Skocz do zawartości
Forum

Daria1991

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Chełmek

Osiągnięcia Daria1991

0

Reputacja

  1. Emilaw u mnie przeziernosc 1.7 wiec okej kosc nosowa jest. Dzidzia ma 6.5 cm
  2. Kurde uciekło mi pól postu. Wedlug USG 12+5 wiec termin przesunął sie na 25.07. Serce bilo 154/min pepowina ok narazie wszystko dobrze Maz szczesliwy ze dziewczynka odrazu doktorowi powiedzial ze robil dziewczynke. Co do grupy jestem ZA zalkadajcie i wklejajcie link ;)
  3. Hejooo. My po badaniach prenatalnych narazie bez wynikow z krwi ryzyko bardzo male. Wyniki krwi za tydzień. Noooo i co do płci najprawdopodobniej bedzie dziewczynka to jest wlasnie to czego sie spodziewalam i bardzo bym chciala zeby tak zostalo
  4. Hej. Ja juz nie śpię. Dzisiaj mam badania o 11.30 i mam juz stresa ale staram sie odbijac myśli żeby dziecka niepotrzebnie nie stresowac. Jedzie ze mna mąż wiec całe szczęście. Bardzo sie boje nie samego badania tylko tego czy serduszko dalej bije takie mam schizy po tym zeszlorocznym poronieniu ehhh....oby było dobrze. Ostatni tydzien pod wzgledem nudnosci byl okej a wczoraj znowu caly dzien mnie mulilo przeokropnie. Cycki bola nadal. Ciekawe jak wyniki cutologii...3majcie kciuki. Jactez 3mam za resztę dziewczn ktore dzisiaj maja wizyty.... ;)
  5. Hejo. Ja dzisiaj kończe rowno 12+0 i chyba mdłości troszke odpuszczaja mogę jeść słodkie....we wtorek juz lekarz wiec jeszcze tylko 2 dni czekania....Co do ciuchow to jeszcze sie mieszcze w jeansy ale nie zapinam guzika bo mnie uwiera pod koniec miesiaca pewnie zainwestuje w ciazowe jeansy ale pewnie kupie uzywane szkoda mi kasy na nowe. My dzisiaj idziemy do miasta swietowac z Owsiakiem
  6. Oj mnie tez juz korci żeby cos kupic ale czekam na prenatalne i jak wszystko bedzie dobrze to odrazu po jade na male zakupki Co do witamin to biore od pól roku Folik no i oprócz tego zestaw tarczycowy czyli euthyrox witamine d3 i jodid 200 oprócz tego magnez z witamina b6. Juz sie wczoraj cieszylam ze jest ciut lepiej z nudnosciami ale jak mnie dzisiaj przerzyg..... to moja radość sie skończyła znowu zdycham. Brzusio ja juz widze mąż też ale tak po za tym wygladam jak bym sie ciut bardziej najadla w pierwszej ciąży dopiero w 6 miechu mi brzuch wyszedł a teraz dopiero 12 tydzien sie kończy i juz cos widac. Ciekawa jestem czy doktorek zdradzi mi pleć we wtorek....bardzo chce dziewczynke ale ostatecznie bede sie cieszyla ze zdrowego dzidziulka...
  7. Hejo. Jejku wkoncu sie wyspalam. Ostatni tydzien budzialam sie o 2 lub 3 na siku i juz nie spalam do rana a dzisiaj jedno siku i spalam do 7 rano....zawiozlam mlodego do przedszkola a ja zrobilam sobie herbatke i kończe szydelkowac pufe z sznurka bawelnianego. Co do uplawow to ja mam malo mialam robiona cytologie prawie 4 tygnie temu we wtorek na wizycie sie dowiem co mi tam wyszlo.
  8. Natalia86gda Ja tez mam termin na 29.07 i we wtorek mam dopiero prenatalne.....a tu juz wszyscy o polowkowych....hihi a mnie stres zjada czy wszystko jest okej....ale jutro juz piatek potem weekend w poniedzialek mam endokrynologa a we wtorek gienka. Ja na L4 jestem od 4 grudnia i bede do końca pracuje jako pielegniarka na intensywnej i nie mam zamiaru siedziec w tych bakteriach z reszta sam doktor mi od razu powiedzial ze L4 od już...
  9. Hej dziewczynki. Kurcze pare dni mnie nie było i nadrabiania pól godziny....U nas na południu zima na całego super sie ciesze uwielbiam śnieg wieczorami z mężem i synkiem chodzimy na spacery bo strasznie przyjemnie. Co prawda ja ide jak słońca zadyszkę łapie strasznie szybko nawet nie musze po schodach wychodzic ehh. Zazdroszcze wam ze juz jestescie po badaniach prenatalnych ja mam dopiero we wtorek bardzo sie denerwuje. Ja nie biore żadnych tabletek z progesteronem mialam na poczatku malego krwiaka ale moj lekarz stwierdzil ze krwiakow nie leczy sie luteina czy duphastonem bo jest to hormon potrzebny dziecku do rozwoju a w zaden sposob nie leczy krwiakow. I tak pozniej po 2 tygodniach po krwiaku nie bylo śladu. Co do imion to dla dziewczynki wybrane juz dawno Blanka a dla chlopca nie mamy pojęcia moze Oliwier albo Bruno....zobaczymy :) Jeszcze 5 dni i po 4 tygodniach spotkam sie z moim maluszkiem mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. Mdłości mam nadal codziennie ale przynajmniej juz tyle nie wymiotuje piersi tkliwe dalej jak cholera....
  10. Hej. Ja cierpie na bezsennosc masakra jakas. Ja wstane siuku tak pospane a rano bym spala i spala. My badania prenatalne 15.01 bardzo sie stresuje czy wszystko bedzie dobrze. Wczoraj weszlam na aliexpress i poprostu jestem zakochana w tych ciuszkach. Najpierw zamowie dla synka i zobacze jakie beda....a sama tez zamowie parr dupereli....
  11. Hej dziewczynki. Ja dzisiaj od rana walcze z migrena....ehhh wymiotowalam juz 2 razy. Przeslalam sie jak zawiozlam modego donprzedszkola i ciut lepiej. Obylo sie bez tabletek. Co do wyprawki to syn ma 5 lat a ja w sumie rok temu wszystko wyoddawalam kolezanka wozki posprzedawalam foteliki tez wiec wlasciwie nie mam NIC....takze kompletowac bede od 0. Ciuszki to mi pewnie ktos da ale wczoraj weszlam na alieekspres i poprostu sie zakochalam w tych ciuszkach sa prze sliczne. Wozek mam wstepnie wybrany CYBEX Balios albo Iris fotelik tez cybexa mam dla starszego i jestem bardzo zadowolona ewentualbir Romer King Plus. Zobaczymy narazie jestem zestresowana prenatalnymi a tu jeszcze tyle czasu do 15. 14 stycznia mam endokrynologa ciekawe jak tam moja tarczyca....
  12. Hej. Wszystkiegi dobregi w Nowym roku. U mnie samopoczucie w kratke wczoraj bylo nawet dobrze lekkie mdlosci a dzisiaj od rana to jakas masakra....wymiotowalam juz 2 razy i mega mi słabo. Zarqz musze po młodego do przedszkola jechac a kompletnie nie mam sily. Badania prenetalne mam za 1.5 tygodnia odliczam z niecierpliwoscia....powodzenia na badaniach dla reszty
  13. Hejo. Po świętych fajnie tylko jeść nie moglam bo mdlosci wieczorem okropne i wymioty. Tak po za tym super ja na szczescie na L4 a synek ma wolne od przedszkola wiec luzik mąż tylko do pracy poszedł. Jej ja mialam USG tydzien temu a juz sie nie moge doczekac nastepnego a to dopiero 15.01....A Wszystkim które maja dzisiaj badania życzę powodzenia i 3mam kciuki. Pandaa a ty duzo lez...
  14. Theamy uważaj na siebie polecam na bostonke mimo wszystko neosyne u nas szybciutko minela a najwiecej mial w buzi. Bostonka w ciazy jest grozna i dorośli bardzo źle ja przechidza wiec uważaj na siebie....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...