Skocz do zawartości
Forum

Bee2017

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia Bee2017

0

Reputacja

  1. W pierwszej ciąży gastryka i perystaltyka działała bez zarzutu, dopiero brak @ był dla mnie wyraźną oznaką,że coś jest inaczej :) Teraz nie wiem czy to jakieś cudaczne symptomy "na TAK" czy sama się wkręcam :) Gosia, to współczuję Ci dolegliwości przy 1 spodziewaniu się, ale - na szczęście - każda ciąża inna :)
  2. U mnie dziewczyny coś za to organizm świruje. Mam dziś dziką ochotę na seks od rana, gdyby mój był w domu to bym go dorwała :) W ogóle tak dziwnie się czuję - w brzuchu mnie ciągnie jakby trochę na okres, potem kłuje, po prostu orkiestra tam gra. Za to rano, jest mi niedobrze po mojej ukochanej kawie - do wymiotów daleko, ale mi nie pasuje. Ponadto, wstyd się przyznać, ale trzeci dzień z rzędu mam biegunkę, ale tylko rano - co to za dziadostwo? Czytałam w necie,że niektórym dziewczynom takie sensacje się zdarzają, a Wam?
  3. Bee2017

    Sierpniowe mamusie 2017

    Lex, ja miałam za dużo rzeczy ze sobą w szpitalu :) Dowiedz się czy na oddziale nie ma wymogów noszenia ubrań z placówki - bo są szpitale w których nikt nie będzie dochodził czy to Twoje czy nie, pójdzie do pralni i nie znajdziesz.
  4. Bee2017

    Sierpniowe mamusie 2017

    Kochane, pewnie w większości znacie juz płeć swoich maluszków :) Ja sama w 1 ciąży miałam termin na koniec sierpnia, a teraz czekam na @ i po terminie test :) Mam już synka,marzy mi się córeczka :) Macie jakąś "receptę" na płeć, czy szłyście na żywioł?:)
  5. Przy synku to udało się nam za pierwszym razem :) W sumie to mały był niespodzianką - tak szybko się zameldował :) Teraz w sumie też nie planujemy, żeby już, natychmiast - ale też nie będziemy zaskoczeni ;) Mnie bardziej nosi z ciekawości ;)
  6. Monika, Owieczka - jakie testy - ?? Quick Vue? U skmnie chybsa ten wykazał 1 ciążę, almie robiłam dobry tydzień po terminie miesiączki. Spać mi się chce cały czas, ale ja ogólnie jestem suseł, nie raz wszyscy domownicy w weekend na chodzie,a ja w kimę na godzinę ;) No i te piersi - bolą i swędzą jak pieron ;)
  7. Hej :) Jak tam mamusie? Powiedzcie mi, miałyście jakieś podejrzenia co do ciąży przed terminem wystąpienia @? Mnie aż nosi, ale 8- 10 dni po s. to jeszcze chyba za wcześnie na test. Totalnie nie pamiętam jak to było u mnie w 1 ciąży. W każdym razie piersi bolą mnie strasznie, a zazwyczaj nie mam z nimi kłopotów, nawet przed małpką :)
  8. Witajcie =) U mnie jeszcze nic nie wiadomo. Małpka powinna być dopiero z końcem tego/początkiem przyszłego tygodnia, ale mam dziwne wrażenie że może jej nie być. Piersi mam tkliwe jak nigdy, a zazwyczaj nie odzywają się nawet przed okresem. Dziś szczególnie też odczuwam kucia w dole brzucha - w różnych miejscach, nieleguralnie. Chyba 8 -10 dni po to jeszcze za wcześnie na test?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...