Skocz do zawartości
Forum

atena3004

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jelenia Góra

Osiągnięcia atena3004

0

Reputacja

  1. atena3004 BAŁWANEK BOULI I JA :-) :-) :-) Szymonek
  2. Roczek Boryska :-) my też lubimy lale ;-)
  3. przed chwilką wysłałam jeszcze raz... mam nadzieję, że tym razem minka dotarła ;-)
  4. w poniedziałek wysłałam zdjęcie na konkurs "Minka miesiąca" i do tej pory jeszcze się nie pojawiło :-(
  5. Moim ulubionym bohaterem serialu jest Maja – aktorka pierwszoplanowa, do poznawania świata zawsze gotowa. Kocham Maję od malutkiego, bawiłam się przy niej na całego. Żółciutka, ze skrzydełkami, uśmiechnięta, moja mała wiercipięta. Wszystko Maję interesowało, przyjaciół wielu przybywało. Ta malutka pszczółka serce wielkie miała, wszystkim dookoła pomagała. Moja wesolutka ulubienica, do dzisiaj mnie zachwyca: rozśmiesza i rozbawia, w dobry humor wprawia. Kiedy lato przychodzi, wszystkich dziś obchodzi, co porabia z przyjaciółmi pszczółka mała, taka piękna, doskonała. Nad morzem Maja z Guciem i z biedroneczką, sprawdzali, czy świeci słoneczko. Kocyk w żółto – czarne paseczki rozłożyli, nie marnowali ani chwili. Chcieli się poopalać troszeczkę, otworzyli walizeczkę, kremem z filtrem UV się wysmarowali, bo o skórkę swoją dbali. Soczki ze słomki sączyli, świetnie się przy tym bawili. Maja w piłkę plażową zagrać chciała, więc przyjaciół namawiała. Dosyć tego leniuchowania, na kocyku zasypiania. Więc już cała trójeczka wiedziała, gdzie jest piłeczka. Grali, odbijali i latali, punkty szybko zdobywali. Aż biedaki się tak zmęczyli, że na kocyk powrócili. Opowiadali sobie bajeczki, czytali ciekawe książeczki, Przewodniki turystyczne przeglądali, bo już kolejne miejsce do zwiedzania szukali. Zasnęli... morza szum, letni wiaterek, przyśnił się Mai wodny rowerek... Zobaczymy, co kolejny dzień przyniesie, może spotkamy ich w Stumilowym Lesie... ;-)
  6. Najwspanialsze w byciu Mamą jest… to, czym życie mnie obdarowało: Twoje rączki maciupeńkie, w moich dłoniach schowane, dziękuję codziennie Bogu, że jest mi to dane. Mała główeczka, noseczek, usteczka, piękna jest z Tobą każda chwileczka. Jesteś tak blisko, przytulam Ciebie, a Ty czujesz się bezpiecznie i jest tak bajecznie. Karmię Ciebie, przewijam, zabawiam i pielęgnuję, a Twój uśmiech sam mówi „dziękuję”. Nic mi więcej nie potrzeba do szczęścia, bo Twoja miłość jest najważniejsza. Patrzysz na mnie wielkimi oczkami, cieszysz się, że jesteś z nami. Każda chwila z Tobą spędzona, jest dla mnie niezastąpiona. Pierwsze kroczki, słowa pierwsze, tylko o tym pisać wiersze. Mówię do Ciebie godzinami, czytam książeczki, gdy jesteśmy sami. Chcę, by mój głos był Twoim azylem, byś go pamiętał przez każdą chwilę. Na spacerki do parku codziennie chodzimy, na świeżym powietrzu się dobrze bawimy. Moje oczy są wtedy Twoimi oczami, opowiadam Ci wszystko ze szczegółami. O tym, że słoneczko pięknie świeci, że po placyku biegają dzieci, że świat jest piękny i radosny, budzi się do życia każdej wiosny. Macierzyństwo to Ty mój mały chłopczyku, można by było tu wymieniać bez liku. Ale najważniejsze jest to, że mam Ciebie, że na Ciebie patrzę godzinami, że podziwiam postępy Twoje, bo są one także moje. Bycie mamą jest najpiękniejsze, bo Ty jesteś moje serce.
  7. śliczne i słodkie zdjęcie!!! gratuluję!!!
  8. Witam serdecznie. Usunęłam automatycznie wszystkie e-maile i teraz nie wiem, czy załapałam się do testowania zabaweczki, czy nie. Czy jest możliwość, aby Państwo to jakoś sprawdzili i dali mi odpowiedź? Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za kłopot
×
×
  • Dodaj nową pozycję...