BOŻKA2408

Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN

O SOBIE:

Aniołek 20.07.2018

Ostatnie posty użytkownika
BOŻKA2408

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Mario Kochana tylko tej jednej osobie musiałam powiedzieć w pracy,ale ona też po przejściach i mnie rozumie...Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie!I życzę wszystkim dwóch kresek... w tym świątecznym okresie!

BOŻKA2408

Kochane w poniedziałek wizyta...I jestem już po pierwszym zastrzyku,Pani doktor kazała.W pracy ustaliłam z koleżanką z rana też kierowniczką wersję że mnie połamało ,korzonki i mam siedzieć w biurze ,a że jestem zastępcą kierownika to sobie mogę pozwolić na takie coś...Ściskam Was

BOŻKA2408

Dziewczyny zasiałam dobrą passę i macie się zarażać...Popłakałam się ,tak bardzo się cieszę a zarazem boję...Wspierajcie mnie kochane bo potrzebuję Was ,z Wami łatwiej...Jak już mówiłam Wam wcześniej oboje z moim jesteśmy z 24 sierpnia,i tu bedzie prezent urodzinowy...Wierzę w to bardzo...

BOŻKA2408

Dziewczyny jest blada kreska,ja ją widzę.Ale możliwe przy 25 dniu cyklu.Bede dzwonić do lekarki żeby na poniedziałek się do niej dostać. Pójdę na betę ,a potem w sobotę.Owulacyjny momentalnie wyszedł.Nie wiem czy zobaczycie na zdjęciu...Boję się...

BOŻKA2408

Dziewczyny dzięki za słowa otuchy,zatestuję jutro...I dam znać napewno.Aniu ja jestem też na tej grupie ,stąd porady Co do suplementacji...To Ci się narobiło z tą baterią,bidulko .Ale będzie dobrze.MamoJulianka ściskam Cię bardzo...Justynko te święta ,to rzeczywiście taki magiczny czas...Wszystkim Nam tego życzę żeby marzenia się spełniły...Nurkowanie niestety czas goni ...Padam ,idę spać. DOBRANOC

BOŻKA2408

Dzięki dziewczyny.Jak na złość nie mam ciążowych w domu.Kupię przed pracą,wiem że trzeba dmuchać na zimne i też bym poszła na L4 ...I w pracy mi jedna kasjerka dziś UŻ wzięła,także będę sama na sklepie...

BOŻKA2408

Justynko to dobrze że poszłaś na L4 ...Cieszę się że wszystko dobrze, dbaj o siebie i fasolkę...Swoje już przeszłaś i teraz już tylko będzie dobrze ...Nie ma o innej opcji!!!

BOŻKA2408

Pajka takie kłucia i pobolewania w podbrzuszu stąd myślałam że to owu ...Ale to dopiero 24 dzień cyklu przy 29 -dniowych.Może test kupię i zrobię jutro .Ale to tak bardziej profilaktycznie ,żeby w pracy nie szarżowac, ale jak to zrobić przy grudniowym handlu...4 palety warzyw muszę przerzucić...Nie łatwe to wszystko

BOŻKA2408

Pajka ja już jestem 5 miesięcy po stracie...Poczekam do poniedziałku do @aczkolwiek teraz dwa dni przy tych testach poprzytulalismy się ,bo akurat miałam wolne.Od dzisiaj mam zapieprz w pracy na popołudniu...Najbardziej boję się tego dźwigania w pracy, bo gdyby się udało ...No ale jak zwykle nie nastawiam się bo widać hormony zwariowały.

BOŻKA2408

Ewelina tą druga mocna to kontrolna i to tak 3 dni.A szczerze to o dwóch owu to nie słyszałam,tym bardziej że lekarka widziała pęcherzyk 24mm i do 4 dni miała być i była...

BOŻKA2408

Dziewczyny pomóżcie bo już zgłupiałam ,w tym miesiącu po okresie byłam u lekarki i był ładny pęcherzyk ,owu do 4 dni powiedziała i rzeczywiście testy owu pokazały w 11dc ...A teraz taka sytuacja pobolewał mnie jajnik w 23 dc i z ciekawości zrobiłam test owu i od 3 dni taka mocna druga krecha...Co z tą owu ?Tak się przesunęła?A my starania od 8 dc ,i chyba też cykl stracony.

BOŻKA2408

Leja super wiadomości,fajnie się takie czyta...Co tam u reszty znajomych forumowiczek...?Kochane jak samopoczucie ?Ściskam

BOŻKA2408

Dziewczyny nie bazujcie na aplikacji bo sama się przekonałam że to różnie bywa ...Co drugi miesiąc mam owu już koło 11 dc A co drugi 14 dc...Zależy z którego jajnika jest...Aplikacja przy moich cyklach pokazuje że 16dc ,także najlepiej testy...Albo od 9 dc co drugi dzień Przytulanki...I się trafi...Ha,ha Pozdrawiam

BOŻKA2408

MamoJulianka masz rację trzeba brać z życia całymi garściami...Siedzimy sobie teraz przy lampce Martini i cieszymy sobą i nastrojem...

BOŻKA2408

Mario Kochana ja wierzę że nam sie wkońcu uda ...Też lubię ten czas świąt,te też miały być wyjątkowe, ale już nic na to nie poradzimy...Wyłączmy myślenie i cieszmy się mimo wszystko tą magią... A co do odpoczynku to robię krokiety do zamrożenie, bo przed świętami mam maraton w pracy...Ale też odpoczywam...

BOŻKA2408

Pajka fajnie tak pierwsze święta na swoim,wszystko cieszy ...Życzę Ci do tego jeszcze dobrych owocnych starań...Tak jak i Wszystkim dziewczynom...Mam dziś wolne ale fajnie...

BOŻKA2408

Ale mam czytania....Witam nowe dziewczyny,trzymajcie się i piszcie jak Wam ciężko...Taja super wiadomości...Justyna napewno to nic złego,skoro byłaś na izbie...Pewnie za 2 tyg będzie serduszko...Nie stresuj się,choć wiem że to nie łatwe...Dziewczyny a u mnie był Mikołaj,A u Was? Byłam grzeczna.Pozdrawiam

BOŻKA2408

Leja super wiadomości...Justynko trzymaj się pewnie to nic groźnego,daj znać....Mario ja jak wracam po tej 23 to padam...Jeszcze teraz ten szał mikołajkowy...Ale dziś wstałam o 7 i jestem u kosmetyczki...Wkońcu mamy Mikołaja.. .Strasznie dużo dziewczyn tu ostatnio trafia,przykre to ale my przyjmiemy z całym sercem...

BOŻKA2408

Taja trzymamy kciuki...MamoJulianka super że nasz teraz cel,widzisz pi Mario że można to osiągnąć. Ja 16 dc,dobrze że owu tak szybko była to niż poszłam do pracy to działaliśmy ba maxa, do wczoraj...Od dziś w pracy do 23 także mojemu tylko buziak na dobranoc bo on i 5 wstaje...Śmieję się że jakby się udało to sobie prezent na sierpień zrobimy bo razem mamy urodziny 24 sierpnia.Mi lekarka ostatnio powiedziała że do pół roku mam się postarać...Łatwo się mówi...Lis pokarze.pozdrawiam Was

BOŻKA2408

Agi90 smutna ta Twoja historia, ale to tak jak każdej z nas.Nie wolno Ci myśleć że nie zostaniesz mamą,sama widzisz że zaszłaś w ciąże jesteś młodą osobą ,a to że tak się stało ...Sama widzisz Ile dziewczyn tu ostatnio trafia...Ja mam 42 lata ,straciłam pierwsze dziecko a nie wątpię w to że jeszcze się uda.Także pozytywne myślenie i do dzieła!

BOŻKA2408

Ba36 przykro mi że Ciebie też to spotkało.Tutaj nie poczujesz się samotna ,i każda z nas bardzo dobrze Cię rozumie...Trzymaj się i pisz jak będziesz miała potrzebę.

BOŻKA2408

Mario 3 tygodnie szybko zleci ,nie smutkuj.Ja dziś mam już wolne ale potem mam same popołudniówki to będę mojego tylko w łóżku o północy widzieć...Ja owu w tym miesiącu miałam w 11 dniu cyklu i póki byłam w domu to działaliśmy intensywnie ale też nie liczę na cud...

BOŻKA2408

Emilka kochana wyobraźam sobie jak się bałaś,a może ten acard tak działa...Gdzieś czytałam że może powodować plemienia gdy bierze się już zastrzyki...Justyna myślę że masz w niebie najlepszego Anioła Stróża...MamoAniołkaOlka widzę że dalej się bidulko męczysz z tymi mdłościami...Mamo Julianka niestety też to przerabiałam te ciche dni,ale uwierz Im jest też ciężko....A ja dziewczyny dziś byłam pierwszy dzień w pracy,niestety niedziela ale taki urok handlu...Ale niestety trafiłam na grudzień i jest zapierdziel ...Ale zmieniłam otoczenie i to mi dobrze zrobi...Mario co u Ciebie? Już sama znów...Nurkowanie Ty to odczytana jesteś bardzo... Leja super już tak daleko jesteś...Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki

BOŻKA2408

Mika przechodzisz teraz żałobę i takie dni jak dziś jeszcze przy tej pogodzie to normalne...Płacz napewno pomoże , je ma na to lekarstwa niestety.Myśl o przyszłości, i nowych marzeniach ,niebawem znów przejdziesz do ich realizacji...Ściskam Cię