego z łaska mi powiedzieli , ze moge to wziac. Na szczescie bylo to jakies zatrucie, ale pewnie nie jedna z Was by sie wystraszyla , bo do tej pory nic takiego sie nie dzialo ...
  7. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Dzieki :) najwazniejsze ze nasze dzieci rozwijaja sie dobrze :) Ostatnio to bylam w szoku. W nocy dopadly mnie silne skurcze (bardzo silne) Do tego zaraz pojawila sie biegunka, dreszcze, wymioty... Po pol godziny skurcze ustapily niestety zostala biegunka (co 10 minut) wiec poszlam na Izbe Przyjec bo byla to sobota... ;/ Na Izbie przyjec uslyszalam "Co ja tu robie " teksty typu " Ze sraniem na izbe przyjec poloznicza ?" ... No tak , ale przeciez jestem w ciazy... Zeby zrobic mi pare badan uslyszalam tyle, ze az mi sie odechcialo... A najgorsze jest to ze w tym szpitalu rodze... ;O
  8. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Mialam robione usg i moj maluch ma 1970 g w 33 tyg czy bedzie to duze dziecko? Jak sie czujecie?
  9. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    tez ani razu nie mialam robionego ktg. dlaczego?
  10. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Flawia- a mnie lekarz nic nie mowil ze mam lezec , nie wiem czy po prostu pomyslal ze to oczywiste i ja o tym wiem czy nie ma az takiej potrzeby zebym lezala, ale oczywiscie oszczedzac sie to oczywiste. zwiekszyl mi tylko dawke nospy - do tej pory bralam 3 razyd dziennie zwykla nospe a teraz musze brac forte no i caly czas biore luteine. Nikita85. Mialam tak niedawno, byl to raczej taki bol podobny do zakwasow czy nadwyrezenia. tez nie wiedzialam dlaczego, ale po kilku dniach przeszlo:)
  11. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    bylam wczoraj u lekarza i przy badaniu lekarz powiedzial ze skraca mi sie szyjka :/ w dodatku dziecko napiera tak mocno ze nie potrafie w nocy nawet sie odwrocic z boku na bok . przy chodzeniu boli mnie cala miednica . Martwie sie , bo od poczarku mam ciaze zagrozona , potem zagrozenie przedwczesnym porodem a teraz skurcze skracajaca sie szyjka :( czy ktoras z Was ma podobny problem?
  12. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Maja 84- Znalazlam jakas taka informacje na ten temat , moze Ci sie przyda :) Inna metoda jest wykonanie tego badania prywatnie. By wykonac badanie odplatnie nalezy zamowic zestaw do testu, ktory przysylaja bezplatnie. Nalezy pobrać wymaz z dolnej części pochwy (przedsionek pochwy), a następnie z odbytnicy (tzn. po pokonaniu oporu zwieracza odbytu), dwoma roznymi wymazówkami. Próbka może być pobrana przez lekarza lub samą kobietę w domu. Nastepnie nalezy wyslac wymaz do prywatnego laboratorium, ktorego adres jest na zalaczonej do testu kopercie. Nalezy tez wyslac czek na 32£. Badanie powinno byc wykonane miedzy 35 a 37 tygodniem ciazy. Po 48 godzinach od otrzymania wymazu, laboratorium poinformuje was o wyniku. Moze to zrobic listownie, przez telefon lub przez sms-a. Ja kozystalam z sms-a bo najszybciej. Wysylaja cos takiego: RED - znaczy pozytywny GREEN - znaczy negatywny
  13. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    I jak tam kochane po Swietach? :) Bo ja sie tak obzarlam, ze dzisiaj nie umiem patrzec na jedzenie :):P
  14. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Dziewczynki :) Jakbym juz nie weszla na forum jutro to zycze Wam wszystkim sczesliwych i rodzinnych swiat z kochanymi maluszkami w brzuszku :)) :*
  15. Daria620

    Marcowe Mamusie 2011

    Ja dzis ubralam choinke. Zakupy juz tez w wiekszosci zrobione jeszcze tylko takie drogiazgi. Zaraz chyba bede pakowac prezenty. :) W nocy zjadlam cala czekolade i pol miski salatki. :0 Masakra:P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...