BOŻKA2408

Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN

O SOBIE:

Aniołek 20.07.2018

Ostatnie posty użytkownika
BOŻKA2408

Re: Sierpnióweczki 2019

Justynka Ty wiesz czego się trzymamy...I tak będzie do końca!Niunia jest silna i Antoś nad Wami czówa!Ściskam Was!

BOŻKA2408

Cobra pięknie, ja też już spodnie z pasem ciążowym noszę. Miałam dwie fałdy przed ciążą,które już zniknęły i zrobił się jednolity brzuch

BOŻKA2408

Hej Kochane jak dobrze że już II trymestr...Ja też się lepiej czuje ,czasem tylko czuję rozciąganie więzadeł. Też ta pogoda robi swoje ,człowiekowi chcę się żyć. A co do Lidla to też mnie korcilo, ale jednak się boję z kupowaniem ciuszków...A nie mam kompletnie nic .W maju zacznę robić wyprawkę. A zastanawialiście się czy bardziej letnie czy jesienne?Ja pytałam położnej i powiedziała że parę letnich kupić bo sierpień najcieplejszy miesiąc. A jakie jest Wasze doświadczenie?

BOŻKA2408

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Wszystkie nowe dziewczyny przykro że Tu trafiłyscie,dużo Nas tu...Mam po stratach, ale musicie wierzyć że dla Was też zaświeci słońce. Trzymam za Wszystkie kciuki.

BOŻKA2408

Emilka Kochana jak się czujesz,kiedy masz połówkowe?Ten czas tak leci szybko...Powiedz mi bierzesz jeszcze acard?Moja lekarka chciałaby powoli odstawić,ale mam obawy...Jak z zastrzykami, masz mniej siniaków?Pewnie brzusio już masz wielki?Może przeszlabys że mną na whatsAppa?

BOŻKA2408

Mario Kochana,pamiętasz że ja zaszłam też z castagnusem,także wierzę bardzo że Tobie też przyniesie szczęście ...Mocno trzymam kciuki.Ja dla mojego Grzesia w trakcie starań kupiłam z polecenia SALFAZIN.Ale dużo jest tych specyfików z rynkiem.Sciskam bardzo

BOŻKA2408

Cobra wiem jak to się ciągnie...Ale już niedługo i Ty będziesz po i będziesz się cieszyć spokojnie ciążą!

BOŻKA2408

Kropeczka też się cieszę że u Ciebie ok.Dbaj o siebie ,wyleż to przeziębienie i zobaczysz wszystko będzie dobrze.

BOŻKA2408

Dziewczyny dzięki .Jestem szczęśliwa że jestem już po...Był to dla mnie mega stres...

BOŻKA2408

Bergamotka to już z Pappa ryzyko mocno spadło. Cobra zmien datę bo już ostatnio u mojej lekarki było tak samo

BOŻKA2408

Dziewczyny ją już po prenatalnych
Wszystko super ryzyko mimo mojego wieku niskie
Termin zmienił się na 17 sierpnia, i na 80 procent chłopak
Jestem mega szczęśliwa

BOŻKA2408

Dziewczyny jestem już po prenatalnych. Wszystko jest super ryzyko niskie z usg termin 17 sierpnia
Ciągle do przodu
I nius dnia :Na 80 procent chłopak
Mały uparciuch nie chciał się przodem pokazać i musiałam iść na spacer!Dziękuję za wsparcie .Stres był straszny

BOŻKA2408

Emilka dam znać .Musi być dobrze ,tyle serc jest z Nami ,tyle wsparcia
...Dziękuję
Mario Kochana niby mówią że przy staraniach tsh do 2...Ale popytaj lekarza.Na początku mi trochę wzrosło ale w granicy normy a teraz znowu spadło do 1.04
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

BOŻKA2408

Kropeczka teraz taka pogoda zdradliwa.Czosnek,cytryna i łóżeczko.Bedzie dobrze zobaczysz, to co złe to już musi być za Nami.Ja mam prenatalne i boję się żeby wszystko było ok.Daj też znać jutro i dbaj o Siebie

BOŻKA2408

Cobra ciągle jakieś powody do stresu każda z Nas...Napewno po prenatalnych trochę odetchniemy
..m

BOŻKA2408

Bergamotka super wieści!Napewno duża ulga.Ja do jutra zwariuję że strachu...

BOŻKA2408

Cobra miałam ale usunęłam bo ciągle było 11t4 dni...Może zły link wkleilam
Nie znam się za bardzo ,były 3 linki do wyboru

BOŻKA2408

Edysia to też trzymam kciuki.A skierowanie jest jedno ,także pewnie pobiorą Ci też jutro krew.Ja akurat na pobraniu byłam tydzień przed usg.

BOŻKA2408

Cobra dzięki bo od dwóch dni mnie tak czasem zaboli, właśnie przy gwałtownych ruchach.
A martwię się byle objawem...Dziewczyny po prenatalnych super wieści!Bergamotka Ty w poniedziałek a ja po Tobie we wtorek. Ach żeby już była środa...

BOŻKA2408

Dziewczyny takie dziwne uczucie w pachwinach to rozciąganie więzadeł?Macie tak?W sumie z usg 13 td,to nie za wcześnie?

BOŻKA2408

Agata sprawdź czy przyrasta, a swoją drogą to lekarze powinni zrozumieć że się martwimy ...Ja do 7 tyg byłam co 7 dni u mojej lekarki potem miałam 3 tyg przerwy ...Musisz być dobrej myśli!

BOŻKA2408

Bergamotka mam to samo, ja po stracie w lipcu...Każda wizyta to stres czy serduszko bije,kładę się do usg z taka obojętnością...Mówiłam sobie że nie będę się przyzwyczajać do tej ciąży póki co ...,ale jest inaczej
Teraz ten stres żeby na prenatalnych było wszystko ok.Dlaczego to jest takie trudne,nie potrafię się cieszyć z tej ciąży tak naprawdę...Potem połówkowe, itd

BOŻKA2408

MamoAniołkaOlka super ,gratuluję córeczki .Jak ten czas leci, niedlugo Justyna potem ja będziemy na tym etapie.

BOŻKA2408

Mario Kochana leci do przodu ,13 td się zaczął...Dziś byłam na pobraniu krwi do prenatalnych i za tydz badania.Jeszcze ten stres przeżyć bo strasznie się boję zeby było z dzidzią wszystko dobrze.4 kilo przybrałam, a samopoczucie zależy od dnia. Bardzo bym chciała żebyś szybciutko dołączyła do brzuchatek Słońce ŚCISKAM CIĘ

BOŻKA2408

Emilka cieszę się, kocham takie wiadomości. Nie martw się przyjdzie czas i zaczniesz przybierać .To Ci Żuczek, nie chce się ujawnić...To teraz czekamy ja na prenatalne ,Ty na połówkowe!