BOŻKA2408

Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN

O SOBIE:

Aniołek 20.07.2018

Ostatnie posty użytkownika
BOŻKA2408

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Nurkowanie zawsze L4 mam od wizyty do wizyty ,a jest to przeważnie co 4 tygodnie ,chociaż teraz było 5 bo miałam połówkowe w połowie. A na początku miałam wizyty częściej ale L4 zawsze od wizyty do wizyty.Zawsze robię morfologie i mocz ,co druga wizytę APTT no i teraz była glukoza.Najwiecej było badań na początku...to co,cytomegalia,różyczki itd.Sama dla siebie sprawdzam tsh co drugi miesiąc ale mam tak jak Ty poniżej 2.

BOŻKA2408

Nurkowanie jak najbardziej Ty i Dzidzia teraz jesteście najważniejsze!Ja też od początku na L4.Trzymam kciuki i daj znać po wizycie.

BOŻKA2408

Nurkowanie Kochana piękna beta i tsh też super
Co do progesteronu to chyba musi lekarz oceni bo ja przy wyniku bodajże 40 na początku ciąży dostałam duphaston 2 razy po 2 tabletki. Kiedy przewidujesz pierwsza wizytę. Bardzo sie cieszę !

BOŻKA2408

Re: Sierpnióweczki 2019

Skakanka super że jest wszystko jest ok.I będziesz miała parkę!A dopiero co pisałam do Cobry że z dziewczynki to chłopaka jeszcze zrobią A w przeciwnym kierunku to już raczej niemożliwe. Poprostu schował co nieco ostatnio!

BOŻKA2408

Skakanka trzymam kciuki ,daj znać po.Katia nie było tak źle ,tylko zjedz treści są kolację dzień wcześniej,bo głód mi dokuczał.

BOŻKA2408

Cobra no już z chłopaka to raczej dziewczynki nie zrobią, w odwrotnym kierunku różnie bywa.Super że wszystko ok.MaZos no to siedzenie było najgorsze.

BOŻKA2408

Cobra trzymam kciuki za połówkowe. A ja wróciłam z laboratorium z glukozy,najgorsze było to czekanie.

BOŻKA2408

Taja współczuję z tym wyrostkiem i do tego jesteś sama...Ale najważniejsze że teraz wszystko dobrze i już niedługo utulisz Leosia.Ten czas tak leci ,a tak niedawno niedawno zaczynałyśmy. Pozdrawiam gorąco

BOŻKA2408

Kaja1982 My jesteśmy przykładem że trzeba wierzyć...A ja dziękuję, teraz to najpiękniejszy czas ciąży, dolegliwości przeszły, mały kopie i jest zdrowy bo jesteśmy po drugich prenatalnych.Do tego wiosna...Za niecałe 4 miesiące będziemy razem.A jak się Michaś chowa,pewnie rośnie w oczach?Pozdrawiam gorąco.Emka,Katia co u Was?

BOŻKA2408

MamoJulianka napewno wrzucę.Wiesz taka przerwa to wiem pi sobie że dobrze robi i organizm się regeneruje, wierzę bardzo że Wam się uda.Ciesze się że trafiłaś na dobrego lekarza i w razie co jesteś obstawiona lekami.Ja już całymi dniami czuję małego jak kopie i to mnie uspokaja.W piątek mam wizytę i ciekawa jestem ile przybrał, 3 tygodnie temu ważył 425gr.

BOŻKA2408

MamoJulianka napewno wrzucę.Wiesz taka przerwa to wiem pi sobie że dobrze robi i organizm się regeneruje, wierzę bardzo że Wam się uda.Ciesze się że trafiłaś na dobrego lekarza i w razie co jesteś obstawiona lekami.Ja już całymi dniami czuję małego jak kopie i to mnie uspokaja.W piątek mam wizytę i ciekawa jestem ile przybrał, 3 tygodnie temu ważył 425gr.

BOŻKA2408

MamoJulianka ale niespodziankę Nam Nurkowanie zgotowała...Super zajączek. Bardzo się cieszę i czekam jeszcze bardzo na Ciebie i Mario...Jesteście Wszystkie bliskie memu sercu i bardzo Wam kibicuję, jak i oczywiście reszcie dziewczyn!

BOŻKA2408

Zdrowych ,pogodnych Świąt Wielkanocnych z błogosławieństwem Zmartwychwstałego Jezusa...Dużo odpoczywajcie w te święta i korzystajcie z pogody!!!!

BOŻKA2408

Cobra wiem co czujesz...Ale jest nam teraz lżej boNasze Aniołki czuwają nad Nami i naszymi poduszkami w brzuszku...Trzeba ten dzień przeżyć...Nigdy o nich nie zapomnimy ...Ściskam Cię

BOŻKA2408

MamoJulianka wszystko biorę rano tylko d3 rano i wieczorem bo nawet teraz biorę 6000 jednostek.A my czujemy się dobrze,rosniemy a mały kopie mamę i dzięki temu jestem już spokojniejsza.Kompletuje wyprawkę i czekam na sierpień...Spokojnie sobie unormujcie wyniki i zobaczysz organizm sam zadecyduje czy już jest gotowy.Ściskam mocno

BOŻKA2408

MamoJulianka piłam zakwas z buraka, w Internecie znajdziesz przepis. No i te suplementy najlepiej osobno b6,b12 i folian.No ja 3 miesiące nie mogłam się starać bo miałam 14,7 A jak zaszlam w ciąże to mialam już 7.9 a to było 4 miesiące suplementacji już. Dziewczyny na grupie polecają HOMOCYSTEX PLUS ale ja nie miałam tego ,musiałabyś w lupce na grupie wpisać i poczytać.

BOŻKA2408

Niki ok to bierz tak jak pisze dokup tylko d3 ,ale jak skończysz te to lepiej zakupić folian 400 osobno A ewentualnie b complex razem. A tak z tego co na grupie MTHFR POLSKA jest taka na fb możesz poszukać to lepiej brać wszystko osobno, do tego ta b12 masz do podniesienia bo za nisko masz .I jak masz osobno to lepiej sobie dawki dopasować do wyników. Bo na przykład kwas masz wysoko i bierzesz co dwa dni aż wyrównasz wynik A b12 np zamiast pół tabletki to całą aż podniesiesz.

BOŻKA2408

A homocysteina bo to najważniejsze, folian zamów sobie 400 i możesz brać co drugi dzień skoro masz wysoko,b12 i b6 ,d3 musisz brać ja polecam swansona
Brałam przed i teraz w czasie ciąży.

BOŻKA2408

Niki na początek zbadaj homocysteinę,b12 i kwas foliowy żeby dobrać suplementy.Oprocz folianu dobrze suplementować witaminy z grupy B oczywiście metyle.Acard nie zaszkodzi brać, tak myślę ale ja mam dodatkowo Pai jeszcze.Bierz też d3 bo to też niezbędne przy staraniach ale dawkę też trzeba dobrać do poziomu jaki masz.

BOŻKA2408

Hej dziewczyny .Gratuluję dobrych wiadomości po wizytach.Zakochsna trzymam kciuki żeby te kamienie same poszły, wyobrażam sobie ten ból bo miałam kiedyś atak nerek to był straszny ból myślę choć nie urodziłam to myślę że zbliżony. U mnie rytuał codzienny tabletek to godzina ...Na 8 robię śniadanie i zaczynam bo z uwagi na moje mutacje ja wszystkie witaminy biorę osobno ,będzie z 7 tabletek a że mnie podnosi przy braniu to tak w odstępach biorę...No i o 9 godzinie zastrzyk, ale już nabrałam wprawy o nawet siniaki się już nie robią. Dziewczyny temat ba dziś : jakie kosmetyki na początek dla dzieciaczków polecacie!Myślę nad Bambino no i te z rosmana cieszą się dobrą opinią.Mamy doświadczone doradcie. Pozdrawiam

BOŻKA2408

A u mnie co do szpitali to u mnie jest jeden ,ale po tym jak w lipcu tam wylądowałam po stracie na zabieg ,powiedziałam że nigdy więcej...Zmieniłam wtedy lekarza ,ale to niestety w innym mieście w odległości 27 km ....I tam też mam zamiar rodzić, a do tego moja lekarka jest tam ordynatorem na polożniczym ,i szpital cieszy się bardzo dobrą opinią.
.

BOŻKA2408

Dziewczyny które mają już doświadczenie napiszcie co potrzebne do torby do szpitala dla mamy typu majtki poporodowe itd.

BOŻKA2408

Koza ja mam to samo całą szuflada prawie jak nowa z lumpków A druga z HM i jeszcze czekam na 2 paczki...Już się śmieje że teraz już 68 muszę kupować bo tych małych to mam multum... Bergamotka trzymam kciuki i pisz po wizycie.

BOŻKA2408

MamaRadzia mnie jak rozbierało przeziębienie to ssslam te pastylki ale mi gardło tak nie dokuczalo, więc bardziej profilaktycznie i nic się nie rozwinęło, jedynie katar i kaszel...Plukalam solą i to zawsze pomaga.Życze zdrówka

BOŻKA2408

Dziewczyny ją w lutym miałam 150 zł mniej s tak wychodzę 100 więcej niż jak pracowałam

BOŻKA2408

Jajaja trzymam kciuki żebyś trafiła na rzeczowych lekarzy,bo od tego dużo zależy. Powodzenia.Daj znać po.

BOŻKA2408

Jajaja mi te przeciwciała wyszły w ANA 1,2,3 i potem robiłam antygulant tocznia i inne a byłam u reumatologa jeszcze, ale in tylko potwierdził branie sterydu co już wcześniej zleciła gin.

BOŻKA2408

Jajaja to jeżeli Ci wyszedł toczeń to prawdopodobnie będę potrzebny też encorton /sreryd/
Mi wyszły przeciwciała wskazujące na toczeń, mimo że na niego nie choruje to steryd brałam od starań ...A jeżeli chodzi o wiek to ja w sierpniu skończę 43 lata i ciąża prowadzona na sterydzie i heparynie...Nie poddawaj sie...