Babellek

Kobieta, 0 lat

Ostatnie posty użytkownika
Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

No niestety najbardziej zawsze się dostaje naszym facetom :P
No ja też zaczynam od pół tabletki od dziś będę brała całą i co tydzień pół dawki więcej aż do 2 tabletek.Jeśli mój organizm nie będzie tego tolerować to mam zmniejszać dawki co pół co tydzień i pozostać przy takiej przy której organizm będzie to tolerować :)
Czytałam ulotkę i tam nie było nic o mdłościach o zawrotach głowy owszem i o tym że można w pewnym momencie zasnąć i że nie powinno się samochodu prowadzić.
A brałyście to na noc?.

Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

Dzięki za wsparcie i dobre słowa :)
Jeszcze się nie staram o dzidzie ale jak byłam ginekologa i mi to powiedział że będę miała problemy z zajściem w ciążę to się strasznie przeraziłam i stwierdziłam że leczenie na pewno będzie długotrwałe i że jak zacznę się teraz leczyć to akurat wyleczę się w momencie kiedy będę gotowa na dziecko czyli planuje za jakieś 2 lata bo jeszcze studia chcę skończyć.
mam dopiero 22 lata i nie czuje się jeszcze na tyle odpowiedzialna żeby zostać mamą. zostanie mamą to nie sztuka sztuką jest to aby mieć za co utrzymać dziecko i żeby mieć na tyle ustabilizowaną sytuację finansową żeby nigdy niczego mu nie brakowało.

Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

no ja leczenie mam zaplanowane na 3 miesiące potem mam się zgłosić do lekarza i będzie podejmowane dalsze leczenie jeśli to nic nie pomoże.
Ciekawa jestem jakie potem będę miała wyniki.

Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

a trzeba stosować jakąś odpowiednią dietę chodzi mi czy są jakieś produkty których powinno się unika albo nie jeść w ogóle ?.

Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

Dzięki za słowa otuchy :)
A to ten poziom prolaktyny po leczeniu wraca do stanu z przed leczenia ?.Bo z tego co zrozumiałam z Twoje postu na to by wychodziło skora praz drugu musiałam się leczyć.

Babellek

Re: Hiperprolaktynemia a starania

Hej dziewczyny ja własnie dziś się dowiedziałam że mam podwyższony poziom prolaktyny dostałam bromergon 2,5mg i strasznie się boje że to leczenie będzie na marne....

Babellek

Re: Zespół PCO

czytałam wcześniejsze posty dziewczyn i niektóre pisały że zajście w ciąże wcale nie jest nie możliwe że wystarczy odpowiednie tabletki i dobry lekarz to miałam na myśli pisząc wcześniejszy post

Babellek

Re: Zespół PCO

Dziękuję :)

Naczytałam się różnych artykułów w internecie i już sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Raz piszą że to jest bardzo trudno zajść w ciążę a Wy mi tu piszecie że jednak tak nie jest. Kurcze nie mogę doczekać się wizyty kiedy i tego że będę mogła porozmawiać z lekarzem i będę wiedzieć co mam robić.

Babellek

Re: Zespół PCO

Cześć Dziewczyny!

Podobnie jak u Was wykryto u mnie zespół policystycznych jajników. Lekarz przepisał mi badania hormonalne i teraz czekam na wyniki i wizytę. Jednak nie mogę się doczekać i mam pytane na które może znacie odpowiedź.

Jestem młodą osoba która myśli o dzieciach i chce je mieć ale jeszcze nie jestem na gotowa finansowo na dziecko. I moje pytanie jest takie czy jak zacznę się leczyć to czy od razu muszę jak najszybciej zajść w ciążę?.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkie dziewczyny