dag_ma

Kobieta, 29 lat, lll

Ostatnie posty użytkownika
dag_ma

Re: Styczniowe mamy 2020

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Kupię i od razu zacznę używać, bo czasem tak brzuch swędzi że masakra. A jak tam wasze zdrówko? Mi niestety wyszła cukrzyca i nadczynność, jutro mam dzień wizyt u lekarzy. A 15 lipca USG pierwszego trymestru. To będzie pierwszy raz jak usłyszę serduszko dzidziusia.

dag_ma

Re: Styczniowe mamy 2020

Nela99 a jak z jego zapachem?. Żeby nie był bardzo intensywny bo jak na razie mam węch strasznie wyczulony.

dag_ma

Re: Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, mam pytanie : co używacie na rozstępy, tzn by ich uniknąć? Tyle tego jest, co drugi niby lepszy. Jestem w 12 tygodniu i chyba przydałoby się zacząć chronić przed nimi.

dag_ma

Re: Styczniowe mamy 2020

Hej, dziewczyny. Mój termin to koniec stycznia. Fasolka ma 4 mm. Wczoraj byłam na USG i lekarz pokazał bijące serduszko, ale stwierdził że nie posłuchamy by nie zapeszyć. Pytałam mamy i powiedziała że tak się czasem robi, nie odsłuchuje się pierwszego bicia by dziecko nie miało później wady serduszka. Spotkałyscie się z takim czymś?

dag_ma

Re: Mamusie na luty 2020

Hej :) mój termin to koniec stycznia. W poniedziałek idę zobaczyć i usłyszeć serduszko. Też piersi były pierwszym objawem, choć myślałam że to przed okresem. Teraz mam mdłości przez cały dzień i osłabienie. Choć wiem że mogło być gorzej. Nadal to do mnie nie dociera. Nie wiem czy podołam. Całymi dniami myślę o tym, aż głowa boli.