Skocz do zawartości
Forum

Betti112233

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Łódź

Osiągnięcia Betti112233

0

Reputacja

  1. Ja nagradzam chwaleniem i uważam, że to najlepszy sposób. Mówię, że jestem dumna z dobrej oceny albo że jest mi przykro jeżeli dziecko dostało złą ocenę. Staram się nie stosować 'przekupstwa' bo nie chcę, żeby moja córka uczyła się dla słodyczy albo zabawek ;)
  2. Nie, to nie jest źle i nie daj sobie tak wmawiać ;) Może przedszkolance byłoby wygodniej gdyby Twoje dziecko nie umiało, bo wtedy nie nudziłoby się na zajęciach i nie musiałaby poświęcać mu dodatkowej uwagi. Kiedyś czytałam, że najlepiej jest uczyć jak najmłodsze dzieci różnych rzeczy - nawet jakiegoś prostego zapamiętywania, bo twedy mózg najszybciej się rozwija. Sama też próbuję bawić się z moją 4-letnią córką w różne edukacyjne zabawy, dzięki temu w przedszkolu dobrze sobie radzi i szybko zapamiętuje wszystko ;)
  3. ~Ulka31 a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy Popieram Też daję często pluszaki, czy to mojej córce czy chrześnicy albo dzieciom znajomych - można się przytulić, pluszaki to zawsze dobry pomysł, nawet jeżeli miałyby leżeć przy łóżku ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...