BeataK87

Kobieta, 30 lat, Szczecin

O SOBIE:

Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radze :D

Ostatnie posty użytkownika
BeataK87

Re: Zdrowe koktajle

Koktaile to jeden ze zdrowszych produktów, wg mnie powinien znaleść się w każdym menu.

BeataK87

Re: Ubezpieczenie

Szkolne ubezpieczenia to takie minimum, ja zawsze wolałam ubezpieczyć dziecko prywatnie, składki wiadomo większe ale jeśli coś się przytrafi to odszkodowanie jest w miarę przyzwoite.

BeataK87

Re: Jakie konto dla studenta?

Ma konto w Mbanku i naprawdę chwalę, wybierając konto studenckie najlepiej wybrać takie aby nie było opłat, dostęp przez internet itp. praktycznie teraz każdy bank posiada taką ofertę.

BeataK87

Re: Czy NNW w szkole się opłaca?

Składki nie są duże a w razie nieszcześliwego wypadku dziecko ma pare groszy, jako rekompensatę za swoje cierpienia. Warto jednak zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia, ost słyszałam o przypadku, gdzi edziecko zemdlało i przy upadku mocno sie poobijało jednak z ubezpieczenia nici bo nie obejmowało takiego przypadku.

BeataK87

Re: Zmiana mieszkania

Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, ich zadaniem jest pozyskiwanie klientów, chętnych np. na kredyt o od tego mają prowizję. Jednak są bardzo dobrze zorientowani w rynku kredytów i mogą naprawdę fajnie doradzić i to za darmo, bo prowizję dostanie jak podpiszesz umowe a aby to zrobić musisz być zadowolona z warunków.

BeataK87

Re: Jaki prezent na komunię?

Fajnie aby prezent był praktyczny, z pewnością elektronika nie jest najlepszym pomysłem ale niestety to najczęściej jest kupowane.

BeataK87

Re: Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

Wszystkie 5zł jakie wpadną w ręce wrzucam do dużego słoinka i jak się napełni to zamieniam na grubsze. Przez rok czasu można odłozyć na 2 tygodnie wczesów.

BeataK87

Re: Wypadanie włosów

Po ciąży w kobiecym organizmie hormony jeszcze przez jakiś czas będą szaleć. Dlatego wypadanie włosów to nic nowego.

BeataK87

Re: Odszkodowanie za wypadek w szkole

Omdlenie faktycznie może nie zaliczać się do zakresu ubezbieczenia od NNW. Warto doczytać, niestety często jest tak, że płacimy i czujemy się bezpiecznie a gdy przyjdzie co do czego to trzeba walczyć o swoje.

BeataK87

Re: Wydzielina z piersi

Nawet jeśli lekarz stwierdził, że jesteś zdrowa to ja bym przypatrywała się tej piers czy aby napewno nie wykluje się coś nowego.

BeataK87

Re: samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku

Niekoniecznie trzeba odrazy zmieniać samochód po stuczce, wszystko zależy jak duża ona była. W przypadku drobnych szkód samochód można śmiało używać, pozatym jaki powypadkowy samochód dostaniemy o wiele mniej niż jest on wart.

BeataK87

Re: Gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie o pracy?

Wpisz w wyszukiwarce "Oferty pracy" i wyskoczy Ci zała lista portali im wyżej portal na liście tym lepiej. Ale wg mnie ważniejszy jest sposób prezentacji swojej osoby, w końcu czymś trzeba wyróżnić się z tłumu.

BeataK87

Re: Orbitrek - powrót do formy po ciąży

Orbitrek, angazuje wszystkie mięśnie do pracy a przy tym nie obciąża w dużym stopniu stawów, jak to ma miejsce np. podczas biegania. Wg mnie to doskonały wybór.

BeataK87

Re: modelowanie ciała

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać z naszą figurą cuda, jednak jeśli nie zmienimy nic w swoim stylu życia poza wyglądem to na dłuższa metę się nie sprawdzi. Najpierw należy zaczać uprawiać aktywność fizyczną i zacząc pilnować diety. Im więcej uwagi przyłoży się do ćwiczeń i diety tym lepsze rezultaty się osiągnie. Skoro innym się udało to czemu nie nam? Odpowiem im nie brakło determinacji.

BeataK87

Re: Żylaki

Ja leczenie żylaków zaczeła bym od wizyty u specjalisty, po to w końcu są aby nam pomagać. Obecnie żylaki można leczyć ie używając skalpela więc tak naprawdę nie ma co sie bać.

BeataK87

Re: Dieta

Dobre rezultaty można osiągnąć poprzez ćwiczenia i zmianę nawyków żywieniowych. Nasz organizm często na takie zmiany musi się przestawić dlatego powinno się wprowadzać takie zmieny stopniowo gdy nasz organizm przestawi się wprowadzamy kolejne. Tym sposobem łatwiej będzie nam utrzymać dyscyplinę. Jeśli wprowadzimy ćwiczenia, restrekcyjną dietę to łatwo przesadzić i zniechęcić się po dłuższym czasie. Ale jeśli najpierw nauczymy nasz organizm stałych pór posiłków i gdy uda nam sie to osiagnąć dopiero wtedy zaczniemy wprowadzać klejne elementy planu, trudno nam będzie odpuścić bo już cześć założeń mamy wprowadzone.

BeataK87

Re: Czy po zażyciu Escapelle możliwa jest ciąża?

Tabletki 72h po skutecznie zmniejszają prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jednak nie dają 100% skuteczności, nie pozostaje nic innego jak czekać i mieć nadzieję. Powodzenia