BOŻKA2408

Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN

O SOBIE:

Aniołek 20.07.2018

Ostatnie posty użytkownika
BOŻKA2408

Re: Sierpnióweczki 2019

Zakochana gratulacje ,dobrze że byłaś pod opieką i była szybka reakcja.Odpoczywaj

BOŻKA2408

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Kaja dają magnez wyciszaja te stawiania i staramy się do tego 38 dotrwać. Przez weekend nie ma mojej lekarki.A mieliśmy akcję na sali bo przyszła dziś jedna kobitka wysokie bialko,wysokie ciśnienie i się pogarszalo i szybko do szpitala wojewódzkiego do Opola bo 31 tc maluszek 1400gr A podejrzenie stanu przedrzucawkowego.Az się popłakałam.

BOŻKA2408

Hej dziewczyny ,u Nas póki co nic się mnie dzieje.Wczoraj był kiepski dzień bo było tyle przyjęć że 5 godzin niż byłam na sali.To siedzenie w międzyczasie na krześle dało w gość. Bolał mnie kręgosłup, dostałam częstych skurczy ale szybko dali kroplowkę i tak koło wieczora się wyciszylo i ktg już było ładne. No cóż leżę bo to jeszcze zdecydowanie za szybko.Cyśka bidulko witaj w gronie szpitalnych...Nie martw się napewno też jeszcze wycisza te skurcze.Zakochana pisz co u Ciebie?Acha i mały jest tak nisko że tylko leżeć bo nawet jak.go wazyli to nie umieli go dobrze uchwycić ale i tak wyszlo 3060gr.Pozdrawiam Was i trzymajcie się Wszystkie dzielnie.

BOŻKA2408

Hej dziewczyny.Dzieki za słowa otuchy.Tutaj jestem spokojniejsza,przez dzień były skurcze ale teraz na wieczór po kroplówce się wyciszyło i może prześpię tą noc. W sobotę zaczynam 37 tc i zobaczymy ,moja lekarka ten tydzień jest codziennie to napewno coś ustali przed urlopem.Fiolka A Ty też się nie stresuj do dwóch tygodni może być różnicy.U mnie jest od prenatalnych 2 tygodnie do przodu. Mały dziś też ważony i 3060 waga.

BOŻKA2408

My już w szpitalu czekamy ba być potem wizyta w gabinecie badanie i dopiero na sali.A jest nas z 5 ,także wszystko trwa.Potem napiszę. Pozdrawiam

BOŻKA2408

Kaja jutro się już kładę bo dziś noc była ciężka ,lekarka powiedziala ze to juz nerwy na koniec i powiedziala ze leliej zebym juz byla w szpitalu.I na bieżąco będziemy myśleć, ale chciałaby żeby był już ten 38 tc .Jadę jutro rano bo mam skierowanie.

BOŻKA2408

Koza super że wszystko dobrze,przynajmniej jesteś spokojna.Ja jutro rano jadę bo przyjęcia że skierowania są do południa.A i zapomniałam dodać że mały ma już 3kg ,za dwa dni koniec 36tc.

BOŻKA2408

Ja distalam skierowanie do szpitala i już do końca, ale jeszcze nie wiem kiedy cc.

BOŻKA2408

Patrycja strasznie macie z tymi zwolnieniami. A powiedz mi ona nie bada jak tam szyjka,rozwarcie czy przepływy na usg,czy ktg...To też jest takie dziwne bo tak naprawdę nic nie wiesz.Trzymaj się.

BOŻKA2408

Koza trzymaj się i dawaj znać,może to jednorazowe miejmy nadzieję. Daj znać. Ja też jadę na tą wizytę z duszą na ramieniu .

BOŻKA2408

Patrycja daj znać co tam i czy dostaniesz zwolnienie.Ja biorę że sobą torbę moja szpitalną bo blisko nie mam a różnie bywa.Teraz się uspokoiło ale zdaje się już na moją lekarke. Ja rok temu dokładnie miałam zabieg i teraz może to też na mnie działa ta data...

BOŻKA2408

Katia idź lepiej do rodzinnego bo gorzej jak się rozwinie,a na tym etapie nawet lepiej antybiotyk wziąść za wczasu. A ja w nocy znów skurcze i organizm się czyścił i biegalam do kibelka z 5 razy.Zasnelam o 3,i jadę już dziś na wizytę i muszę się nastawić na wszystko chyba.

BOŻKA2408

Pika a ja Ci ostatnio odpisałam jak prośniłaś,chyba nie doczytalas. Pani Motak-Pochrzęst przyjmuje Strzelce Opolskie ul.Grunwaldzka 3 rejestracja wtorki i czwartki od 16 do 18 601912913 ale dodzwonienie się graniczy z cudem,najlepiej się przejechać osobiście bo i terminy dlugie ostatnio ponoć. No i coś doslyszalam ostatnio że problem jest z zarejestrowaniem pierwszy raz,bo nie wyrabia przy swoich obiwiazkach szpitalnych bo jest ordynatorem tez w szpitalu Dlatego warto się wybrać osobiście.

BOŻKA2408

MamaJulianka też masz szczęście do lekarza.A tu profesor i że nie ma badań potwierdzających wpływ acard i heparyny na ciąże...A te wszystkie ciąże donoszone na tym zestawie...Szkoda słów

BOŻKA2408

Mamapostracie homocysteina ładna bo nie masz genu MTHFR .Przy Pai koniecznie heparyna, nie rozumiem co oni mają na celu .To wypisanie recepty i to na refundacje przy Pai.A wolą narażać kobiety na straty...Czy to tylko mężczyźni lekarze są tacy bezduszni...A ANA no trzeba trafić na lekarza który tego nie zbagatelizuje...Mam koleżankę która pi 3 stratach namowilam na wizytę u mojej lekarki i zaczęła robić badania...Wyszło Pai i MTHFR a Ana nie zdążyła bo w międzyczasie zaszła w ciąże. Jest na acard ,heparynie i sterydzie...Lekarka chciała ja zabezpieczyć A nie narażać na kolejną stratę.Ja bym poszukam innego lekarza...

BOŻKA2408

MamaAniolkaOlka łapacz kupiłam na MAMA POTRAFI.Kochana w czwartek mam wizytę, będzie koniec 36 tc i myślę że już będę wiedzieć kiedy cc.Mislam jeszcze 26 ustalona wizytę ale myślę że to już skierowanie teraz dostanę.

BOŻKA2408

Larissa trzymaj się tam.A miałaś takie przeczucia dopiero co.Zakochana Ty też się trzymaj bo już tam troszkę lezysz bidulko.I łezki mi poleciały jak przeczytałam że jest pierwszy maluszek...

BOŻKA2408

MamoJulianka wszystko zależy od dnia .Niedziela była kiepska A teraz dwa dni jest dobrze.Zalezy jak mały ułożony chyba ...Dziś pojechałam tylko po wyniki do laboratorium a sapię jakbym maraton przebiegła. A przeszłam raptem z auta do labor. I do domu.Ale jeszcze troszkę...Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!

BOŻKA2408

Dziewczyny wiem że to niełatwe ale musicie myśleć pozytywnie i wierzyć...Stres to też nic dobrego na początku. Ja już odliczam do końca A niedawno przechodziłam to ci Wy .Za każdą trzymam kciuki!A to mój brzuch na koniec i kącik Miłoszka.

BOŻKA2408

Arlusiek to życzę powodzenia,czyli możesz to rozpakowywanie zacząć...Trzymam kciuki

BOŻKA2408

Cobra ale to zleciało Co nie ...To duże dzieci rodzilaś, mój 3 tygodnie temu też miał mu prawie 2500 a jakby czekał do terminu to kto wie.

BOŻKA2408

Monikacz ale duży chłopak!Larisa i Katia 88 to już niebawem,ja chyba w czwartek dostanę skierowanie. To można powiedzieć że 24 już będzie pierwszy dzidziuś, no chyba że nagle akcja...Dużo tych cc.No i ja zrobiłam kącik bo wszystko było przygotowane w poszewce...

BOŻKA2408

Koza śliczny kącik, ja chyba też już zrobię żeby oko nacieszyć. Mój też mi takie cuda w brzuchu wyprawia że wszyscy się śmieją. Czasem mam taki kanciaty brzuch.A mnie dziś tak kilo w pachwine aż promieniowało do nogi .Myślę że tam gdzieś uciska,troszkę się poruszałam i przeszło.

BOŻKA2408

Night życzę spokojnych tych 10 dni,żeby Laura poczekał cierpliwie na tatusia.

BOŻKA2408

Zakochana, Ty już jesteś daleko bo przecież jesteś jedną z pierwszych,i maluszek jest już bezpieczny.Ja tak bardzo zżyłam się z brzuszkiem ale też bym już chciała ten bezpieczny czas...Czasem już przeklinam noc że się dłuży a ja nie śpię bo mam wrażenie że się usłyszę...I może jestem inna ale jak mnie w czwartek będzie chciała położyć do szpitala to się zgodzę bo w domu to jestem w stresie że nie dojadę a i na transport musze czekac bo mój nie ma prawa jazdy a nie mam blisko no i zawaze w szpitalu to mogą przedłużyć o chwilę...A tak naprawdę to 27 już ten 38 tc się zaczyna.

BOŻKA2408

Patrycja lepiej załatw sobie to zwolnienie bo napewno praca to teraz nie dobry pomysł zwłaszcza że to są raczej już takie przepowiadajace bóle i trzeba odpoczywać żeby dotrwać. Trzymam kciuki za Nas żeby jak najdłużej te szkraby wytrwały w brzuchach.Ja do czwartku już się nie mogę doczekać ale w razie co mogę szybciej podjechać na ktg do szpitala bądź do gabinetu.Ale wolałabym dopiero w czwartek.

BOŻKA2408

Patrycja ja też miałam podobnie ból jak na okres i dwa razy w toalecie,ale jakoś zasypiałam.Czuje że organizm już się przygotowuje, i że chyba po wizycie w czwartek to już będzie blisko .Teraz leci 36 tc a tak bym chciała do tego 38 dotrwac.

BOŻKA2408

Zakochana wiem że chciałabyś być w domu ,ale z drugiej strony wyleczą infekcje bo wiesz że na tym etapie to groźne dla maluszka.Takze oni napewno wiedzą co robią. Odpoczywaj,czytaj sobie jakieś pisma ,poprostu daj odpocząć głowie.W domu napewno nad wszystkim panują A Ty i Maluszek najważniejsi jesteście.Trzymaj się i pisz

BOŻKA2408

Hej Kochane ja też dziś o dziwo lepiej się czuję, trochę popadało, nie mam dziś problemów z oddychaniem o dziwo. Nawet obiad przygotowałam na kanapie siedząc ale jednak coś pomogłam. A na koniec wychodząc z wanny ,chciałam sobie sama dać radę do zrzucilam pojemnik z mydłem ...No i narobilam, mój musiał zbierać to a pienilo się dziadostwo...A ja maialam 3 tygodnie temu 13 kg na plusie . Zakochana odezwij się, martwimy śię...

BOŻKA2408

MamoJulianka to trzymam mocno kciuki żeby po tej wizycie było zielone światło! FIOLKA mi też się wydaje że przykrych wartościach beta jest już niemiarodajna.Trzymam kciuki za wizytę 17,ja mam dzień po Tobie.

BOŻKA2408

MamaRadzia mam to samo z tym oddychaniem ,czasem aż mnie to martwi.I też jak stanę przy otwartym oknie to pomaga,i wysoko śpię. Musimy przetrwać.

BOŻKA2408

Fiolka na pisiew czeka się do 7 dni ,chyba że nic nie wychodują i jest czysto to po 48 h wysyłają że jest ujemny.

BOŻKA2408

O ja pierwszy maluszek,a to znaczy że to już naprawdę tuż tuż...Zakochana co u Ciebie ?A ja jutro na badania muszę ,i oby był dobry dzień bo dziś się obudziłam z bólem głowy dla odmiany.